Боли, много боли любовта
Тя колкото е сладка и хубава , но и толкова горчива, пожелавам на читателите които четат никога да не изпитат нейната горчивина.

Да ви разправя моята история на години съм голяма и омъжена, но с времето се влюбих в млад ерген и така любовта пламнна и продължи година и половина, обичахме се и в секса най важното си допаднахме. Аз все се примерявах да не го засегна с нещо и все слушах, дали от това примирение или, че си е насител от мен незнам, (на вид изглеждам секси съдя по мъжете които ме харесваха)но срещите ни бяха след работа все бързах да се прибирам.

Много пъти съм го ренувала и той все ми казваше ако има друга ще ти кажа, но още не ми е казал, дали да вярвам или не... но един почивен ден аз останох сама и исках да бъда с него, но явно съм срещнала съдбата си, той ми отказа, каза 4е излиза с приятели, тогава му казах по важни ли са приятелите и знаеш, че аз искам да използвам и най-малкото време с теб въпреки това ми отказа.

Сърцето ми се късаше, очите ми се пълнеха със сълзи, не ми се ядеше нищо, мира спокойствие не ме хващаше, отидох и си купих валериан и валидол малко да забравя за болката, усещах я забиваше ми се сърцето, но сигурно това ще ми е наказанието за дето позволих на сърцето да се влюби. Искам да ви кажа ако има някой като мен бих му препоръчила да не прави тези ГРЕШКИ защото идва моментът когато си плащаш за тях.Ех беше хубаво, радвах се на живота, бях изпълнена с енергия, а сега станох развалина, много боли.....

Коментари

1.   Заедно с валериан и валидол бихте могли да вземете и уроци по Български език! ;)
I'm Trouble-

2.   Да не си от Перник?

3.   Изглежда, че наистина трябва да пипнем нажежена печка, за да се изгорим и после да се убедим, че пари. Ако беше чела и слушала малко повече, щеше да знаеш, че такъв е завършекът на всички подобни истории и да не си въобразяваш, че точно ти ще си изключението. Ти си обвързана, а той не е и как тогава го искаш по всяко време и само за себе си - няма мъж, който да изтърпи подобно заробване, понякога ще му се прииска просто да излезе с приятели на бира и да не слуша сълзливи дивотии. Защо си мислиш, че изневярата ще ти донесе нещо трайно?
Мечо Пух

4.   Ти си обвързана, а искаш от един свободен мъж да се държи като мъж на повикване. На това егоизъм ли му казваха или наглост? Запознай ги със съпруга си и гледай да станат най-добри приятели, тогава ще ти е винаги на разположение.

5.   НА КОЛКО ГОДИНИ СИ ОТ И КОЯ ЗОДИЯ , АКО ,НЕ Е ТАЙНА

6.   На 44 и съм зодия рак

7.   Благодаря, и аз съм зодия рак , на 49 г.,знам , сме много емоционални,но, трябва да ти споделя ,колкото и да ти е неприятно,ТОЙ ТЕ ТЪРСИ САМО ЗА СЕКС !!!
ОСВЕН ТОВА ,НЕ СЛУЧАЙНО Е ЕРГЕН !!!
ГЛЕДА СИ ЖИВОТА И ДА НЕ СЕ ОБВЪРЗВА !!!
ГЛЕДАЙ ПО-БЪРЗО ДА ГО ЗАБРАВИШ,ЖИВЕЙСИ СПОКОЙНО С МЪЖЪТ ТИ,ЗАЩОТО ,АКО ТОЙ РАЗБЕРЕ ОТ ДВАТА СТОЛА ,ТА НА ЗЕМЯТА !!!
И ТОГАВА ОЩЕ ПОВЕЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ .ПРИМИРИ СЕ ,И ГЛЕДАЙ ДА ТИ ОСТАНЕ ,КАТО ЕДИН ХУБАВ СПОМЕН !!!
ИНАЧЕ,САМО СИ СЪСИПВАШ НЕРВИТЕ,А,ТОВА СА НАЙ-ХУБАВИТЕ ТИ ГОДИНИ !!!
ВЯРВАЙ МИ,ИМАМ ПО-ГОЛЯМ ЖТЕЙСКИ ОПИТ !!!
ОСТАВИ ВАЛИДОЛИТЕ ,ВАЛЕРИАНИТЕ,ТОЙ СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА И С ПЪЛНО ПРАВО ,ЗАЩОТО Е СВОБОДЕН, А,ТИ СИ СЪСИПВАШ ЗДРАВЕТО.
УСПЕХ !!! СЪПРИЧАСТНА СЪМ С ТЕБ !!!

8.   Не обичам мъжа си, той не ни доставя такова щастие , а със секса хи4 не го бива, обичам го и сърцето ми не може да го изхвърли, на дали ще се повтори такава любов, тя ме прави жива макар сега да живея в много трудно положение без работа съм , без него животът ми бил още по труден , ще се боря

9.   Забравих да Ви питам какво вие разбирате под думите -живей си спокойно с мъжът си- как да живея като не съм щастлива с него, не ме радва нищо, задушавам се, търпя защото съм принудена, ако имах възможност бих се отървала от този затвор, като пти4ка в клетка се чуствам, а аз искам да танцувам, да се веселя , да не ме държи сметка за всяко нещо и пр....

10.   ДО АВТОРКАТА -ОТ № 7
НАПЪЛНО ТЕ Р А З Б И Р А М !!!
АЗ ЗАТОВА СЕ РАЗДЕЛИХ С ПЪРВИЯ СИ СЪПРУГ ,ПИЕШЕ, НЕ МЕ ПУСКАШЕ ДА ИЗЛЯЗА С ПРИЯТЕЛКА НА КАФЕ, РЕВНУВАШЕ МЕ,НЕ ,ЧЕ ИМАХ ЖЕЛАНИЕ ЗА ПРИЯТЕЛКИ ,НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕ СЕКС С НЕГО ,ЗАЩОТО НЕ ГО ОБИЧАХ !!! С дна дума НЕ БЯХ ЩАСТЛИВА.
На 35 г. се разведох с него , бях без работа като теб,с дете на 13 г.,ННННННННННННООООООООООООО ГОСПОД МЕ ВЪЗНАГРАДИ ЗА МОИТЕ СТРАДАНИЯ !!!
Влюбих се в мъж добър ,интелигентен,подаде ми ръка, той също ,не беше случил ,събрахме се да живеем заедно .........
И ТАКА ВЕЧЕ 13 г.
Пожелавам и на теб същия късмет !!!

11.   Благодаря и се моля дано Господ да помага на такива като нас изстрадали