Така и не попаднах на хора...
Писна ми.....никой не ме разбира, всички си мислят, че знят как АЗ трябва да живея, дори не поглеждат себе си, че са в пъти по-зле от мен....А на мен какво ми е?Главният проблем е, че отново избрах човек, който е крайно неподходящ за мен, винаги така става.Така и не се научих как да подбирам хората от обкръжението си и изобщо не се научих как да подбирам любовните си връзки...Губя всичко в тях, губя всичко с хора, който дори не заслужават вниманието ми.
Mного ми е криво, чувствам се като последната глупачка на земята, имам чувството, че всички около мен са щастливи, а аз все се хващам с някакви гамени, който или ще ме обиждат, или ще ме унижават, или ще ме използват за пари....Така и не срещнах човек, който да ме обича истински, въпреки, че всички твърдяха това...Всички ме "обичаха" много и щяха да са с мен до края на живота си.....Да само, че дори и половината си живот не можаха да прекарат с мен.Все се опитвам да си набия в главата, че не в мен е проблемът- знам, не е в мен, в тях е.Но как да зарежа всичко, никога не ми е било лесно да прекратя отношенията си с някого, винаги съм стояла до последния възможен момент, с тъпата надежда, че нещо ще се промени.Да, но така и не се проеменя, накрая пак аз съм прецаканата..И защо, защото давам всичко от себе си, явно там ми е грешката.Лошо ли е това?
Сегашния ми приятел е един много лош човек, с много труден характер.Опитах се да го пречупя, опитах се да му обясне, че думите засягат, че думите нараняват, но на него просто не му пука.Така ми показва колко малко знача за него, а аз стоя в този ад като последната глупачка...И ще стоя докато той сам не ме изрита, понеже аз не мога, защото в мисълта ми постоянно е един въпрос.....как се преживява раздяла?

Коментари

1.   С това самочувствие дето го имаш се чудя дали да ти дам съвет...че кой съм аз...

2.   Противоречиш си:

"всички си мислят, че знят как АЗ трябва да живея, дори не поглеждат себе си, че са в пъти по-зле от мен...."

и

"чувствам се като последната глупачка на земята, имам чувството, че всички около мен са щастливи"

????

Ако имаш един и същи проблем с различни хора, тогава това:
"Все се опитвам да си набия в главата, че не в мен е проблемът" не е вярно. И знаеш ли какъв ти е проблема? Ето този:
"Сегашния ми приятел е един много лош човек, с много труден характер.Опитах се да го пречупя, опитах се да му обясне, че думите засягат, че думите нараняват, но на него просто не му пука." - опитваш се да променяш мъжете, да ги вкараш в твоята матрица. Грешка!!! Ако хората сами не искат да се променят, ти не можеш.
Ако искаш да задържиш мъж до себе си и да си щастлива с него, остави го да бъде такъв, какъвто си е. Затова го избери такъв, какъвто ще го харесваш. А не да започваш връзка с презумпцията, че после ще му го окастриш чеповете с теслата. И по-добре опознай човека, виж му чеповете, а после тръгвай с него, ако няма да ти бодат.

3.   Ами подбирай си по-внимателно хората в обкръжението ти.Спри да гледаш само външността и не прибързвай със заключението за даден човек.

*Syndrome

4.   Към номер 2 ще добавя още нещо - "Жената жял живот се опитва да промени мъжа, а после се пита : Къде остана човекът, когото обичах?"

5.   Явно точно този тип мъже те привличат. Някой жени просто не си падат по нормални мъже, а не че няма такива...ноо да кажем не са им интересни достатъчно може би или нещо такова. Не съм ли прав?
Ралф

6.   Рано или късно ще намериш човека ,който заслужаваш,но трябва да се научиш да казваш край,защото когато си с ниско самочуствие и наренена и неможеш да кажеш край,това си е чисро самоубииство дишевно при това.

7.   Здравей, искам да ти дам съвет. Бъди по-твърда с хората около себе си и най вече със себе си, когато се погледнеш в огледалото. Защо не си кажеш, аз мога? И аз съм имала такива проблеми, открий човека, който наистина да те обича. Такива използвачи и подмазвачи и там още разни мамини синчета с лопата да ги ринеш ;) отваряй си очите!!!