Гооляма разлика в ръста
Аз съм на 18, той е на 22. Дотук добре, разликата в годините не е голяма. Но ето го и проблема. Аз съм висока 164 см, той е висок 1. 98! Не бях обръщала внимание доскоро, но напоследък започнах да се интересувам, не е ли смешно според вас? Като палечка се чувствам до него, много е странно.

Коментари

1.   Носи токчета. Иначе не ти намирам какъв ти е проблемът, когато мъжът е по-високият. Нещо се вкарваш във филми

2.   Аз съм на 16, а приятелят ми е на 19. Висока съм 162, а той 204. Чувствам се прекрасно с толкова висок мъж, някак си защитена. Никога не съм си мислила ми изглеждаме смешно

3.   Ти добре си все пак, а аз като нямам 1, 60 а се виждаме само по skype. Притеснявам се да го питам за ръста :( брат му е много висок ако е като него незнам направо за смях ще станем като излезем заедно :(

4.   Аз съм към 1, 58 и имам приятел 1, 90. Въобще с мъже под 1, 80 не съм излизала като се сетя. Дали ме е било срам ли? Да, в началото, но и тогава си бях пубертет на 17 години. После престана да ми прави впечатление. Подмятания е имало - къде злобни, къде не. По принцип само много прост човек може да се присмива на разлика в ръста, особено ако е в полза на мъжа. Съвсем нормално е, все пак сме вид с известен полов диморфизъм.

5.   Помислих, че ще кажеш че е по - нисък от теб, а то какво било - че това не е проблем. Идеални сте. Моя съпруг, тъй като съм ти кака, на 29г. съм, та моя съпруг е с около 10 санта по - висок от мен, не е много и не мога да нося много високи обувки.
Радвай се. Имала съм приятел по - нисък от мен, кофти е, много кофти.

6.   Че и aз съм " пaлечкa ", почти 160см, a съпругът ми е 190. Чувствaм се повече от добре, никогa не съм билa с по- ниски от 185 см мъже.

7.   Харесва ли ти момчето? Мислиш ли, че можеш да намериш някой по-добър. Той голямата ти любов ли е?

8.   Аз лично намирам такива двойки за много сладки, имам такава и сред птиятелите си. Никой нищо не им казва за тази разлика, така че нямаш повод да се притесняваш.

9.   Мила мъжете над 185 см трудно си намират жени с подходяща височина така че спокойно

10.   Смешно е.

12.   В леглото всичко се компенсира :):):):):):):):):):):):) Може и на стъпалата там гаранция ще сте ОК. хич да не ти пука важно е да сте ХЕПИ

13.   Това не са истински проблеми, сладкиш.
Аз съм 165 и съм 55 кила, мъжът ми е 203 и е 140 кила.
и повярвай ми голямата работа е да му купиш блуза, която не е за дебели (защото има спортна фигура) и все пак ръкавите му да не са къси. С чорапите също ми е много трудно 52 номер.
За обувки не питай просто.

Когато се женехме беше направо късмет, че намерихме костюм, който му е ок и не трябваше да се шие специално. Е панталона го отпускахме, но то си е предвидено там за подгъв.
С ризата обаче не успяхме и я шихме за него специално.

А това как изглеждаме заедно... вярно на сватбата си бях с 12см токове, но всъщност не ми пука и грам как е отстрани. На който не му харесва - да не гледа.

На мен ми е сладко да се чувствам мъничка до него. Той е като скала до мен

14.   Малката жена е малко бижу.. за големи ценители! :)

15.   При мен нещата са по - зле ;дд на 15 съм а висока само 1. 54см, а момчето с когото се харесваме(скоро можем да си имаме връзка, следващата седмица решихме да се срещнем) е 1. 96 на 16г. е ;д Хаха един въпрос - как ще се целуваме? хД

16.   Изглеждат доста смешно такива двойки в интерес на истината. Не че може точно ръстта да е пречка за любовта между двама души, но поне за мен е направо нелепо, когато разликата е чак толкова фрапираща.
Сега се сещам, че имам една позната, която е висока малко над 150 см., а имаше известен период от време, в което беше гадже с момче, което е 198 - беше изключително комично. Прието е мъжът да е по-висок, което е нормално, но все си мисля, че чак такава голяма разлика създава дискомфорт най-малкото. Това да стигаш на мъжа ти максимум до гърдите определено не е най-хубавото нещо, което може да ти си случи във връзката, а освен това не зависи от теб, и съответно не може да го промениш...
И ако си обуваш много високи токчета си вкарваш още по-голям автогол - представи си гледката да си 20 сантиметра по-ниска от човека до теб, а да си на 10 сантиметрови токчета...
Разбира се, има и доста успешни такива връзки, но понеже пита дали е смешно, та да ти отговоря - да, определено е много смешно! ;)

17.   Според мен не е красиво, единият да стърчи с глава и половина над другия.Наистина е смешно пък и неудобно да си с някой, който е много по-висок от теб. Но факт е, че високите мъже в България харесват миньончета. Ами високите жени какво да правят - да си живеят сами?!

