Когато разумът и чувствата се сблъскат
Незнам какво се случи. Ще го кажа на бързо, защото знам, че всички ще ме разберат бързо. Когато срещнах приятеля си бях лудо влюбена. Мислех си, че няма да има друг и т.н., но срещнах едно момче супер случайно и сега имам база за сравнение. Единия е супер загрижен за външният си вид, докато другият не чак толкова, но и двамата са много красиви по два различни начина. Единият е 5 години по - малък от другия. Естествено единият е по - улегнал, въздържан, любезен, мил, интелигентен, гледа с нежен поглед и си личи че е влюбен само от погледа му. Има хубава работа, образован, тайнствено интересен. Другия се занимава с мръсна работа и го няма по много време. Той е забавен, сладък, секса е страхотен, но пък с него не мога да разговарям така, както разговарям с другия. Объркана съм. Не знам, и двамата си имат и хубави и лоши черти, аз съм ту ангелче, ту дяволче, ту искам нещо, ту не го искам. Донякъде лошо качество. Опитвам се да отсея какво мисля и чувствам и да използвам и разума си. Приятелят ми много пъти ме е карал да плача, държал се е безкрупулно, но все пак мисля че ме обича, въпреки всичко и не мога да си представя да се разделя с него, но пък другото момче е толкова интелигентно и така приятно си разговаряме. Харесва ми да общувам с него. Моля някой да сподели своят опит и съвет ще съб благодарна

Коментари

1.   Всеки сам решава....но явно щом се замисляш,че приятеля ти не е подходящ за теб, значи негативните качества са повече от положителните.Избери човек, който ще те разбира, ще те изслушва, ще е загрижен за теб.Няма нищо по-важно от това.Казвам ти го от опит,Преди и аз като теб се колебаех именно между такива тва персонажа, избрах грешния, с времето го разбрах....

2.   Другият

3.   По-улегналия избери, не се замисляй дори!

4.   От авторката: А когато е трудно да нараниш човека с който си? Да, другият има всичко, което един мъж трябва да има, но свикнах с гаджето си и е трудно. И може би ще се сдържа, въпреки че изкушението е голямо... Номер 1, кой си избрала ти? Кой е бил грешния?
Приятелят ми ме е карал да плача много пъти, държал се е много зле с мен, и аз глупачката се колебая още, знам, осъзнавам, но е трудно, трудно е...

5.   Пак наранени, нещо много се американизира битието ни. Я се замисли, май наранените са двама и то от теб. май така ти е по-изгодно - и с единия и с другия, а в същото време уж се терзаеш - ами ако си усетят рогата на главите? Най-добре си хвани още един наивник, за да имаш по-голяма база за сравнение.

6.   Естествено единият е по - улегнал, въздържан, любезен, мил, интелигентен, гледа с нежен поглед и си личи че е влюбен само от погледа му избери този ще си по щаслива с него :)

7.   Пълно щастие няма, но всеки сам избира с какво/кого точно да направи компромис.... А баба ми казваше: бъди с този, който е безумно влюбен в теб....а не с този, в който ти си влюбена! Права беше....ама аз не я послушах :)))))

8.   И аз се колебаех точно между същите типажи.Избрах "лошото" момче. Сега съм с бебе на 1 месец и за миг не съм щастлива с този човек, чувствам се изоставена и сама. Не знам дали ще ти помогна, но според мен сигурността е от огромно значение. Може би не навика те държи до този човек, а именно защото е интересен и не знаеш как ще протече денят ти с него. Който и да избереш, знай че винаги ще ти липсва другия, няма как да ги миксираш. Просто избери и не съжалявай за избора си.

9.   Евалата № 5 ,много е лошо човек да не знае какво иска , не че жените са хора !!! и не че знаят какво искат!!! а, после другите им виновни !!! редактирайте се мили хора