Скарахме се
Скарахме се с гаджето. Връзката ни е от 1 година. Той смята, че имам твърде високи очаквания от него и каза, че никога няма да е твърде добър за мен. Аз съм харесвано момиче, даже доста, но го обичам и просто исках да е пич, да ни се кефят всички, да се обичаме.

За тази една година преживяхме доста неща, които повечето хора изпитват поне за няколко години.
Скъсахме преди няколко дни.Първо аз му казах че искам да се разделим, но очаквах да противоречи. Не стана. После се разбрахме, че и двамата сме по-скоро между Искам да съм с теб и не знам.

Накрая той ми изпрати смс Обичам те, свикнал съм с теб, но не искам да се заедно. Днес се чухме 2 пъти, веднъж за да пита какви са резултатите от едни мои изследвания и втори път се обадих аз, за да му ги съобщя.
Обичам го много, но ...

Егото ми не ми позволява да склоня глава така лесно.
Не знам какво да правя... всички са ми безинтересни, той ми е вътре и това е.
Да оставя ли нещата малко, за да се види дали можем един без друг?
Какво е вашето мнение?

Коментари

1.   Моето мнение е, че и двамата сте шматки. Тя искала той да бъде пич, той решил, че не може да бъде чак такъв пич. Ами обичайте се, продължавайте да не можете един без друг, и продължавайте да си стоите разделени. Направо сте за тоягата ей, срещнали любовта, а я подритват.

Ale

2.   Чакай сега, решила си да го накараш да попълзи малко и да ти се моли да не се разделяте, пък той не щял и за това сега сте скарани? Защото егото ти не ти позволява да кажеш "извинявай, просто исках да те подразня"? За мен любовта е отдаденост, това твойто са детски игрички.
Ако го обичаш, хващай телефона, чукнете си среща и си издухай едно извинение.
Ако не го обичаш, остави го човека на мира, стига си си чесала... егото с него.

Дядо Торбалан

3.   Чакай да видим дали съм те разбрал правилно. Казала си му, че искате да се разделите с очакване той да падне на колене и да ти се моли да останеш с него.

Нещо май не си добре с главата?!?

4.   Още една с високо самочувствие на хресвано момиче, което самочувствие я тика към типичната женска логика - обезателно да моделира мъжа по твой тертип. Като че ли това е мисията на живота ви - да промените на всяка цена мъжа, без значение дали има смисъл или не, известно е как завършват такива опити от многото истории, споделени тук. Той ще е глупак, ако ти угоди на акъла и тръгне да ти се моли - ти точно това искаш, само не забравяй, че "много харесваните" са обект на внимание само за една цел и всичко това е до време, докато един ден се събудиш стара и сама.
Мечо Пух

5.   Ей..аз ли спя още или изпуснах къде ви е проблема? Между другото на колко сте двамата?
Ралф

6.   Аз така се "скарах" с моята, след като забих най-добрата й приятелка!
В един момент се оказа обаче, че и двете са бременни от мен. В такъв филм се вкарах, че не ви е работа!
Така че - внимавайте и с този момент.

7.   Той ти е казал тактично , че няма да може да ти даде това което ти искаш и очакваш от живата . т.е.че не сте един за друг. какво го притискаш , ти си момиче "харесвано ", явно си е намерил по-скромна , ти демонстрираш голямо самочувствие , мъжете обичат скромни , свестни , свенливи момичета ,да копнеят за семейство , а не да тичат по дискотеки и да им харчат парите. мили момичета , мнооого подценявате мъжкото съсловие. там ви е грешката . мъжете обичат ку....те , но , избират жена нормална , свястна .другото е само за забавление. те гледат не само външната красота , а вътрешната . аман от глупави "красиви " кукли .

8.   Абе хора,момичето явно се чувства недооценено от него и се е опитала да го предизвика да и се помоли,за да и покаже,че му пука за връзката им.Аз също съм правила като нея,за мен това не е неуважение,а така показваш на някого,че ти пука и не искаш да има край.Но както и да е.Мила,аз съм минала по твоя път.Мислих много и четох много и си направих извода сама за себе си,че човек е такъв какъвто е,особено мъжете-нямат промяна.Ти просто трябва да прецениш готова ли си да живееш с недостатъците му и да го приемеш такъв,какъвто е.Ако отговорът е "не",сещаш се.Те,мъжете,много мразят да се мъчим да ги променяме.Правят разни неща за нас от любов,но не защото са се променили :))))

9.   Момчето те харесва, обича те, но не се чувства добре с теб. Защото искаш да е различен от това, което е, искаш да го променяш. И то - за да ви се радвали хората. Тъпо е, може би си го осъзнала вече. Ако не можеш да го приемеш такъв, по-добре не се опитвай да го върнеш. Може да си останете приятели. Предполагам, че за него така ще е по-добре.