Как да му кажа ,че съм влюбена в него?
Здравейте, дано редакторът пусне моята история веднага
, защото ми трябва съвет! Има едно момче то е много хубаво аз съм 5, а той е в 7 клас! Написах му бележка, но той не отговаря! Искам да си станем гаджета, аз сам доста красива и добра! Защо ме отбягва! Накарах приятелките ми да го попитат, те понякога ме лъжат, казаха ми, че то си има приятелка! Дали да им повярвам, много го обичам и сам сигорна, че и той мен! Кажете утре е петък да му дам ли бележката! Добре дори да си има приятелка поне името си да ми каже! Моля ви дайте ми съвет?

Коментари

1.   Обичате се, а не му знаеш името? ! :D:D::D

2.   "Написах му бележка, но той не отговаря!"; "да му дам ли бележката!" - последно дала ли си или не си дала бележката? А иначе - не се впрягай толкова, покажи му, че си уверена. Казваш, че двамата се обичате, т.е. се познавате? Ако сте си близки май е по-лесно. Ако не - препоръчвам първо да станете приятели, за да се поопознаете.

3.   Първо се научи да пишеш и да разбереш значението но думата "обичам", порасни малко и питай пак за съвет.
Лека вечер. :)

4.   Чакай малко откъде си сигурна, че той те обича, като дори не те забелязва? А и какви са тези приятелки, дето те лъжат? Ах, аз съм 7 клас и мога да ти кажа, че момчетата на тези години не обръщат внимание на красотата в едно момиче, а на това колко са й големи ;Д Аз самата съм си също красива (не съм дъска, но не са ми чак такива като на някои от нашия клас) та не ме харесват много- много. Но все пак не се отказвай още, поне докато не ти разбият сърцето ;Д В много такива случаи съм попадала, а накрая едно и също - сълзи и сополи. Но нали момчетата са си идиоти и сега на тази възраст не знаят какво искат. Та.. Според мен и да продължиш и да спреш резултата ще е едно голямо разочарование. Но не се отказвай! Пък каквото и да излезе от това ще получиш един урок за напред :) а и плюс това си малка за гаджета :ДД. И не си мисли, че щом си "влюбена" в някой (има вероятност просто да го харесваш) това не означава, че и той чувства същото към теб. По-добре си гледай уроците :)

5.   С обвързани не се занимавай ;д а и едва ли момче 7 клас би харесало момиче от 5. В 7 клас вече са по-големи, на 14, харесват по-....развити

6.   Ха-ха, после да не кажеш, че те използва само за секс?