Защо говори така за майка ми?
Проблемът ми може да ви се стори глупав. Но мен ме тормози... Много моля да публикувате историята ми.
Имам отношения с един мъж и сме нещо повече от приятели. Той има един хранителен магазин, част от бизнеса му. И там с роднините му работят, не плащат на продавачи.
Пишехме си и той ми каза:, , Докато си пишех с теб, майка ти дойде в магазина. '' След това ме пита тя на колко години е. Отговорих му, че е на 40. Той каза, че е млада. И след това добави:, , Нищо няма да кажа за нея''.
Сега се изяждам, защото мисля, че с това искаше да каже, че тя е хубава. По принцип нямам нищо против, даже бих се гордяла. Но да го каже харесван от мен мъж, ми е обидно, независимо за коя жена би ми го казал.
Та според вас това ли имаше предвид, или всичко това е само в моята глава?

Коментари

1.   Ми не, може пък нещо негативно да е имал предвид, или просто че е младолика. Какви са тез филми, в които се вкарваш? !

2.   Мъжете авторке знаят маскимата "Първо гледай тъщата, за да видиш каква ще е жена ти след 20г брак"!
Нищо лошо не е казал човекът всичко е в твоята глава.

3.   Според мен просто ревнуваш.. няма смисъл да го мислиш и само да се впрягаш за такива глупости. и моят приятел прави комплименти на майка ми но както каза ти аз се гордея с това няма нищо лошо в това :)) не си мисли глупости обичайте и продължавай напред Успех :))!!!

4.   Хм, тъпо е да :Х
Ох, не знам какво да ти кажа, аз лично много бих се подразнила. Най-вероятно няма да оставя нещата така и ще поговоря с него. Ще искам да ми каже, това което е премълчал. Няма да го оставя намира, докато не ми каже. И ако разбера, че я смята за секси или нещо подобно, нищо чудно да се разделя с него. Много мразя мъже, които искат да правят секс с всичко що шава. Още повече има отношения с теб и е толкова нетактичен да те засегне по този начин. Не бих се учудила, ако и завбъдеше има подобни ситуации.
А ти на колко си години, той също. Би ли писала? Ако той е на 30 например, нищо чудно да се е загледал. Ти предполагам си около 20г. "Имам отношения и сме нещо повече от приятели"? Странно се изрази. Официално гаджета ли сте, хората около вас знаят ли? Майка ти знае ли за тази връзка? И ти би ли нарекла тези отношения връзка?
И за протокола не съм се влияла от други мнения - има 3 чакащи пред мен.

ж, 28

5.   Защото е тъпак, затова го е казал по този начин. Каквото и да е имал предвид (което всъщност няма никакво значение) не би трябвало въобще да ти го казва. Това, което има значение, е в първото изречение...

6.   Аз по-скоро го разбирам, че е видял нещо неморално в поведението и, но знам ли?

7.   Ако му беше казала на 50, по иначе ли щеше да му изглежда. Какво значение имат годините, явно майка ти му харесва, какво лошо има в това. Е, все пак е рисковано да ги оставиш двамата сами в къщи. Мама по добре разбира нещата.

8.   Aбе кaкви сa тези комплекси, вече и мaйкaтa ли кaто конкуренция приемaте? ! Моят съпруг е голямa " мaзницa ", винaги е орaвил комплименти нa мaйкa ми, подaрявaл и е цветя зa прaзници и aз съм щaстливa от товa. Излизaли сме с нея по женски и сa ни свaляли кaто приятелки :))) и товa също ме е изпълвaло с гордост, хубaвa женa си е и товa е. Кaкъв е проблемa, че не рaзбрaх? ! Проблемa си е в товятa глaвa, a не че мaйкa ти е хубaвa.

9.   4, " Много мразя мъже, които искат да правят секс с всичко що шава." - той и таралежа шава, ама едва ли има мъж за такъв мерак.

10.   Аз обикновено казвам "нищо няма да кажа, когато имам негативно мнение за някого или нещо. :)

11.   е човека може от любезност да иска да ти каже, че майка ти изглежда добре
другият варинат - "е каква грозотия , бляяяяяяяяяк, ужас, да не я срещаш в тъмното " - по-добре ли ще ти стане

12.   Аз съм авторката. Благодаря на всички за коментарите! Проблема не е майка ми. Проблема е въпросният мъж. Може да го е казал, без да има някакви конкретни намерения. Но аз се съмнявам. Причината е бившият ми приятел. Той ми изневераваше. Дори с мои приятелки. Неговото не беше просто да каже, че една жена е хубава и това да е невинно. Той с всяка ми изневеряваше. И не искам да се повтаря историята. Затова във всичко се съмнявам.

16.   Да бе как ли пък ще тръгне с майка ти. Както е казал звучи все едно
има впредвид нещо негативно. Може да му се е сторила по-стара и като е чул на колко е, да се е очудил. Попринцип мъжете не харесват майките на жените си или приятелките си. Затова по-спокойно, ако не на него, поне имай доверие на майка си! Не вярвам омъжена жена да тръгне с много по-младия приятел на дъщеря й!
Ако се съмняваш, питай го какво точно е искал да каже, сигурна съм, че няма да е от рода на "Много е секси", "Много е красива"...
Мъжете не харесват по-големи от тях жени! Попринцип търсят по-млади половинки!

17.   А замисли ли се, че ако имаше някакви нечисти намерения, нямаше да го изтърси така без притеснения? Или вече си му дотолкова в кърпа вързана, че той си мисли, че може да говори каквото си поиска.

18.   Нищо лошо не е искал да каже...Просто е премълчал един комплимент към майка ти,защото е явно хубава жена.А това е показателно ти каква ще си на нейната възраст.
Не виждам защо се дразниш от това.