Избор между млад мъж и дядо
От две години имам връзка с едно момиче, тя е на 34 аз съм на 33 години.

Всичко варвеше добре докато един ден тя започна да ме отбягва. Естественно аз я попитах защо се държи по този начин друг ли е намерила (нищо лошо ако е така) нейният отговор беше: "не няма такова нещо просто моментно състояние".

А то какво било моментното състояние момичето си
излизало с един.... бих казал направо дядо. на 67г.
женен с две големи дъщери и четири внучки.

А кажете ми изобщо струва ли си да се занимавам с нея?

Коментари

1.   Според мен тя е с дядката само заради парите заради нищо друго. Той кво може да й даде? Не си струва да се занимаваш повече с нея намери си друга която да те обича и да държи на теб

2.   Ако се обичате, защо да не си струва да сте заедно? Може би на нея и липсва бащата или някой по възрастен от нея, с който тя може да сподели неща, различни от тези, които споделя с теб. Попитай я директно обича ли те и има ли сериозни намерения за вас двамата. Проблема може да се корени и в теб! По млад си, с други възгледи за живота. Желая ти успех!

3.   Под излизане какво имаш предвид, като на любовна среща или просто като приятели?

4.   Ако направиш така че момичето с парите на дядката те
води по барчета те признавам за мъж. Иначе язък ти за
младоста. Предполагам че дядото е самин и никой не му
пречи на неговите години да се кефи на младо агънце.
Аз съм на 50 години и взех да се притеснявам за вън-
шния си вид, но баща ми е на 75 години и ме успокоява
че ако съм се метнал на него няма да имам проблем със
секса. Трябва да ти кажа че курвенцата които идват при
мен въобще не се притесняват. Празнят се по 2....3 пъти
давам им по някой лев и пак ме търсят. Направи си изводи
с каква курва си се хванал.

5.   Намери си някоя страхотна леля от класа....

6.   ОТВРАТЕНА СЪМ ОТ НОМЕР 4!!! курвенцата? Ами ако твоята внучка тръгне с такъв дядка като тебе и той я мисли за курвенце??? Имаш внучка сигурно нали? на 50? Ама за голяма работа се имаш нали?!

А до автора - говори открито с тази жена-какво смята да прави, защо излиза с този мъж и какво точно е излизане не разбрах?! Какви са намеренията и? Всичко! Бъди открит! Ако има намерения да бъде с другия-не се коси! Не си струва! Ще намериш единствената и неповторима жена за теб! Тази явно не е такава! Пожелавам ти много радост, любов и късмет!

7.   Аз съм номер 4 ... до номер 6. Можеш да се отвращаваш
колкото си искаш. Имам 2 деца. Голямото е на 14 години. Нямам внучки. Наистина пиша за 32 годишна жена, с две
деца която няма инамерение и да работи нещо. Давам си телефона да си определя срещи. Сега според тебе да се
отвращавам или да я сажалявам че има две деца и е
на повикване

До автора: Пиши по подробно ако искаш савет. Ако
са хора на изкуството нямаш шанс в любовта. Как не те е срам да се оплакваш. Явно ти си обезчестения и зарязания.
БЪДИ МЪЖ АЗ ТИ ПИСАХ КАКВО ДА ПРАВИШ. Ако съм
сгрешил в оценката си ще те черпя . И най добре леля
номер 6 да те олигави. Честито.

8.   Няма внучка, дано да му се роди и такива дядковци като него да му се радват !

9.   Номер 6 съм! Съгласна съм номер 8! а дано! Дай Боже!
и още нещо номер 4, не съм в никакъв случай лелка! :))) на 34 съм и изглеждам страхотно! не искам да се заяждам с теб, ни най-малко! дразни ме начина по който говориш така за жените! курвенца?! Нищо мъжко не издава това! напротив, само скрити комплекси и самонадеяност (едва ли оправдана)

10.   Номер 9 не нормално всяко изречение да свършва с удивителна. Така се изгубва значението на препинателния знак, а и затруднява четенето.

11.   Немога да разбера защо се обиждате когато една жена
се чука за пари.

12.   А аз не мога да разбера, защо се гордеете, когато един мъж се чука за пари :) Чакам отговор! :)

13.   Номер 4, ти си пълен идиот. Не всички жени се чукат за пари. Аз съм на 25 и имам страхотен съпруг, който чука много яко и е на 32 години. Не мога да си представя как млади момичета си лягат с дъртаци като теб. Сигурно нещастните, объркани девойчета са мъртво пияни. Дано някой те хване и влезеш в затвора гнусен, дърт педофил.
ДЪРТ КОЗЕЛ, СИГУРНО ТОЛКОВА И ТИ СТАВА Х..

