Какво се случи с мен, с него, с нас ?
Имам приятелка ,която обичам (а нещо в мен ми шепне -обичаше)...Изневерих и то по какъв начин, и то с КОГО !Как?Едва ли има някакво значение .Да го карам направо ,колкото и трудно да го пиша ,камо ли да ко изговоря ..Отидохме на вилата с родителите и ..Бащя и за мен беше просто много симпатичен мъж с топъл поглед и чаровна усмивка ...Камина ,червено вино и ткн .Дамите си легнаха ,останахме двамата с чаши в ръка и приказка ...Е ,случи се !Допир ,целувка и нека да не изпадам в подробности ...На сутринта опианен и с реещ се поглед ...Отсрещната страна по същия начин ...Никога не съм изпитвал влечение към същия пол (просто някакъв интерес, който съм приемал с усмивка )Повтори се ,потрети се .Казваме си не е редно и недопустимо,но спирка няма .Търсиме поводи за близък контакт .Обичам си момичето ,но по дяволите тази проклета целувка межу мен и него е незаменима !Този грях ,не ми дава покой !

Коментари

1.   Оооллее.....ужас...

Ева

2.   Честито, бил си бисексуален без даже и да го знаеш. Е сега имаш избор, баща и или нея. Изборът е лично твой!

П.С. Случката ти е толкова извратена, че чак ми се струва, че е само плод на едно изкривено въображение. Има ли нещо такова?

П.П.С. И още нещо сексът с кой ти харесва повече с нея или с татко и?

Яги

3.   Честно казано, много се радвам, че не съм на мястото на момичето... Това е нещо ужасно, наистина... Но ти не се паникьосвай, в крайна сметка трябва да вземеш решение и според мен вярното е само едно - да забравиш случилото се и да си продължиш напред.

4.   Ужас , извратено ...все думи , които със сигурност са минавали стотици пъти през главата ми .Не смятам един такъв сексуален контакт между мъже или жени е извратено .Относно кое ми харесва повече, нямам отговор .Различно е и при двата случая е хубаво .Просто единият е забранен ...От кого и защо обаче ?Ами продължавам напред ,но човек едва ли може да живее постоянно с маска на лице ...

5.   Кофти случка само ти си знаеш какво чустваш.ние неможем да ти кажем кое е грешно и кое не,но според мен бащата си е виновен ,защото е допуснал това да се случи да да нарани така дъщеря си(без тя да знае) не я наранявай и ти

6.   Това...не знам...
....
Пич, зарежи момичето и баща и - аз ако разбера, че приятеля ми е спал с баща ми ще се самоубия...За да не я травмираш по-добре я излъжи или не и давай обяснение...просто скъсайте...омг... :D
Успех с драмата :)

Мег*

7.   Мег* , със сигурност няма да и давам обяснения ,въпреки че нещата са доста задълбочени при нас и тя усеща , че имам някакви проблеми .Получи се една абсурдна ситуация меко казано от която си нямам никаква идея как да изляза!

8.   Няма начин да не усеща, предполагам, че след такава случка не изглеждаш много добре и сам си го издаваш.. но няма как
Ако ще и обясняваш го направи по-скоро, защото с времето става по-кофти, а ако мислиш просто да скъсаш с нея и д ане и обясниш..също го направи по-скоро...Не я затормозявай и нея допълнително :)

Мег*