Покани ме у тях правихме секс след което той ме накара да си тръгна?!
Между мен и съпруга ми нещата не вървяха. Срешнах мъж в който май се влюбих. Той ме харесваше аз него също. Познавахме се от доста време. Покани ме у тях правихме секс след което той ме накара да си тръгна. Бях много объркана. След няколко дни се видяхме и той ми каза че не иска връзка с мен. Бях много разочарована и за пореден път наранена от него както и от съпруга си. Все още го харесвам много и искам поне да сме приятели както преди но доколкото разбирам той не иска.

Коментари

1.   Странно...що за тип е този?! Кака така ще те пренебрегне като жена и като приятелка? Мен ако питаш не ти трябва този мъж. Или има високо мнение за себе си или си мисли че ти си го разочаровала с нещо, за което мисля, че не би трябвали да си с него. Ще срещнеш друг мила, не се занимавай с тоя...

2.   Ти си .... по добре се разведи със съпруга си, защото с всяка изминаа година нещата ще стават все по-груби и грозни

3.   Със следващия мъж първо прави секс и чак тогава мисли за любов. Той е или бройкаджия в което не вярвам или
МУХЛЮ. Kак така ще откаже на жена. Да знаеш може и да
е педераст.

4.   Познавахме се от доста време. И му имах доверие. Мисля че той се уплаши от моите чувства или от неговите. Той е доста по голям от мен и връзката ни наистина е невъзможна но за приятели незнам.

5.   Убежденията ми за женското мислене се потвърждват! Сами сте си виновни, че се поддавате!! След като имаш мъж, ти нямаш право на каквото и да било!!!! Ако мъжа ти изчезне, тогава си свободна да правиш каквото си искаш и няма да има разочарования. Направено, направено.. продължаваш напред! Сега мислиш ли какво би могло да му е на мъжа ти, ако знае за тази случка? ! :)

6.   А не мислиш ли,че просто не си се представила добре в секса
--------------------------------------------------------------------------
Може би мъжа е търсил нещо друго от това което ТИ му даваш