Влюбена в красавец
Аз съм едно обикновено момиче, слабичка съм и по-скоросимпатична. На 19 години съм и сега завършвам елитна гимназия в София. Спортувам, живея пълноценно, имам приятели, умея и да се забавлявам. Миналата година се запознах с момче, което на външен вид прилича на нещо средно между Пол Уокър и брад пит като млади, той тренира и освен това има и уникално тяло. Първоначално, когато го видях си помислих, че никога не бих обърнала внимание на подобен красавец и че ценностната система на такива хора не е на ниво, може би. Но бяхме в една компания и аз виждах един доста интелигентен и интересен човек в него. Поддържахме контакти приятелски и аз установявах, че ми е адски приятено да ме виждат съученичките ми, момчета, които са се държали гадно с мен в миналото ми с него. Веднага почваха да го запят и сякаш не могат да повярват, че такъв човек е до мен. Опитвах се дълго време да се наслаждавам само на това, даже вътрешно се присмивах на момичета от компанията, които хлътваха по него и даже се караха за него, обаче!!

Имах известни трудности в живота си и той беше до мен като всеотдаен приятел, беше страхотен и
Взех, че се влюбих и аз:(

Не мога да спя, не мога да ям, даже не мога да дишам, когато мисля за него, обвинявам се, че съм патка
иска ми се да не беше толкова красив
Сякаш ме е страх от това и това да не бъда наранена, а и не знам неговите чувства какви са, той е много прикрит, реално няма сериозна приятелка, но знам, че е имал нещо с някаква студентка по- голяма.
Какво да правя? Ще приема и негативни коментати, искам да отрезнея малко.
Благодаря.

Коментари

1.   "Какво да правя? Ще приема и негативни коментати, искам да отрезнея малко. " Виж как пишеш, -" Пол Уокър и брад пит"-!? Любовта е възвишено чувство, не е само секс. Първо се ограмоти, а после прави любов.

2.   Признай му. Нищо не губиш, а понякога трябва да се поемат рискове. :)

4.   Н1 Нормално е и аз не бих се влюбил или обичал момиче което не е красиво.Както всеки човек първо виждам красотата и чак после като се поопознаем и ми допада по характер може да се влюбя.

5.   Аха, колежка, в момента и аз въздишам по един красавец. Имаше някъде едно изказване "Жената е създадена, за да има и на дявола кой да сложи рогата. ". Склонна съм да мисля, че такива мъже съществуват за наше наказание. За да се разтапяме по тях и да се чувстваме като глупачки. И най-парадоксалното, за Бога, аз съм интелигентна уж, а това изглупяване ми харесва. Проблема при мен, обаче е че има още доста път да извървя преди да застана до него, но пък подозира, че съществувам и това е нещо. А ти мила, ти вече си на половината път. Не се вцепенявай точно пред финиша. Има вероятност и да е взаимно. И още нещо - никога не се наричай обикновенна ти си невероятна до доказване на противното. Затвори очи, поеми дълбоко въздух и скачай. Не се пртеснявай, да не би да съсипеш приятелството. Ти вече си влюена, вече си прескочила границата, така че, не е нужно да се закотвяш.

7.   Сладурки,
Имам един познат, който е ужасно красив. Докато стане на 30 ги бройкаше... по много наведнъж!
Обаче в един момент реши, че ще си седне на четирите букви и ще се хване сериозно с една жена.
Искаше семейство и деца.
Е, да де... ама мацката му го врътна такъв жесток номер... върна му ги за всички преди това.

Извод: Не ходете с играч, освен ако не сте по-голям от него такъв!
Красотата е субективна и до време!
`Sun 23

8.   Вече се убеждавам, че всичко е външния вид. За това е твърде субективно понятие. Преди мислех, че да си харесван трябва да си мил и възпитан но то било достатъчно да си красив. За съжаление бог е дал на някой много на други малко не зависи от нас. Надявам се всеки човек да може да бъде щастлив независимо от това как изглежда.

9.   Красотата не те прави играч, прави те благоприятен избор. :)
Ходете с красавци, имате нужда от това