SOS, моля помогнете
Здравейте.. приятеля ми имаше преди мен една връзка която е продължила 1 година.. но любовта по между им е била много силна до колкото разбрах.. той ми споделя всичко като приятели сме но той е извън държавата и от както тръгнахме имахме шанса да се видим само 7 пъти а сме заедно от 7 месеца. Както и да е.. разказва ми колко много са се обичали но бившата му го е лъгала и изневерявала.. въпреки всичко това той се е смирил и продължил с нея... но след време се върна в българия (имам предвид преди да е тръгнал с мен) запознахме се(по точно той с мен защото преди това го харесвах ) и решихме да се сгодим.. това става само за 3 дена защото бързаше да се върне в чужбина. Така и стана беше тук за 1 седмица а след това си тръгна.. след време научавам че не е скъсал със бившата си и е била бременна... а след това научавам че не е била а е излъгала защото и тя е научила че е с мен. така след време са скъсали разбира се аз влюбената си кротувам за всичко. Казва ми че неможе да я забрави, пък и мен ме обича.. виждам как го боли за нея но аз го обичам и немога да го загубя. Страда ужасно много а лятото имаме свадба.. семействатаа ни се разбраха.. а аз незнам какво да направя дайте ми съвет как мога да му помогна, правя всичко възможно за да го направя щастлив. Да го оставя или да продължа с него? дали за напред всичко ще се оправи ако е с мен?

ПП. извинете за грешките

Коментари

1.   Бягай с 300. Не оставай за нищо на света.
След годинка две пак ли ще се чудиш също....

2.   Да, бягай. Не мжое цял живот да живееш със съмнения.

3.   Имате сваДба??

4.   Ужас, как така ще се сгодяваш само за 3 дена, ти луда ли си!??? И си го виждала 7 пъти за 7 месеца, че ти него познаваш, а искаш да живееш с него!

5.   Никога няма да я забрави, тя го е лъгала мачкала и пак се е връщал при нея, ти си била просто заместител. За къде бързате да се жените, опознайте се повече. Изчакай да се върне и проведете разговор, не може и двете ви да обича, аз бих потърсила сметка и на онази, да разбера и нейната гледна точка, тогава ти ще решиш. с него или без него да продължиш. Защото после да не си наранена и огорчена!

6.   "дайте ми съвет как мога да му помогна, правя всичко възможно за да го направя щастлив. " - Как, че ти вече си му помогнала, той си е намерил момиче в твое лице, прекарал си е добре отпуската в България, а на тебе остава да го духаш. Ето резултата на наивността ви. Щом си толкова наивна, не ти остава друго, освен хората да те ползват като времянка.

7.   и двте сте едни големи бели птици - патици!

8.   Той до сега не се е решил и след време пак ще те мотае.А как пък е избрал другата,която явно е с някакви отклонения,за да лъже за сериозни неща и да го разиграва.Какви непораснали деца са само тези двамата.Ако имаш малко достойнство си намери друг път...остави това,че сте запознали родата,те ще те разберат за избора ти,особено ако им разкажеш какъв несериозен лигльо си забила.

9.   Виж като начало мисля, че е по добре да отложите сватбата. Оправете се със семействата си знам че вече са се разбрали но очевидно това не е моментът за такава толкова важна стъпка . Изчакай малко да видиш как се развиват нещата и времето ще покаже по нататък, но определено мисля че тази сватба сега и него го натоварва също по добре я отложете докато нещата се поуталожат .