Как да се облека за среща
Добре... знам, че е глупава тема, но човек като е влюбен какво ли не му минава през главата. На 20 години съм... пубертета уж го минах, но хормоните май още ме тресат, защото в момента стомаха ми е на топка и през две минути се гледам в огледалото да не ми е излязла някоя пъпка и дали цвета на преди седмица боядисаната ми коса не се е отмил. Искам на срещата да изглеждам максимално добре, но не знам как да се облека. Разбрали сме се да се срещнем в един рок клуб, защото сме почитатели на такава музика. Хем искам да се облека някак специално, хем не е нормално да се помъкна с рокля и официална прическа в някаква кръчма. Мислех си за кожена пола и мрежест чорапогащник, но на мен ми се струва прекалено... ако пък съм с клин или дънки и тениска-твърде обикновено. В ужас съм. Искам да е красиво и секси, но не прекалено. Мисля да заложа и на класически опушен грим като подчертая формата на лицето с контурна палитра. Не знам... някой да предложи някакви идеи, защото аз не мога повече. Много съм влюбена и загубена

Коментари

1.   Дънки и тениска смятам, че е добре. Може и едно кожено яко (нали уж рокерско) :Д Keep it simple.

2.   Мислиш ли, че въпросният мъж ще се зазяпва по дрехите ти? Ако ти се чувстваш добре и красива със сигурност ще хлътне. Пола и мрежест чорапогащник звучи добре, отиваш там да се забавляваш или какво :D

3.   Хaхaх, слaдуркa. Виж, кaкто и дa се облечеш, с блясъкa в очите, който предполaгaм е силен и вълнувaщ, ще бъдеш неотрaзимa.
Не прекaлявaй все пaк, що е в рок клуб срещaтa, клин, ризa с колaн подчертaвaщ тaлиятa и небрежно рaзкопчaно копче точно нaд гърдите е повече от подходящо зa мястото, a и е много женствено и естествено. Но, пaк кaзвaм, кaквото и дa облечеш, усмивкaтa и блестящият поглед, ще сa нaй- хубaвото:-)
Успех!

4.   №3 е дал/а страхотно предложение, най-подходящо е то за случая! :) А ако си и с черна коса, перфектно! :))

5.   3 е права :-) щом е рок клуб, непринудено облекло ще е най-подходящо. аз щях да предложа дънки и някаква блуза, но клин и риза за младо момиче е ок.
успех:-)

6.   Аз бих заложила на впити дънки, високи ботуши, някаква блузка, не разголена и късо кожено яке. И опушения грим, който си споменала, без червило, а с гланц за устни. Като бижута-само обеци, по-големи, напр. халки. Секси, непретенциозно и младежко.