Какво да правя, моля Ви помогнете ми!
За пръв път пиша в този сайт, но вече наистина не издържам! И така ето я и моята история имам връзка с мъж от години. Той е доста по-голям от мен и ми беше дори първия в сексуален аспект. И така... отначало бях влюбена много в него, той след няколко месеца искаше секс от мен и ми каза че няма смисъл ако не го направим да сме заедно, аз тогава бях девствена... съгласих се, защото бях силно влюбена в този човек! и така след време всичко беше наред, но до извесна степен... по едно време много се карахме той искаше да ме зареже но аз правех всичко възможно да остана с него защото го обичах... дори се унижавах много заради него паднах му на колене и го молех да остане с мен - остана.. забранява ми да излизам много дълго навън и изобщо да контактувам с други мъже защото смятал че само приятелство нямало как да има... вече нямам приятели момчета съвсем изгубих връзка с тях а и с доста момичета... много съм се унижавала в името на любовта! останахме заедно но вече го усещам че не изпитва нищо защото постоянно ми нервничи.. казва че аз съм виновна за всичко - споделям му нещо, което ме е наранило, а той "ми може в теб да е причината", другото което е ми няма доверие, не ме пуска никъде, не ми дава да седя на компютър, преди няколко дена аз го целувам и прегръщам, а той ми каза "престани да ме тормозиш, не може постоянно да ме ръчкаш и не знам си какво", имам чувството, че е само заради секса с мен няма никакви ласки, да не говорим, че въобще не е романтичен, иска много рядко да ми се обажда по телефона... разбирам, че вече не е влюбен в мен, но аз страдам когато му споделя нещо ми се репчи, а когато мълча ме пита какво ти е... не го разбирам, не ми споделя почти нищо... обмисляла съм да го напусна, но не знам дали ще мога да съм без него в смисъл такъв аз все още съм влюбена и го обичам, правил е неща за мен, но той самия каза, че малките неща не са били важни, а глупави, не знам, много съм объркана, виждам, че не върви, но ме е страх да го напусна, моля Ви дайте ми съвет и ако не съм се уточнила питайте, защото наистина имам нужда!

Коментари

1.   Спри да се унижаваш и започни да живееш живота си. Не казвам, че те е искал заради секса, но просто понякога не се получават нещата между мъжете и жените. Затова е и добре човек да не се жени девствен.
Станалото-станало, спри да го търсиш и занимаваш. Мъжете по принцип искат да са ловци, не ловени. Ако искаш да промениш нещо в себе си в тази насока ти препоръчвам книгите на Аргов „Защо мъжете се женят за кучки“ и „Защо мъжете харесват кучки“.
Споко, животът продължава!
Зарежи го да видиш как ще те търси, но дори да не го стори - ще срещнеш друг, гарантирам.
Аз като младо момиче имах подобен опит, но добре че скъсах, защото няма и месец по-късно срещнах мъжа на живота си

2.   "дори се унижавах много заради него паднах му на колене и го молех да остане с мен"
Това любов ли е? Като прочетох това си те представих. Ужасно унижаващо, изобщо недоумявам това любов ли е? :D Най-голямата простотия, която съм чел. Авторке, "мъжа", в когото си влюбена е абсолютен смешник и палячо. Бягай далече. ;)

3.   О, Боже, ама сериозно ли има толкова неуважаващи себе си хора? ! Това или е измислено, или авторката има нужда от психиатър. Не била готова, ама щял бил да я зареже, та му пуснала. :|

4.   Не знам кой е по-голям глупак, ти или той. Като чета май си ти. Мислиш, че е с теб заради секса. Ама ти си Шерлок Холмс направо. Изобщо каква ти е целта? Да те обича? К**вите на магистралата имат повече достойнство от теб.

5.   Какво толкова сте против секса? Нима жените не харесваме секс? Моят мъж навремето не искаше сериозна връзка, беше минал през тежък развод и драми и така почнахме да се виждаме за секс, макар че аз преди него само една връзка бях имала. Ама като сексът е хубав, започват и другите неща да се оформят и с времето се влюби в мен, аз в него и пожела да се оженим сам. При Авторката не се е получило във връзката, може и сексът да не се е получил, а този май държи на тези работи. Моят мъж е също доста сексуален и доста литература изчетох за разни интересни и оригинални техники. Любовта на мъжа минава пез леглото, дами, а това че след месеци той пожелал секс не значи, че искал да бъде заради секса с Авторката - просто е искал нормална връзка. Явно не се е получило и съм почти сигурна, че е заради секса, а и Авторката ако е прекалено обсебена във връзката си може да е досадила. И все пак този тип не ми харесва - зарязвай без лоша съвест, но не си мисли, че всички мъже, които искат секс с теб са лоши и те използват - използвай ги и ти, сексът за жената е страхотен!

