Не ми обръща достатъчно внимание
Имам малък проблем на 20 съм и съм още с първата си любов и не искам още да се разделям с него но има неща които ме дразнят в него а не съм сигурна дали ще ги премахне какво да прая???
Отчаяна съм ....
родителите му не ми харесват дразнятр ме доста мн са разхвърлени, майка му иска постоянно да я изпраща до гара или да я посреща ако тръгва някъде на път а на мен ми трябва събират бклуци... :(
а що се отнася до момчето той се държи добре общо взето но не мога да не му казвам какво ми е мнението и аз съм човек-жена имам нужда от него, той работи по цял ден и смао вечер иедва в нас и остава да спим вкъщи и така е вече година и половина и аз съм оставала в тях ама не ми е добно искам да се изнеса а той не иска да плаща за квартира верно скъпо е
не знам ама ми е сложно виждам че ме обича но аз искам повече неща от него като романтиката в началото на връзката ни защо не си е останала ?????
натъжавам се ако остана с него и техните така го турмозят той трябва да създава сем., и като има да си е със сем. а не да го викат ела тука върви там това ме дразни :( а не бива казвали са ми го ама като съм виждала колко е разхвърляно а аз съм мн подредено и добро момиче малко съм избухлива ама иначе се справям с много неща сама искам да бъда с него ама не по тоз начин дали да му кажа че не мога да остана с него поради тая причина заради неговите или да не го правя
обръща ми внимание понякога излизаме, правим си изненади, веселим се мн малко, изкарва пари и иска да ги пести за кола, аз му помагам, той също на 24 е :
какво да му кажа на него????

Коментари

1.   Освен добро и подредено момиче си и неграмотнo :)Едвам схванах нещо от тая история. Толкова зле е написана.

Аз мисля, че си прекалено дребнава и не знаеш какво искаш. Остави момчето намира, не се задълбочавай в глупости. Майка му искала да я изпрати или посрещне - ами защо не? Обидила ли те е с нещо, че да ти е неприятна? Тогава би имала основание- сега нямаш! Работил.. Ами дай да спре да ходи на работа, за да си виси, у вас или у тях, и "да си правите изненади". Може би, найстина, не ти обръща никакво внимание- това не го разбрах, поради неграмотността ти. Ами, в такъв случай- поговорете и се разберете. За това, че е разхвърлян- и ти не си перфектна! Всеки има дребните си недостатъци. И, отново- за това трябва или да поговорите, или да свикнеш. Какво очакваш ние да отидем и да му подредим дрехите ли?

Съжалявам, но другата част от историята ти не я разбрах :) Дано съм ти помогнала с нещо.

- Атина`

2.   Като за начало се научи да пишеш. Като вземе човек да чете, то не е изпускане на букви, правописни грешки, да не говорим, че запетайките изобщо не съществуват за теб. Срамота е виж на колко години си, а да си неграмотна.

3.   Много неподредена история ...
Защо не се радваш, че работи ? Искаш някой хрантутник до себе си ли, които да седи поцял ден с теб, да се чудите как да се опшравите с парите и дори да се чудите какво да си купите за храна ... на 20 си и си достатъчно голяма да виждаш действителността в държавата ни и да разбереш , че животът не е толкова лесен колкото когато си била ученичка например
Нещата се променят с времето
Иска да пести за кола, ами нормално е миличка да желае да промени нещо в живота си !!!
Ти да не се мислиш за перфектна ( не искам да те засягам ) , но никойна този свят не е идеален
Замисли се малко поне... в теб сигурно също има неща, които дразнят приятелят ти, но той не ти ги е казал...
Другото което може би бихте могли да направите е да седнете и да поговорите сериозно как ще продължите напред в живота... Работете и двамата съберете малко пари и се изнесете на квартира, ще ви е трудно в началото , но с времето ще свикнете
Lexy

4.   На жените все нещо не ви е наред. Или мъжът ходи на работа и не ви обръща внимание (вие търсите некой да го замести ) или пък въобще не ходи на работа и не може да ви осигури това, от което имат нужда разглезените ви задници.
А замисляла ли си се някога, че може би не си му достатъчно интересна? Защо все мъжете трябва да се правим на маймуни? Като искаш изненади... ми направи една - две за него!
Може да не ти обръща внимание, защото си скучна и не сприша да мрънкаш за най - малките неща. Не дай Боже да се ожените некой ден... горко му тогава!!!

5.   Оф, ужасна история, подредена си колкото косата ми сутрин... Много си зле, остави момчето на мира и почни да ходиш на учоци по езикова култура, че и за чистачка не ставаш с тоя изказ...