Любовта на живота ми
Не вярвах в любовта и в сериозните връзки, не вярвах че има нещо такова... докато не се появи тя!
Беше в период в който не исках нищо от живота освен да си почина от всичко... работа, жени, дискотеки, алкохол като цяло от всичко. Някък се запознах с нея... Момиче без цел, без някакви интереси, без човек на който да му пука за нея... истинско бижу красива, умна и забавна, бих казал най красивото момиче което съм виждал....
Чух много за нея... Че е курва, тъпа, спи с всеки, и какво ли не... Но си казах не може да е така... Започнах да си контактувам с нея да и малко по малко да си сменям наложеното ми от хората мнение и дори да я защитавам от хорските нападки... И почнах да излизам с нея всеки ден като протаквах всичко да видя дали е сериозно момиче... Тя ме изтърпя и след две седмици я целунах под дъжда всичко беше супер романтично и красиво за мен самия... Исках да бъда с нея и тя да бъде тази която ще промени живота ми към по добро, защото до този момент най дългата ми връзка беше от порядъка на 3 седмици. С времето усетих че почвам да се влюбвам в това момиче, и наистина слуховете за нея бяха глупост за мен, защото някък си не искаше да ми пуска така лесно както ми казваха...
Казах и че я обичам още в края на първия месец защото просто само това чувствах и не можех да го крия... Тя не реагира веднага с същото каза че е привързана към мен но не може все още да каже че ме обича и така вс продължи до едим момент в който и тя ми го каза, след време започнахме и да правим секс с доста зор като цяло за което бях виновен аз..
И вс беше супер. Бях щастлив с нея, бях супер влюбен и най сетне имаше човек до мен който да ми казва че ме обича и да показва чувства към мен... Имахме периоди в които доста се карахме и всяка кавга беше безобидна и завършваше без проблеми... Клех и се в любов, казвах и че няма да я оставя защото тя имаше такива притеснения и всичко.. Една вечер наистина се скарахме лошо и и казах че искам да се разделим просто да си починем един от друг... Тя започна да ми вика майната ти глупак и какво ли не, и както ми каза след това много е плакала след всичко... Поисках да се върна при не защото тя беше всичко за мен и една детинска постъпка не значеше нищо за мен.. с доста усилия си я върнах като и казах че няма да се оттърве вече лесно от мен но спряхме да се виждаме толкова често да си говорим така както преди и малко по малко да се отдалечава от мен... Накрая реши да ме зареже като за "втория ми шанс" я бях виждал 2 пъти и тя избягваше да ме вижда... Аз не можах да го приема цяла нощ обикалях града сам и се чудех как и какво да направя... Обичах я и не исках и да чуя за друга... За първи път в живота си гонех момиче за да си я върна правих какво ли не но не успях... Накрая се ядосах и и казах че не искам да я виждам повече... Спах по 1-2 часа седмици на ред, плаках за нея и се разпаднах психически....
След време я засякох на едно събиране избягвах я и стоях сам в една стая тя дойде и седна до мен говорихме си малко погледна ме и се спогледахме в очите аз не издържах и я целунах и някък магията за мен се повтори беше.... Незабравимо чувство сърцето ми щеше да избухне, след това правихме секс и легнахме на леглото гледахме се в очите държахме се за ръце и си говорихме цяла вечер, на следващия ден се правехме че нищо не е станало което беше странно и малко гадно. Поисках да се срещнем след това да говорим за всичко.... Тя ми каза че не изпитва нищо към мен, всичко е било просто защото е била пияна и е искала секс... Аз пак изпаднах в някакво състояние в което не исках да говоря с никой. По късно разбрах че спи с един познат, видях я на улицата случайно и и казах че знам за всичко и как може да го прави и да ми го причинява а тя ме излъга в очите... И каза че не е вярно, знаех че лъже но не ми пукаше спрях да контактувам с нея отново... Срещнах друго момиче с което почнах да правя секс просто да задоволявам нуждата си но не можех да спра да мисля за нея и за това как може да е с човек като този и всичко което се случва, получих нервна криза трепереха ми ръцете и не бях в добро ментално състояние... След време си казах че съм я преживял... Скарах се с приятелката ми за секс и спрях да се виждам с нея... Напуснах работа и направих парти по повода поканих бившата си да докажа че съм я преживял... Но не беше така, обичах я повече от всичко и някък това заличаваше лъжата... Посъветвах се с най добрия си приятел той ми каза че няма смисл... Но ако толкова мн искам да си я върна трябва да стана приятел с нея и да се държа като такъв... Направих го колкото и да беше тежко казах че нямам повече чувства към нея но не беше така, страдах с месеци за нея и не исках друга, избягвах момичетата които ми писаха и не се занимавах с други, давах и цялото си внимание докато тя спеше с другия човек който ненавиждах... Една нощ бяхме заедно и танцувахме на някакви балади, и някък минахме на вълна секс и пак го направихме.. На следващия ден тя пак прави секс с нейния приятел... И аз пак останах на второ място... Тъжното беше че на него не му пукаше за нея и не я търсеше за друго освен за секс... А аз бях с нея всекк ден говорихме си с часове за всичко, и бях готов да поема коршум за нея.. и още съм.... Казах и че не искам да се среща повече с него тя каза че не може защото той знае какво и харесва в секса и всичко, знаела че не му пука за нея но всичко били секс... Казах и че не искам да го вижда... На следващия де ми каза че не са се видяли и нищо не е станало но усещам че пак ме лъже за това...
Още предната вечер и казах всичко, че я обичам че не мога без нея и че не искам да мисля за друга... Тя каза че не знае как да реагира и вече няколко дена си говорим някък странно изнервено и вс върви на зле... Не искам да се предавам... Защото още я обичам но не искам и да продължавам да страдам....