6.   Благодаря. Искам да попитам номер 4, защо смяташ, че к****те имат повече достойнство? Аз се унижих, защото започнах да обичам супер силно и не смятам, че нямам все пак някакво достойнство, имам защото исках да съм с него завинаги, но просто съм много объркана и към номер 3 защо мисли така? Просто съм по такава личност държа на нещата и се привързвам много силно, разбирам, че може с нещо да съм го отблъснала, но просто съм наранена, а за секса не съм му пуснала просто така, а защото бях силно влюбена в него и не исках да се разделяме... просто самочувствието ми падна много жестоко през тези години не знам и той е правил хубави неща за мен, но го усещам, че започва всичко да отива по дяволите, а аз продължавам да го обичам и не искам да го загубя. Затова не знам какво да правя!
От авторката.

7.   Мила Авторке, и аз много време търпях подобно отношение, липса на внимание, болеше, страдах, търсех вината в себе си, опитвах да правя изненади.. Дрън дрън.. Само на лаптопа, работа, лаптопа...
Така 3–4 години.. знаех, че ще го преживея. Е.. дойде и този момент, вече не ми пукаше дори дали ще говори с мен, дали ще ме погледне, не го желая. Искам да го напусна, 8–ма година сме заедно, честно казано нищо не остана. Много мислех да го търпя заради детето, но не знам дали е правилно. Объркана съм :(
Ако продължи това отношение от страна на половинката ти, съвсем възможно е да ти се притъпят чувствата.
И не, че не те обича, има те за даденост.
Има едно мисъл:
''Заблуждението на жената: Той ще се промени..
Заблуждението на мъжа: Тя няма да си тръгне. ''

Allein, 25

8.   Видях себе си в твоята история,тежко ми е.

Allein

9.   Allein, да при мен поне е хубавото, че все още нямаме дете, макар и той да иска да живееме заедно и това да се случи в скоро време... аз го обичам наистина, но това, което ми написа за заблужденията е напълно вярно! Преди не бях толкова лесна спрямо чувствата си, но после се превърнах в това... искала съм истински мъж, не под чехъл или нещо подобно, но неговото просто е прекалено! Знам, че не ми харесва това, държанието му, знам, че няма и да се промени, но се страхувам да остана сама, просто ме е страх...
от авторката

10.   Супер съвет: чукайте се наляво - надясно, а после мъжът ще ви има сляпо доверие.

11.   Авторке ще ти кажа че никой мъж неяма особено да обича човек коъто не уважава себе си и се държи като теб. Това е някой го смятат за по -негативно отколкото да си кучка защото си отчаяна и би си отварила краката на първия човек който се държи мило с теб и ти завърти главата ти сметенш че си влюбена и той ти каже нещо от този род и дори и да не искаш да избързваш дори и да имаш съмнения да го направиш за да не се расърди и подобни глупости и така с всеки друг. с тоя човек не ще съвместими по никакъв начин ти си по любвеобилна той май е студен освен всичко дори и да е имал някакви искри към теб доста бързо си ги окасила като си паднала буквално на колене и си се молила никакво уважение няма да има към теб. Този тип е обсебващ ако имаш връзка с него ще продължава да те ограничава и потиснат няма да се очудя ако и след време почне и да те посяга това си е типечн профил на такъв човек виждам първите симпоми по това което каза и ще почне да ти вменява вина боли боли разкарай го това вашето не е връзка. Струва ми се че си несигурна и може би да нямаш самочувствие гледай се оправяш просто не знам ка ктолериаш подобно нещо то те убива заличава те като човек и ти търпиш подобно поведение виж всеки допуска грешки нормалон е особено като си заслепен от някви чувства да постъпиш да направи такива грандиозни грешки случва се човек се учи но ти виждаш нещата не се унижавай не се мъчи на сила да постигнеш нещо което просто е обреченона провал.

12.   от аворката
Така разделихме се, но той ме потърси... казах му, че го мразя - когато се разделихме, но той беше много зле... и пак се събрахме от тогава се държи добре... проблема е, че сега забелязвам и другите мъже в смисъл един мъж ми се усмихваше, дори се запознахме и това, което ми липсва при моя мъж започвам да го откривам в другия. Не искам да прибързвам и да не лъжа нито единия нито другия, помолих сегашния ми за малко време, но той не иска и да чуе... объркана съм толкова многоо, че съм направо отчаяна