Обичам ги и двамата
Здравейте приятели! Аз съм жена на 30 години, семейна с детенце, вече голямо. Много държа на съпруга си, защото ни осигурява финансите, но нищо повече не ми дава. Именно тук е проблема. Намерих си друг, с който ми е готино, но взех че се влюбих в него. Сега искам и двамата. Само така живота ми е пълен. Само с мъжа ми е много скучно. С другия е готино, но той пък е малко студен тип/не показва много чувства/. И сега незнам какво да правя. Влюбена съм, но си искам и мъжа. Какво да направя като обичам по различен начин и двамата? Още повече че те са приятели и сме заедно всички почти всеки ден?

Коментари

1.   Здр. мъж на 36г. съм семеен от 14г. и моята съпруга има връзка с един приятел поне си призна и си говорихме спокойно за това и в никакъв случай не иска да се разделим но и не прекъсва връзкота си с него както казва тя и аз не съм от приказливите и сладкодумни съпрузи за компания може би това е причината знам ли. Съпругът ти знае ли за твоето положение или поне дали предполага за това но можеби трябва да се дистанцираш от "приятеля" колкото и да ти е трудно това тежко самонаказание и даго забравиш ако го желаеш разбира се

2.   Това е най добрият вариант за тебе. Докато си пият ракията и си приказват да им се наслаждаваш. Само не трябва никой да разбира. АЗ съм го преживял . Повярвай ми. Заеш ли какво значи да обичаш някого който е много далече и са мо да чакаш, да чакаш......и тогава в един
момент мъжът ти ще ти стане тъп и парите му ще ти станат
тъпи и твоят живот ще ти стане тъп.

3.   Прави това, което ти харесва само гледай да не стане от 2 стола на земята

4.   Аз пък не сам на това мнение..... Според мене трябва да избереш едния, а на другия ... хммм.... един вид да му теглиш шута... За да се е оженил за тебе (съпруга ти) значи и той те е обичал и ти си го обичала (поне се предполага, дано да не си от тия дето гледат парата). Неможе да разиграваш съпруга си ей така, та вие сте женени и имате дете!?

Не казвам кой да избереш, но ти препоръчвам добре да обмислиш нещата!!! Имаш и дете на което съм сигорен, че не би му се понравило друг баща! Просто седни поговори със съпруга си и се опитайте да си разнообразите връзката, за да ти бъде забавно с него и приятно.... но в крайна сметка избора си остава единствено и само твои, но позната ей така остана и без съпруга си и без другия който обичаше, а бащата зе попечителството на детето и сега и него не можа да вижда и е сама в тясна гарсониера...