Обичам го...
Здравейте. В безизходна ситуация съм. Влъбена съм в мъж, който може да ми бъде баща-26 години е по-голям. Имам чувството, че съм обсебена от този човек, всеки ден мисля за него, не сме имали връзка, обаче го обичам, което е лошо, защото той няма чувства към мен. Постоянно следя профилът му, мечтая да сме заедно и имам чувството, че не мога да мисля за нищо друго. Сякаш нищо друго няма значение, само той. Пишем си понякога във фб, но работата е там, че напоследък не се сеща, че съществувам. Знам, че тепърва ще открие половинката на живота си и ще създаде семейство, пожелавам му го, но не знам защо това ме натъжава. КОгато се сетя, че ме забравя, ми идва да се хвърля от някъде, защото знам, че аз винаги ще го помня. Защо, защо трябваше да се влюбвам! ЗАщо си позволих да изпитвам чувства....? Отчаяно ви моля за съвет, за нещо успокоително... защото ще се побъркам..

Коментари

1.   Разбирам те напълно, и аз харесвам 24-26-годишни мъже, но няма как просто да стане. На 17 г. съм и искам, когато стана на 28-31 години да се събера с някой мъж на моите години и да създам семейство. Гадно е, когато изпаднеш в депресивно състояние, дори и аз сега съм в такова, но ти не се безпокой. Много скоро ще се разлюбиш. Дори не си влюбена, а си увлечена. Трябва да мечтаем за по-реални неща, защото после ще бъдем много разочаровани.
Скоро ще намериш някой на твоите години, ще се влюбиш отново, всичко ще се оправи и ти пак ще си щастлива.

Анонимка

2.   Как така тепърва щял да открива половинката си и да създава семейство? Че той ако е с 26 години по-голям от теб, значи много отдавна трябва да е свършил тази "работа", освен ако не си на 3-4 години, де...
Иначе съвета ми в подобна ситуация винаги е един и същ - бягай колкото се може по-далеч от чичката, нищо добро няма да излезе от вашата връзка. Когато има толкова шокираща разлика във възрастта, негативите са изцяло за сметка на жената, защото мъжът реално няма какво да губи, докато за жената изобщо не може да се каже същото, така че добре си прави сметката.

4.   Честно да ти кажа и аз съм така. По принцип харесвам 25-26 годишни мъже, а съм на 17. Но до скоро изневерих на това правило и харесах 16 годишен. Хем го мразя, хем от друга страна знам, че не е така, защото вече дори не си пишем. Отлично те разбирам, иска ми се да се хвърля под влак, постоянно гледам дали е на линия, какво публикува и се дразня като коментира нещо на някое момиче. Когато имах шанс да бъда с него, аз го пропилях, защото нали харесвам по-големи а той е една година по-малък, но чувствата не питат.. може да искаш да го забравиш, но това ще стане след време, колкото и голяма воля да имаш.. и аз искам да го забравя, той сигурно си е намерил някоя както преди аз му го казах, а сега се дразня. Кофти е че заобичваме някой неподходящ. Спокойно, ще го преодолееш, но трябва малко време..

5.   Уопс, че това ми прилича на крилатата връзка между Майкъл Дъглас и Катрин Зита Джоунс... , е това е изключение, но да не би да им е зле?