Най-после срещнах моето СВЯСТНО момче, но не знам какво да направя за да сме заедно
Аз съм момиче на 19 г.,а той на 22. Той е колега и съквартирант на брат ми от университета (те учат в един град, аз -в друг). От 3 год., през които живеят заедно с барт ми, слушам все хубави неща за момчето. Той е наистина свястен и е един от най-добрите приятели на брат ми. През тези 3 год. съм го виждала само по снмки от събирания на брат ми и съм имала винаги огромен афинет към него. Някак си съм го уважавала и харесвала винаги без дори да сме говорили. Един ден той дойде за няколко дни в нашия роден град, защото трябваше да пътуват за друг град по работа с още един колега от града ми. Отидоха на дискотека, а по-късно и аз отидох при тях (брат ми не обича да излизаме много заедно). Стана нещо като любов от пръв поглед. Поздравих го - не като непознат, както се очаква по принциш и когато ме хвана за ръката все едно, че се познаваме отдавна, аз се влюбих в него. През цялото време ми се усмихваше. Не знам как да постъпя.Те ще се върнат след 2 седмици и сигурно пак ще остане малко в града (много се надявам).Искам да се получи между нас, а нямам възможност да се доближа до него за да действам.Много ми е тъжно.Брат ми обича да си излиза сам с приятелите и не знам какво да направя, защото наистина го желая много. Рядко се влюбвам, но като се влюбя е много силно и винаги има някакви проблеми за започване на връзка.

Коментари

1.   Здравей първо второ излизайте на кафета разходки дискотека и ако имаш търпение и късмет ще е твой но времето ще си покаже а това ще имаш проблем със започването на една връзка това се дължи на нетърпението .... ти искаш всичко веднага имаи търпение

2.   Номер 1, съвета ти ще се опитам да го ползвам и аз ако може. И аз съм нетърпелив за всичко а това хич не е добре.
Ралф

3.   Просто кажи на брат си, че проявяваш интерес.Все пак ти е брат и ще разбере и може да направи компромис и да те вземе със себе си :)

4.   Благодаря много за съветите и мненията до тук; ще се радвам, ако още някой сподели своето мнение. :)

До №1 напълно съм съгласна с теб и бих имала търпение,обаче проблема е, че той, ако остане ще е максимум за 1 ден и ще иска да се прибере в тях. През този ден не знам как да остана насаме с него, да поговорим, да му намекна, че имам чувстава и т.н. без брат ми и другия му колега. Все пак ще искат да използват времето в разходки и кафенета заедно. Не знам как да се добера до тези тримата. Наистина се притеснявам, защото няма никакво време и достъп до мъжа ми, а той наистина се държи като мъж за неговите 23 год. :)

5.   Стига бе, жена си, ще намериш начин. Ами като не сте сами в стаята, загледай го няколко пъти по- продължително, усмихни му се няколко пъти. Няма нежда да му казваш, покажи му. После излиз от стаята, върви навън на двора/на терасата да изпушиш цигара или да пиеш едно безалкохолно на чист въздух и той ако има интерес би трябвало да те последва. Успех, и после пиши какво е станало :)

Ale

6.   Някой мъже са толкова глупави понякога и не могат да се усетят :D

7.   Здравей .. На 16 години съм и нямам много голям опит но все пак бих ти дал съвет пък ти решавай ..
Явно и момчето има интерес към теб и би трябвало да му покажеш чувствата си към него .. Брат ти трябва да знае и даже ще ти е от голяма полза :) ... явно момчето е сериозно и компетентно .. не четох другите коментари но мисля че просто ви трябва време .. вие те първа ще се опознаете . Кафенца , дискотек , кино нещо в което може да се забъвлявате . Всичко е въпрос на време ... Искрено ти желая успех : )

8.   Не знам дали се държеше към мен като към сестрата на приятеля си, с когото много се уважават, или наистина има влечение към мен. Как мога да разбера дали той има нещо към мен. Дори и да няма (мисля заа всякакви варианти) аз не знам как да му покажа, като и тримата ще са заедно постоянно. Той няма да спи в нас, както споменах и това е голям проблем. Искам да остана насаме с него. :(