:( Исках да се обвържа серизно,но...
Здавейте, какво мислите за това? Той ми е съсед, от 2-3 години виждам у тях. Понеже е срещу нас и виждам как се провалят връзки му пред учите ми. Тази година завърших колеж и понеже имам една братовчетка която го познава и казах че имам сериозни намерения относно него.След една седмица излязахме тримата по късно през деня.(тайно).След като братовчетата ми ни остави сами, започна да вали, и се подслонихме под едно дърво, но небеше това което очаквах, той си искаще нещо френскои като каза че не е тук само да си говорим. Казах му нито е мястото нито времето за това, пожелах да си тръгнем, валеше изведро, после като ме се раделихме си обявихме среща пак, но не се състоя защото почна да вали. и досега не ми се обади, писах му звънях му и до сега нищо незнам кои има пръст в това или човека си е такъв немога да приценя защото съм пристрасна към случея.разликата ни е 13 години аз съм на 24.

Коментари

2.   Ами човека си е искал френското, ти си отказала. И за кво го търсиш. Даже да ти отговори най- вероятно пак френското ще си иска. Не се занимавай, ако е искал нещо повече от френското щеше да те потърси той.

Ale

4.   Не останаха ли свестни мъже,та си се вкопчила в този?

5.   Жива да не бях! Не обичам да съдя хората за правописни грешки, на всеки се случва.. дали от бързина, дали от нещо друго.. Ама да ми напишеш "Учите" твърде много ми дойде :) Язък за колежа дето си го завършила! Ти начално образование нямаш бейби ;)

6.   И си завършила колеж с този правопис?! Интересно как? :)

7.   Мили Боже, как си завършила колеж?
Мечо Пух

8.   С нещо френско, Мечо Пух. :)))

9.   Толкова ме подразниха правописните ти грешки, че не мога да кажа нищо по същество. Едно кошле с правописни грешки си насътворила. Вероятно и общуването ти с хората е неграмотно. Неслучайно, веднага ти е предложил да му правиш сви*ка - преценил е, че за друго не ставаш.

10.   Има нещо много еротично в тази история. Не знам но направо ме възбужда. :)

11.   аз: Да, имам правописни грешки, вие гледайте себеси не моите правописни грешки, просто ви помолих за савет, не за вашите излияния! Мерси!

12.   Миличка, не се ли замисли, че щом всичките му връзки се провалят явно повредата е в "неговия телевизор"?
Явно той е келеш и кретен и жените като видят това "побягват с писъци".
А ти сляпа ли си? Къде се буташ между шамарите?
Съдбата ти дава явен знак, че не трябва да се занимаваш с тоя тъпан. Я го пускай по перваза, плюй си на петите и не си търси белята повече с него. Даже да ти се обади, го наритай!
Ако не ме послушаш ще има да съжаляваш! Повярвай ми!
Това е едно просто, елементарно и първично животно.
И то не какво да е животно, а магаре!
Него твоите чувства и намерения едва ли го интересуват.
Той си иска свирката, друго не го вълнува.
Разкарай го от мислите си и си потърси нещо читаво!
Този не става! Освен ако не искаш да си в ролята на кукла от секс-шопа!!!

13.   ДО АВТОРКАТА:ПИШЕ СЕ СЪВЕТ ,А НЕ САВЕТ

16.   аз: Искам да се извиня пред миналите и бъдещи читатели за правописа си! Когато писах статията, ми беше много тъжно! Естествено, че няма да завърши учебно заведение никой с такъв лош правопис!!! Моля Ви, да не коментирате това, ако можех бих си изтрила статията веднага!!!

17.   Не тъгувай за онзи келеш и не мисли за нападките тук. То нали знаеш гредата в своите очи не виждат, ама сламката в чуждите о-хоо... То на тях всичко им е изрядно и перфектно, та тръгнаха другите да оправят и акъл да им дават. Всички с перфектен правопис се извъдиха... То добре, че има вграден правописен речник в компютърните програми, та... :)))
Сега всеки може да се прави на много грамотен и да сочи другите с пръст, ако нещо се издънят с правописа. :)))
Изобщо не се притеснявай и не се чувствай виновна пред никого. С нищо не си по-лоша от останалите.
И си потърси свястно момче, а онзи тъпанар изобщо не го мисли. :)))

Успех!

18.   аз: :))))) Мерси!!! ;)

19.   Хах... момиче, това че ти е било тъжно, не оправдава грубите грешки. А и не знам защо се дразниш на коментарите - хората са си напълно прави. Вместо да се засягаш, си вземи поука. Тук, в Интернет, неграмотността се забелязва първа и прави адски лошо впечатление. Аз лично не мога да приема насериозно така написана история.
Иначе относно самата история - подкрепям номер 1 и 2 :)