Такава любов е проклятие
Аз съм на 39 години, омъжена, имам големи деца. Преди няколко години се запознах с мъж, по-голям от мен с 27 години. Отначало всичко ми беше смешно, но само за няколко месеца между нас се зародиха такива чувства, че направо полудяхме и двамата. Имала съм сексуални партньори, но такъв екстаз, такава всеотдайна любов и такъв секс сигурно има само във филмите. Живея в малък град и много скоро любовта ни стана обект на "всенародно" обсъждане. Естествено, разбраха и двете семейни половинки. Стана нещо ужасно, неговата съпруга започна да ме преследва, моят съпруг ме биеше, започнаха ежедневни скандали, но ние сякаш бяхме омагьосани.
След две години стана невъзможно да продължаваме с нашите срещи и насила се разделихме. Сега и двамата си изплакваме очите и само да се видим някъде на улицата, се втурваме един към друг.... такава любов е истинско проклятие. Заради него направих толкова много грешки, разбих си семейството, неговото също вече е провалено. Но какво да правя, като не мога да живея без него

Коментари

1.   Ами съберете се тогава нали децата са вече големи?

2.   Съберете се!

3.   Мен ако питаш, бъди с него! Живота е кратък и го изживей както трябва. Радвам се за вас искренно. Желая ви успех!

4.   Рядко в този живот се среща такава любов като вашата, за това е изживейте до край. Просълзих се.

5.   ама как какво да правиш? съберете се. това е единствената и неповторима любов в живота. идва само веднъж. не се отказвай в никакъв случай от нея. НЕДЕЙ. ще съжаляваш после. успех ви пожелавам и на двамата. не губете време и се съберете.

6.   абе защо ни лъжеш тук всичките.....секс с мъж на 66 години при това луд? аре по спокойно само :)

7.   Здравей мила, ако наистина всичко е така както го описваш и любовта толкова голяма, изживейте я......... Аз преживях нещо подобно, имаше много хора които искаха да ни разделят и ни пречеха, но ние се обичахме и това е. Помни, втора такава любов няма, няма и да има и не съжалявай за нищо, не се упреквай, не си виновна за нищо- просто обичаш и това е.........