Бившите половинки
Здравейте
Интересува ме спомняте ли си бившите половинки? Особено тия които сте имали връзка да речем повече от 3-4 години.
Някога мислите ли за 1 вия мъж в живота ви?
Конкретно към дамите!

Коментари

1.   Не, не си ги спомняме... страдаме от амнезия...
Що за въпрос?
Иначе, да спомняме си за минали половинки, но лично аз не мисля никога за първия мъж в живота ми - не, че нещо сме се карали, просто не ми е важен. Най-важен в живота на една жена според мен е бащата на децата ? и последния мъж в живота ?.
Първият мъж за мен е нищо повече или по-малко от минал период в живота, някакъв блед спомен за някакъв човек - така както си спомням за стари приятелки, учители и така нататък. Нищо особено.

2.   Жените имат много избирателна памет и като цяло са злопаметни, поне моите наблюдения са такива. Мъжете сме по-коректни в спомените си, но всичко е относително все пак. За себе си мога да кажа, че имам добри спомени от всички бивши, всички са били и са стойностни хора, с които бих с удоволствие се срещал отново, не в интимен смисъл, просто като приятели.
М, 36

3.   Аз съм мъж, но ще си позволя да отговоря. За първото ми сериозно гадже изобщо даже не се и сещам, грам не ми пука за нея. За бившата си приятелка все още се сещам постоянно, защото просто имам чувства към нея, но не любовни, а по-скоро бащински - искам всичко да й е наред, да е добре, да е щастлива и т. н. Тя ми е помогнала в много труден период от живота ми, което сякаш ме накара да изпитам това "бащинско чувство", ако мога така да го нарека.
Момичето, с което загубих девствеността си също много рядко е в мислите ми, а бройките ми за по 1 път пък съвсем не ги мисля. Като цяло ако се сещам за някоя от тях, то е защото донякъде съм съжалявал, че не сме го правили още поне 3-4 пъти.
Но е нормално, когато човек е имал дълга връзка в някакъв момент да се сеща за бившето си гадже. Лошото е, ако всичко окончателно е свършило, а не може да си го избие от главата, защото това определено ще навреди, и то най-вече на бъдещите партньори на този човек, защото на никой не му е приятно да дарява с ласки някой, който в същия момент в мислите си е на друго място, и с друг човек. ;)

4.   Нали са предишни.. няма значение кой е пръв, а кой последен ;)

5.   Първия мъж е най-скапания спомен за една жена, кофти секс, кофти тяло, кофти разходки. Жената рядко попада на добър първи мъж и обикновенно, като го види след години, че чуди в коя посока да гледа, за да не я спре да си поприказват, че ще има да бере срам, какво е правила с такъв утрепаняк.

6.   Първия мъж е противен спомен, последния мъж е голямата любов.

7.   Да, помня го и съжалявам за всичкото време с него... което за съжаление беше доста. Когато си с "първия" обикновено си млад и глупав. След като изгубиш прилично много години да помъдрееш... осъзнаваш грешката.

8.   Имала съм малко връзки. Някак си дори на моменти да съжалявам за някоя от тях, всъщност осъзнавам, че са били необходим етап в живота... урок било то, или израстване във вижданията и целите. Да, подсещам се за миналото си. Но далеч не с липса или желание, а просто ретроспективно. Някакви ключови случки, които са ме довели до ситуацията днес и прочее. Към двама от индивидите съм напълно безразлична, да не кажа и по-лошо, сещам се най-рядко и съм спряла всякаква комуникация. С други двама от дъжд на вятър се разписваме по празници и общи кратки беседи - общо взето имаме останал респект. Но съм ориентирана към настоящето си, защото човекът, с когото съм сега, ме прави много щастлива и не ми липсва нещо, което съм имала с когото и да било :)

Габи

9.   Нямам добри впеатления и не искам да се сещам..

10.   За първиия ми не мисля, защото не съм го обичала никога. Но едно две други момчета ще помня и ще обичам винаги. Разбира се вече са ми единия като брат, другия като братовчед по скоро.

11.   Голяма любов беше. Мина! Не си го спомням с никакви чувства. Безразличен ми! Желая му късмет, но определено не бих била с него, ако съм на този акъл и години. Ж26

12.   Спомням си първия да. Все още е много секси. Не съм съгласна с 5 номер- беше много яко даже!
Секса беше на 100%!
Като се сетя само и..... Ммм.

Лена

13.   С миналата връзката ми беше 2 години и някакви месец,не е малко,но не и толкова много. Тя ми изневери,дойде ми като гръм от ясно небе, няколко месеца не бях на себе си,консултирах се със психиатър за мое щастие ми изписа едни хапчета за стимулиране,и подтискане на мислите,да не мисля за нея. Доста съм доволен,с времето като ги пиех всеки ден почнаха лека-полека да ми помагат,и сега съм си екстра. Не знам какво се случва с нея,разбрах няколко слуха,но не ме интересува вече. Гадно е първите няколко месеца,после като се възстановиш не ти пука, и си живееш живота :)