Моите извинения за правописните и граматически грешки :)

Коментари

1.   Първо, запомни. Едва ли без повод ще говорят за нея, че е леко момиче, тъпа и т. н. Сам виждаш - мотала те е, легнали сте си и после те заменя с лекота. :)
Не съм чела дума по дума всичко, но ми стигна "момиче без цел и интереси" - не знаех как да го тълкувам. Дали "момиче, което няма (финансов) интерес към мен" или "момиче без цели в живота"?
Много често общественото мнение отразява истината... или поне донякъде. Следващият път внимавай кого питаш. Ако твои приятели са ти казали да внимаваш с нея, вероятно имат право - защото те ти желаят доброто, нали така?
А ако те обичаше и тя, нямаше да ти каже "не знам как да реагирам"... щеше да се ядоса или пък да се зарадва, но не и да реагира така вяло.
За да я забравиш, ще трябва да ограничиш контактите си с нея. Успех :)

2.   Толкова си се привързал, че чак ме плашиш. Нищо лично. Спокойно, ще намериш момиче достойно за теб.

3.   Заебавай я докато си още млад и пред теб е животът. От историята личи, че или сте ученици, или студенти, или поне горе-долу на такава възраст, защото това са ти точно пуберски номера, а не всеки успява да излезе от пубертета на 18.
А това, че ти сам търсиш контакт с нея, канейки я на купон е доста притеснително. Тя те е преживяла отдавна, а ти си въобразяваш, че едва ли не е с другия просто ей така за секса...
И теб не ти ли стана някак обидно от това, че спи с другия, защото знае какво й харесва в секса? Че то ти тогава си ебаси жалкара в леглото, след като сте имали връзка, сега продължавате чат-пат да го правите, но въпреки това тя в очите ти заявява, че не ще и да чуе да остави другия, понеже за разлика от теб той я задоволява...
Въобще, пораствай по-бързо и си намери обикновено момиче, което да те уважава и цени, а не някаква непораснала и неориентирана жена с репутация, която репутация като гледам нищо чудно и да се окаже напълно заслужена.

4.   друг път се вслушвай в мненията на другите, защото когато всички твърдят, че някой не става като човек, най-вероятно са прави. обратният вариант не е невъзможен, но ако повечето хора твърдят нещо, то най-често е истината. за жалост обаче ти си решил да се убедиш в това по трудния начин.
зарежи това момиче, то нито те обича, нито те уважава. колкото и да не ти се вярва, ще я забравиш и ще срещнеш друга, която ще държи на теб.
Ж43

5.   Е не трябва винаги да се доверявш на хорското мнение. Смисъл има хора които са допускали големи грешки в миналото си но са си взели полука от това наясно са с допуснатите си грешки от преди и не ги помтарят повече и трябва да им се даде шанс а не като разбереш в след като ти сподели някаква част от миналото си веднага да скочиш да я псуваш обиждаш и за затваряш врратат защото виждаш че не е така сега пораснала е променила си е осъзнала е постъпките си и така нататък да може на човек да не му стане многоп ритяно или да се шокира но да прекрати отношенията си е крайно и не говори много хубаво з анего човек ти се отваря има ти доверие значи и ти така бурно да риагираш не. Но в твоя случай не е така хората са били прави тя продължава да прави едно и също може и да продължи да го прави и в бдеще ако не сетне сериозно да се замисли за нейното бъдеще за себе си и какво и дава начина по който живее -Както я опиша няма да и е много весел живота може да ти е поредната жертва на обсстоятелствата с никакви приятели искрени пирятели по скоро пирятелите и ще са на същото дерадже като нея и ще я подкакорсват семейството и ще е отратително проблемна личност не е късно да се оправи но това си зависи от нея ти няма кка да я промениш. И товята превързаност е крайно претиснетелна преди бих ти казала да не се обвързваш с не а да си и наиситан добър приятел който да се опитва да я насочва по някакъв начин да я накарш по някакъв начин да види грешките си да я накараш по някакъв начин да се замисли над нещата по сериозно да и даваш някаква лъч надежда да и развеселяваш преповдигаш настроението и прочие ей така без никакви сексове и така нататък но като видях ти самия в кво ссътояние си бих казала за доброто на всички стой по-далеч от нея просто не си в състояние да си край нея ти си маниекално покълнат от нея обсебващ си даже не си способен да се въздържиш и при първия случай секс та секс ама не може ей тъй посотянно да го караш. И постъпките ти са страшно детински да правиш парти че и да я каниж едва ли не да и натриеш носа да я накараш да съжеляваа едва ли не че е с теб сега съм обвързан бу хуу. Честно казано това което казах за по горе не знам дали има някой който би постъпил по този начин би било хубаво ако има.

6.   Приятелю, не знам какво да те посъветвам. И аз съм на същия хал. Две години живяхме заедно. Разликата е, че тя не го правеше заради секса. Правеше го заради мен.

Още ще страдаш, братле, както и аз страдам. Не знам какъв лек да ти предложа. Знам колко боли. Единствено мога да ти предложа съчувствие.

7.   За един месец и вече си я обичал. И аз обичам сладолед, но го ям от 30 години. Имаш сериозен проблем, влюбил си се в момиче, което не познаваш. Е почнал си да я опознаваш и си разбрал, че не ти харесва. Разтурил си връзката, дето се казва. И след това като си я срещнал с друг си почнал да я искаш отново. Но само за секс. Това е истината.