14.   От зелени тикви семе не се взема номер 13.

15.   Абе направо се учудвам на такива истории... Как аджеба автора е научил възрастта на този, с когото му е изневерила? Има нещо съмнително тук...

16.   Явно стареца е доста добър в секса от младият си съперник!
Пък може и да е паралия, като киха яко на хубавицата, нали?
Като се огледам, все повече жени налитат на тъпкачи над 50-те.
Дрога, педерастия, чалга и мизерия скапват лошо младите мъже.
И резултата е налице, а жената си иска нейното редовно- БИК!!!
И то да е читав, а не бройлер с комплекси!
помислете сами!

17.   Може зената да не спи с дядото, изобщо да няма такива отношения с него. Има доста старци, които плащат само за компания или за някакъв помощ-защо всички сте убедени, че има сексуална връзка. Просто не иска да коментира именно заради това-от страни всеки си мисли, че непременно има нещо.

18.   Избързваш със заключенията. Откъде получи тази информация? Лично ли я видя с дядото?

19.   Приятелю не си струва

20.   И защо сте възмотени? А защо не се възмущавате когато млад левент на 22 е между краката на 50годишна, аха тогава го определяте като любов.

21.   Ку***нтия, а относно номер 4, чичка прав си напълно. В днешно време всички млади жени се чукат за пари и това е обществена тайна и като си помисля, че тези един ден ще станат майки ми става лошо! Вижте какво става в студентски, масово студентките ходят с по-възрастни от тях, но за сметка на това се возят в коли последни модели BMW и Мерцедес!
Мъж на 22 съм, а колко съм забил в дискотеките за по 2-3 почерпки с уиски не е истина!

22.   Ми какво да се прави. Нямат никакъв избор момичетата. Съвременните млади мъже за нищо не стават. Някакви гейчета и мазньовци, които си епилират крачетата. Казарма не са помирисвали. Кариеристчета и дупелизчета едни такива. Понякога на жените им се приисква да бъдат и с истински мъж - да усетят корава ръка, дисциплина, интелект, кавалерство. Сегашните поне имат шанса да се обърнат към някой "дъртак" за подобно изживяване, но след 1-2 поколение девойките няма да имат никакъв шанс... Тогава бъдат принудени да вземат нещата в свои ръце и да понапердашат хубаво разлигавените момченца!

23.   В наше време повечето от отношенията са интереси. Има всякакви изроди. Ок има жени и мъже които обслужват срещуположния пол за пари. Ами тея които плащат какви са, не са ли още по-долу. Пълна гнусотия, извратени перверзници, хора със комплекс за малоценност.
И кой казва, че парите са винаги причината за близост или не. Към автора - не трябва да се комплексираш от това, че този по-възрастен човек може да има повече пари от теб. Така и не разбрах дали има интимна връзка с него, дали е привлечена от него или просто е някаква форма за близост. Както и да стоят нещата всичко е в твои ръце. Ако я обичаш покажи достойнствата си, а не да ревнуваш и да се комплексираш.
Аз бях в близка ситуация на приятелката ти. Обичах мъж, който може да ми е баща и бях привлечена от младеж малко по-млад от мен. Така и не допуснах интимност с по-възрастния, но младия който предпочетох защото повече ми ходеше на възрастта и който си мислех, че също има достойнства като мъж просто се изгаври с мен. Ако я обичаш не повтаряй неговата грешка. За да е с теб тя значи имате шанс и твоя шанс е само в твоите ръце. Вземи се в ръце и се дръж като истински мъж. А тя ако е жена на място няма да си играе с теб. Говорете си открито, но в никакъв случай не провокирай ревност в нея или пък да си лягаш с друга за да й правиш напук. После може и да съжаляваш.

24.   Съгласен съм с номер 6
Номер 4 Как можеш да наречеш жените "курвенца"? По тази логика и твоята е курва.Нямаш ли поне малко уважение към жените,те не са само за секс,драги.Но да не забравяме,че и ти имаш дъщеря.Какво ли ще е да чуеш някой ден,тази какво курвенце е от някакви дятковци.Пълно нищожество си ти. Относно темата,намери си друга,която ще е само с теб,ще те цени,уважава и най важното обича.
М18

25.   Не се занимавай. Просто й пожелай успех в живота! ;)