Спах с доведения ми баща
Здравейте, искам да ви споделя нещо, което ме мъчи от известно време. Преди месец майка покани новият си приятел да живее с нас.
От самото начало той ме бе грабна с своята чаровност и поведение. Една вечер майка отиде на банкет и аз и той останахме сами.
Напрежението между нас се усещаше много силно, започнахме да разговаряме и докато се усетихме вече бяхме в леглото и се чукахме.
Това продължи около седмица, без майка ми да разбере.
Преди 2 дена той ми предложи да напусне майка и да заминем някаде заедно. Не знам какво да правя, помогнете.

Коментари

1.   Ако историята не е измислена, в което се съмнявам много... давай... и ще загубиш майка си за цял живот, заради единия секс...!

3.   Направи го, майка ти ще си намери друг, тя е по печена.

4.   Напускай с него.И без това ти не струваш като човек.Подхождате си в това че сте предатели и измамници.

5.   Ей, ти да не си девствената баба? Айде спри се вече.

6.   Измислица...

8.   Ами запитай се какво ще стане ако след време нещата не потръгнат? Как би се върнала при майка ти, която си наранила и която би направила всичко за теб, а ти си постъпила така. Най-добре забрави за станалото и се надявай връзката им да продължи успешно.

10.   Няма проблеми, майка ти това е заслужила сигурно... уж не съм остаряла още, но разбиранията ми не се вписват в общество на такива глезени консуматорчета, които секса за нищо го нямат, а семейните ценности - да не говорим....

Дано възпитам по - добри хора, а ти се погледни отстрани и дано се отвратиш от видяното, иначе пняма надежда за теб.

11.   Откажи. Щом е спал с теб и едновременно с това е с майка ти значи ще постъпи по същия начин и с теб като му омръзнеш. Уважавай се малко и му откажи даже кажи и на майка си тя заслужава нещо по добро както и ти. Вземи порасни и се дръж като възрастна а не като 15 годишна кифла която я тресат хормоните.

12.   Писано от някой загорял, пъпчив тийн или от някой мазен чичко. Нищо ново под слънцето.
Никое момиче не би написало "чукахме", освен, ако е олигофрен, бавноразвиваща се или толкова загоряла, че да може да й се изпържи яйце б/у задника.
Промени си правописа, пък тогава фантазирай.

14.   Aко е вярно товa, единственото което ми идвa нaум е- боклук!!!
Дa, вземaй го и се мaхaйте, след време с вaшaтa общa дъщеря, после с внучкa- дъщеря... и тaкa, докaто може.

15.   Кажи на майка ти и го изгонете.

17.   Историята е измислена, но ако не е - давай, това е просто поредният на майка ти, ще си намери нов

18.   Една седмица сте се чукали нон-стоп? Евала на този пич!

19.   От авторката, ако може така да се изкажа.. забравих да напиша това, че приятелят на майка е с десет години по-млад от нея, а аз съм на 22. Съжалявам за малко безсмислените изречения и грешки, но наистина бързах, защото ми е важно, хъм познавам го от скоро, да но наистина изпитвам силни чувста към този мъж. Взаимотношенията ми с майка не са добри, защото той й е поредната ”любов”, живея с нея само заради новата ми работа, и относно отзивите ви, за това че случката ми е фантазирана и писана от ”тийн” или Господи.. ”чичко” са ГЛУПОСТИ! Всичко по-горе, което съм написала е реално.

20.   Ако е само секс, можете да продължите да се.... и да се криете.
Ако е нещо повече - като любов. То остани с него известно време, изчакай да видиш как ще се развият нещата, за да разбереш дали и той те обича. И ако се обичате взаимно - тогава ще трябва да измислите начин да го съобщите на майка ти и тя ще си намери друг.
Защо обаче трябва да я напускаш?
Просто се криите в началото и като видиш накъде отиват нещата или ти ще се откажеш от него или ще трябва майка ти да си намери друг.

21.   Aвторке описвaш мaйкa си кaто някaквa си тaм любовницa незнaчителнa. Злaтен ли му е бре, или ти си бaвнорaзвивaщa се? !
Колко низък човек трябвa дa си, зa дa не сaмо чукaш приятеля нa мaйкa си, a и дa я виждaш едвa ли не кaто излишнaтa досaдницa.
Имa Видовден момиче дa знaеш! Кaквa змия в пaзвaтa си е турилa мaйкa ти... нищо те тaкивa кaто теб, нaкрaя сaми се дaвят в собственaтa си отровa.
Вземaй го, вземaй го и се мaхaйте пине от тaм, поне дотолковa човечност проявете, aко нещо човешко имa остaнaло.

23.   Майката е най-хубавото нещо което някой има. Твоята майка те е научила да говориш, да ходиш, била е до теб когато казваш за първата си дума и те обича! Според мен трябва да забравиш доведения си баща, защото ще нараниш майка си, а тя никога не би ти причинила нещо подобно нали!

24.   Авто, ке ккави са ти отношенията с майка ти? Не ми се струват че са добри съдейки по начина който говориш за нея и се изразяваш изглеждат ми че са хладни и че не я обичаш особено и че си пренудена да живеж от нея да не би случайно майка ти да е шеф или нещо такова? Ти казваш че само заради оновата си работа с с нея? Относно начина по к ойто каза че това и поредната любов да не би майка ти да е влюбчива или нещо такова? Ако не е така а иначе смисъл хората не серщат правилиня човек и затова може би да ти се струва че е влюбчива заради неуспешните и предишни връзки. За мен това е нередно но не мисля да ти скачам. Мъжът не ми се струва стока може да грешка но да тръгне с майката после да се задява с дъщерята кой го знае може пък с дурга да се задява като е с теб. аз лично бих ти казала да зарежеш господина и да си оправяш отношенията с майка ти защото ми се струва че имате доста неща за оправяте и да се опиташ да се сбллижите и върнете нормални дъщеря-мйка отношения ако разбере и ако я напусне заради теб ми се струва че няма да се видите повече или няма да те прости ако го зарежеш и разбере пак ще си в лоши отношения но може след време да мине.

25.   Майка ти ако те заскубе, един косъм няма да ти остане.

26.   Ашколсум и машала!

27.   Един противоречив психолог - Фройд описваше подобен проблем - мисля, че беше Електра комплекс - та той обясняваше, че малките момичета, изпитват любов към мъжът на майка си или своят баща. Обича го толкова, че майката се превръща в голяма пречка и детето има желание дори да я премахне. Този синдром в детството според Фройд е нещо обичайно. Но пак според него понякога този синдром се появява и при по - големи хора и това пречи на нормалното функциониране.

28.   Ако историята не е измислена, бих попитал - защо ви е да бягате? Ако останете заедно, той ще чука и двете ви, а ти няма да ... загубиш майка си т.е всички ще са доволни, стига разбира се да успеете да опазите малката си тайна.