Бихте ли изневерили ако не се разбере?
Виждате анкетата която върви в момента какво мислите за резултатите?

Май половината хората биха изневерили!

Коментари

1.   Не, защото аз ще знам,а то е по-лошо от това другият да научи... за това стигне ли се до там... просто се разделям с партньора...

2.   Категорично ти казвам - НЕ.

3.   Не. Имах време да се наживея преди брака и не си струва заради евентуално разнообразие в секса / имам го и сега / да предавам жената, с която живея 20 години. Понятие "просто секс" няма и не ми дреме, че изневярата вече е начин на живот за много хора - такива ги отнасям към общата сива маса на славянската безпринципност и некоректност и балканската разпищоленост във всички сфери. Въпрос на морални ценности. А и тук бъка от нещастни истории на прелюбодейци, защо да удължавам списъка? С жена ми сме се разбрали - ако на някого му писне и не вижда начин да продължаваме брака, просто да си вземе багажчето и да си търси щастието.
Мечо Пух

4.   Не, категорично!Няма нужда от обясняване...

5.   Ако съм стигнала дотам, че да желая друг, нямам какво да правя повече с партньора си. Има и по-цивилизован, по-човечен и по-безболезнен начин да преследвам щастието си: да съм честна пред себе си и пред партньора ми. Щом не съм щастлива с него и не ме привлича вече, напускам го и съм с когото пожелая. Не разбирам и презирам изневярата - символ на подлизурство и малодушие.

6.   Не! Моментът, в който дори само ще помисля за изневяра, ще сигнализира края на връзката ми. Културно и цивилизовано я прекратявам и след това съм с когото пожелая. Изневярата е вид "отстъпка" от моралните и етичните ми принципи и от ценностната ми система като цяло. А аз уважавам себе си. Държа се с хората точно както очаквам даа се държат и те с мен. Не обичам да ме лъжат и съответно - не лъжа! А всички знаем до какви безскруполни лъжи води всяка изневяра. Много, страшно много са причините, поради които не само не одобрявам, но и ненавиждам изневярата! И със сигурност това, дали ще се разбере, или не, не е от тях! Въпрос на вътрешно убеждение е.

7.   ДА, бих изневерила, но еднократно.

8.   Всички казват НЕ, но в дадена ситуация се пречупват!

9.   Тук е пълно с истории, в които пише "не приемам изневярата, но ето, че и на мен се случи". И сигурно са писали пламенни речи като вас, против изневярата. Принципите са хубаво нещо, но докато не се удаде случай да се проверят, са само думи - едни голи декларации.

10.   Няма ли някой да напише от останалите 40% ?!

11.   Виж аз преди бях с момиче, на което с чиста съвест мога да заявя никога не бих изневерил.Дори не съм си го и помислял.Нямаше начим да и изневеря та ако ще да имаше 100% сигурност, че няма да разбере.Могъл съм да я предам 2-3 пъти, но не го направих.В замяна какво мислиш, че получих?Получих болка от дълбоко забития нож в гърба от момичето, което обичах.
Сега се очертава да имам нова приятелка.Още не съм я опознал, но съм сигурен, че ако се съберем с новото момиче 100% ако имам шанс ще и изневеря без да се замисля.
Та накратко - зависи какво е за теб партньора ти.Ако обичаш истински не изневеряваш, ако ли не изневеряваш ако има как.

12.   Ама всички тук съдите другите, които изневеряват
Големи моралисти сте
Не мислите ли че човек има право на свой живот, с който може да прави каквото реши ...
И всеки човек приема различно изневярата ...ако е просто секс , но пък си обичаш партниора до теб , какъв е проблема ...има двоики , които изневеряват един на друг , но се обичат
Секса е секс, а любовта -любов
2те неща са много различни
Големи критици сме спрямо другите , но никога спрямо себе си , защо ли... ?!?
Lexy

13.   За сега ще кажа НЕ защото съм против изневерите. Но ще кажа също така, че за мен истинската изневяра не може да се разбере, а именно до като партньора ми го прави с мен, а се е възбудил или през това време си мисли за друга.

14.   Авторе,резултатите показват ясно.Повечето не биха изневерили дори и да не се знае,че са го направили.Пък и това е утопия на кръшкачите - на лъжата краката са къси.

15.   Не бих изневерила, за мен любовта е и вярност!

16.   ДО № 3
ЗА МЕН СТРАШНО ЕЛЕМЕНТАРНО...Имам втори брак ...
И...."ВТОРИЯТ МИ МЪЖ СЕ Е НАХОДИЛ"...???
НА 42г. с Девет к...ви....Никакво нахождане казва той ПРОСТО ЛИПСА НА СЕКС С .....ПЪРВАТА...
АЗ бях на 35 г.....
не СЪМ СЕ "НАХОДИЛА", винаги съм имала кандидати и "ВЪЗМОЖНОСТ"...
Въпрос на достойнство.....
Моята майка ,ме е научила на това ,което липсва у младото поколение ...,МНОГО Е ЛЕСНО ДА ВДИГАШ КРАКА !!!
НЕ ИСКАМ да слагам всички ...момичета...жени ...под общ ЗНАМЕНАТЕЛ.....
И...винаги съм споделяла мисълта...
След време ...всичко се разбира...
РАНО ИЛИ КЪСНО всичко излиза наяве !!!
И ЗА ЗАВЪРШЕК с моят втори мъж не си изневеряваме...
Нямаме нужда ,ИНАЧЕ ..ЗА КАКВО сме се събрали споделя 2-ят ми мъж !!!
Извинявам се за повторенията .

17.   до 12

Няма как да обичаш един човек и да го нараниш. Изневярата е за онези, които не се обичат и никога не са се обичали.
И друго ще ви кажа - българките се хващат с мъже с големи портфейли, ама те мъжете усещат когато не ги обичат. И тогава нещата не вървят.
Всички сме чували истории за 80% от жените не можели да свършат при секс. Докато сте меркантилни, винаги ще има изневяра. Нито мъжа ще ви обича, нито вие него.

19.   Много биха изневерили, аз съм голям ловен обект на омъжени жени, но това е напълно оправдано, тъй като повечето не подбират мъжете по предимно мъжки качества, а само и единствено по това колко е осигурен материално, заради което се стига до изневери. Аз съм висок и атлетичен, расов, спортен и сексуален, често съм предизвиквал омъжени жени, преплитат кичур коса на пръста си и ме гледат усмихнато, а мъжете им гледат злобно, така че няма смисъл да вярваш на всеки и всяка, колкото и убедително да ти пише, че няма да изневери никога. Повечето женени за хубавици мъже, са комплексирани и треперят от страх да не с епояви някой алфа, като мен, но пък затова им купуват апартаменти и автомобили, да ги задържат. И мъжете изневеряват на скромничките, пълничките и по така жени, нормално е. Жените търсят у един мъж, да бъде мъж. Обстоятелствата ги принуждават и търсят охолството, но често им липсва мъж и си го търсят. Аз съм можел да да разваля десетки семейства, ако и един път бях откликнал на закачките на палавите съпруги.

20.   Бих ли изневерила? Не! Независимо дали ще се разбере или не.
Ж28