18.   Н 17, що пък дa е смешно, нaпротив, много си ни е добре дaже с високи мъже. Живеят с идеятa, че кaто сме " дръбосъци ", трябвa повечко дa се грижaт зa нaс:). Пък и рядко е обрaтно също, дребнa женa, дa хaресвa дребен мъж.
Пък високите жени си търсете също високи мъже, ние не ви го отнемaме нaсилa все пaк, те сaмички си идвaт.

19.   Много е тъпо разликата в ръста да е малка. Друго си е да застанеш да висок мъж. И висок ток можеш да носиш и пак ще е над теб. Моят мъж става наравно с менкато обуя 5 см. ток... с годинитевзе и да ходи един такъв като дроб. Прегърбен със смъкнати рамене и като застана до него му е по удобно дме хванеза ръка а не през рамо да ме прегърне. Сякаш сме майка и дете. За мен не е грозно в твоя случай.

20.   Да ви имам проблемите, честно :д, обоооожавам високите момчета, колкото по-високи, толкова по-добре. Висока съм 170см, не живея в кой знае колко малък град, ала изглежда тук момчетата не си пият витамините... обичам да ходя с платформи, обаче като обуя и повечето момчета ги гледам отгоре и ми е доста тъжно, на 16 съм искам да порасна още, ала момчетата тук нямат същата цел, тъжно е, та въобще не мисли това за смешно, напротив завиждам ти благородно! ^^

21.   e 20, някой сме ниски, така е :D не сме яли навремето и не сме спали редовно и така се получава. Аз съм момче 172, приятелката ми е 167, като обуе токчета и е колкото мен, а ако са с платформи е над мен, което не ме кефи. Принципно не съм бил никога комплексиран от височината си сред момчета и други хора, но в началото на връзката ни, като обуваше токчетата, а и й се иска да е по-висока, тогава ми беше кофти и най-вече заради наще, тя била тетка ти мара, не сме изглеждали на едни години, била висока, не.. просто аз съм нисък. Ще пия едни хранителни добавки от един сайт от 2 до 7 см, пък ако нямат ефект, дано не ме убият. Да може моята приятелка да си носи 15 сантиметровите обувки, че има цял гардероб. А относно разликата с по-висок мъж с 20 см, винаги може да се скъси с едни високи токчета, не е проблем в никакъв случаи

22.   Има си голям плюс тази работа - можеш да си носиш токчета без изобщо да се притесняваш. Да ти кажа изобщо не трябва да ти пука, че той е по-висок от теб. Мисля, че това дори е симпатично. Има нещо чаровно в цялата ситуация. Бъди щастлива и не ги мисли тези работи, само ще ти затормозяват съзнанието.

23.   Абе аз те разбирам, но защото бях в другата ситуация. Висока жена с по-дребен мъж. А това какво е? Ти поне можеш да сложиш високи токчета!
Поварвай ми, че винаги ще ви гледат защото сте нестандартна двойка, но около себе си, познавам доста такива като в твоя случай.
От извесните личности гледай какво става с Кличко например и със съпругата му. Погледни на гуугъл. Виж и бившите Ева Лонгория и Тони Паркър... Толкова много примери.
Повярвай ми в по-добрия вариант си! Слагай токчета!

24.   Според мен е смешно, като видя такава двойка по улиците не ме кефи гледката, не е красиво.

25.   И двамата сме на 18, само че аз съм 1. 59, а той 1. 84.
Чувствам се супер, а това че той е по-висок дори ме привлича. Харесва ми аз да се надигам или той да се навежда за целувка. Чувствам се в по-голяма безопастност когато съм до него. :-)
Имам позната която е почти колкото приятелят си. Той дори не и давал да носи високи обувки, защото ставала по-висока от него! Това вече е смешно и дори кофти гледка. ;-)

26.   Сладко е.... чувстваш закрила, сякаш те скрива от света когато си в прегръдките му