Какво да си мисля?
Имах връзка с момче от 3 години и половина. И двамата тази година правим 19. Към края нещата бяха станали мн скучни, някак си всичко правехме по навик. Той на няколко пъти ми казваше, че се държим като приятели. Поиска да си останем приятели преди месец и нещо. Наскоро осъзнах колко гадно съм се държала с него. Как никога не съм му показвала колко страшно много го обичам и че е всичко за мен.

Лишавах го от редовен секс, никога не съм го карала да се чувства желан, с една дума го приемах за даденост. Усещам колко много съм се променила за това време, сякаш се преродих. Даже се чудя как ме е изтърпял толкова време.
Малко след като скъса с мен разбрах, че е с друга, но го приемам нормално сега, защото е потърсил при друга това, което аз не съм му давала-секса. Той ми казва, че е с нея само за секса. Мога да кажа, че е страхотен човек, мн свестен, мн човечен.

Преди две седмици излязохме да се видим. Той не искаше да ми казва за тази, за да не ме нарани, но аз така или иначе бях разбрала и му казах, че знам всичко. Когато му го казах, той изведнъж се промени коренно. Аз си плаках, каза ми, че не ме е преодолял, че не е спирал да мисли за мен, че знача много за него, и даже каза "Дали някога ще се съберем пак?" на което аз отговорих "Не знам". Вечерта приключи много хубаво, видях, че му пука за мен много и че не е безразличен.

Миналата седмица го извиках да излезем, след което правихме секс (аз му казах, че искам да е неангажиращо). След няколко дена пак го правихме, като усещах в целувките и прегръдките му много топлина. През това време не сме спирали да си пишем по Скайп. Постоянно ми казва "мило", а започна да ми казва така, защото му казах,че името ми звучи странно от неговата уста. В началото ми казваше "мило" като излезе от Скайп, а през останалото време не ми го казваше. А сега всяка негова втора дума е "мило".

Пиша тук главно защото съм объркана и той в много случаи си противоречи. Каза ми за някакво друго момиче, че се харесвали, после пък каза, че не може да обича за сега, а после, че никоя не му трябвала.

Снощи си чатихме много искрено. Имах болки в сърцето и той много се притесни, даже искаше да дойде да е с мен, но аз отказах, т.к. не исках да го притеснявам. Малко по малко започнах да му се извинявам, че съм се държала така с него през тези години, благодарих му, че е бил винаги до мен в добро и в зло. А той само повтаряше "стига мило, че ми стана гадно, не си само ти виновна и двамата сме". Каза ми пак, че не му е минало чувството към мен. Каза ми и, че винаги ще има симпатии към мен, в смисъл, че никога няма да му бъда безразлична. И аз му казах "Радвам се, че поне ме обичаш като човек, а не е без нищо", на което той отговори "Никога няма да е без нищо".

Самата аз не съм си позволявала да му кажа, че още го обичам, което наскоро осъзнах. Осъзнах, че наистина го обичам страшно много и, че искам да съм с него. Но някак си думите му не ме карат да мисля на 100%, че и той иска същото.

Втория път като правихме секс, го попитах дали е само физическо привличане или има и химия. Той каза, че има и химия.

Не знам много се колебая какво да направя. Снощи поиска да се видим някой от следващите дни. Да спра ли да се правя на силна и да му кажа ли какво всъщност изпитвам към него.С трах ме е просто, че той ще ме отреже и не знам как ще го преживея пак. Усещам как с всеки ден отново ставам зависима от него. Какво бихте ме посъветвали вие. Благодаря за всеки отговор и съжалявам за дългата тема.

Коментари

1.   Според мен иска да бъде с теб но прекалено много си наранявала мъжкото му самочуствие и затова е плах и се държи гордо. Ако му кажеш че го обичаш и искаш да бъдеш с него мисля че ще се зарадва и ще откликне. Ако пък не значи е много наранен.

Според мен му признай че го обичаш нищо няма да загубиш...
Успех! М 26

2.   Прочетете твоето писмо заедно и го накарай да ти
пише като < Море от любов>

3.   Защо всички осъзнаваме че обичаме някой едва когато го загубим?

4.   Ами разбираме го защото не мислим когато трябва. Аз съм авторката на писмото. Снощи пък си чатихме пак и той ми говореше как не иска нищо сериозно с никоя, искал само да използва момичетата вече, бил станал непукист, вече не се съобразявал с никого,но до сега продължава да се съобразява с мен. Щял да зареже тази с която е сега без да му мигне окото, брутално, даже мислил да направи нещо с някоя нейна приятелка, за да и стане гадно. Не го разбирам! Ще се видим някой от дните и ще видя как се държи с мен, не мисля да крия всичко в себе си повече, ще му кажа какво изпитвам, а пък каквото стане. Дано съм права!

5.   Не всички, аз знам че обичам и знам че няма да имм топлина и усмивка без мойто бебе.. :)))))

6.   Аз си мисля че не те обича много много :( просто по начина по който представи това за другите му приятелки аз си мисля че той само си играе с чувствата на жените! Но найстина трябва да му кажеш всичко!

7.   Ами той самият каза, че вече с никого не се съобразявал, станал голям гадняр,не искал нищо сериозно с никоя, абе всичко е тъпо някакво, да излезем пък ще видя:) Макар че не мисля,че може да му мине толкоз бързо, след като до преди 1 седмица ми каза,че не му е минало и, че никога няма да съм му безразлична....