Млад мъж с по зряла жена ?
Здравейте !
На 28 съм и имам връзка с 42 годишна жена !Разбираме се прекрасно , ,забавляваме се ,работим сериозно .Секса е чудесен !Да ,не е модел ,но е жена ,която те удовлетворява на 100%.Да, казваме ,хорското мнение не ни пука ,но все пак няма почти никакво разбиране и не ни приемат на сериозно , дори родителите ми .Защо се приема за нормално 28год жена с 42год мъж а обратното е ненормално ?

Коментари

1.   А на теб защо ти пука за мнението на хора, които не означават нищо за теб и даже не те познават?

2.   Ами за мен е извратено и гадно не мога да ви разбера вас мъжете,разбирам една,две,пет.... седем години,но в твоя случаи е доста!За мен мъжа трябва да е по-голям и да си с по зрял мъж някакси е по приемливо. Е не с някакъв чичко с 20 години разлика разбира се. Общо взето внимаваи,зaщото доста от жените,които ходят с толкова по млади мъже са недое**ни лелки,които няма кои да ги.... и си търсят нещо свежо,пък и нищо сериозно не може да се очаква от такива!Ти си знаеш, но хорското мнение не трябва да те интересува,след като ти харесва,свиркаи си,забавляваи се с дамата и ич да не ти е!

3.   ТОВА Е САМО СЕКС и ще е до време ???
МНОГО СИ МЛАД ,ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ФАКТА,ЧЕ ТИ СЕГА И ДОСТАВЯШ УДОВОЛСТВИЕ,И ТЯ СЪОТВЕТНО НА ТЕБЕ ??? ЩЕ Е ДО ВРЕМЕ ???
АХ, КАКВА РИМА ???
ТЯ ИМА ЛИ ДЕЦА , ???
СИГУРНО ДА !!!
А,ТИИИИИИИИИИИИИИИИ ????
КАК МИСЛИШ ДА Я КАРАШ ?????????????????
СЪВСЕМ ДОБРОНАМЕРЕНА ЧИТАТЕЛКА ?????????????????????

4.   Имам такива познати,караха я така 7 години. Сега той е на 35 а тя на 49 ! ... Вярно,че любовта е по-важна от всичко ама айде кажи ми как да му роди дете тя..като вече има абитуриентка дето се вика ..на нея и е време вече...а той ..ами и той иска дете , иска и нея...и е една сложна...нямам думи,мн. им е трудно.
Ето това е разликата--ако беше обратното е по-друго ,нали!? Дано при вас не се получи така сложно. Успех!

5.   Любовта е сляпа, но рано или късно идва отрезвяването, било по възрастови, характерни, финансови и прочее причини. 14 години си е разлика, без значение кой от двамата е по-голям - примери с такива и по-големи разлики колкото искаш, но всеки случай е сам за себе си. Вашето е само връзка, удовллетворява те на 100 %, защото има опит, който ти ще имаш на нейните години - карай си връзката, но не те съветвам да предприемаш по-сериозни крачки, вие сте си от две различни поколения.
Мечо Пух

6.   Наслаждавай се на секса с нея.Не мисли за после,то ще се измисли от само себе си.

7.   Благодаря за коментарите !
До N3 ...Тя няма деца .Отдадена на отговорната си работа ..Да не кажа кариеристка ..Това не ми пречи .Аз също имам доста ангажименти ..Зае.и хорското мнение !!!В началото на връзката всичко беше готин секс ,разговори, забавления .Да ,обаче , на мен това започва да не ми стига ..Разбирате за какво говоря .Другият проблем от мъжка гледна точка че , каквото и да си говорим мъжете сме с психиката на доминиращи ,особено в връзка с жена .Тя рядко ми пзоволява ,което ме побърква понякога ..Въпроси ,въпроси ,въпроси.Страхувам се да и предложа ,защото се съмнявам в отговора,въпреки ,че съм сигурен в любовта .Може би това е и моят отговор на въпросите ...Та ще си го карам така ,пък каквото времето покаже !

8.   На тая възраст жените са тигрици. Сигурно ти разказва играта по време на секс. Не като твоите лигави наборки. Е след 15тина години ще проличи разликата във възрасттта , ама до тогава я камилата ,я камиларя, Наслаждавай се на момента!

9.   Когато си бил с по зряла жена , която знае какво и как , губиш всякакъв интерес към 20 и годишни "красавици"

10.   Напълно съм съгласен с коментар номер 9. Имах връзка с жена 13 години по-голяма от мен. Не мога да си я изкарам от главата. Въпреки, че около мен има доста по-млади момичета аз само за нея мисля. Не знам какво ми става.

11.   Живей си живота и да не ти пука за мнението на останалите.
Ако на теб ти е добре така - давай смело напред.
А какво ще стане по-нататък - времето ще покаже!

12.   защо не пуснахте коментара ми ????
АЗ СЪМ АБОНИРАНА ЗА ТОЗИ САЙТ ???

13.   АЗ СИ ГУБЯ ЦЕННО ВРЕМЕ ,ЗА ДА ПИША , НЕ МИ КАЗВАЙТЕ , ЧЕ НЕ СЪМ ПОПЪЛНИЛА ПРАВИЛНО КОДА !!!
ПУСНЕТЕ ТОВА ,КОЕТО НАПИСАХ ,ВРЕМЕТО Е ПАРИ, ИСКАМ ХОРАТА ДА ПРОЧЕТЪТ НАПИСАНОТО ОТ МЕН !!!

14.   Трябва да ти е направила магия, за да си се вкопчил за нея... толкова яко.

15.   № 3 ,ДО АВТОРА
ГУБИШ ЦЕННО ВРЕМЕ
ЖЕНА НА 49 Г.
Аз все още съм тигрица в леглото....и не ми дават годините...
Но не там е въпросът ???
Уреждай си живота !!!

16.   Искам да попитам подкрепящите този вид връзка. Абе вие(ако имате деца)как бихте се почувствали ако детето ви каже"Мамо тате влюбен съм в една ваша съученичка, но ние имаме голямо бъдеще с нея". Явно много лицемерно подкрепяте, нали не се случва с вашето дете. А замислете се дали в този момент вашият син не бива оплетен от такава жена седнал на компютъра в другата стая. Мисля че, като родители малко или много трябва да се интересуваме от любовния живот на децата си. Аз лично се интересувам и не бих допуснал никога, ама никога моят син да стане секс играчка на такава комплексирана жена. По добре да ми се сърди и мрази сега, отколкото да си загуби времето(което не се връща) с такава жена. Позамислете се, дайте добри насоки на синовете си, да не съжалявате един ден. (това важи и за тия които тепърва ще имат деца)

17.   №16, знаеш ли, такива "хардлайнери" като тебе - точно тях животът ги чуква там, където най-много ги стяга чепикът. Та нищо чудно точно ТВОЯТ син да ти сервира един ден така благата за тебе вест.
Единственият минус, който виждам за подобна връзка, е ако решат да имат деца, и най-вече момчето ако иска... Иначе като ги гледам сега и и на 60 години раждат с тези ин-витро техники, така че скоро и това няма да е ограничение.
И защо си мислиш, че подобна жена злонамерено и егоистично "ще оплете в мрежите си" горкия невинен момък? Не допускаш ли, че хората могат да си допаднат, да се влюбят, да не знаят те самите какво се случва с тях и разумът им да немее от изненада? Пълни глупости са това, което си написал...
Да не говорим, че между 18-тата и 22-23-тата година си длъжен напълно да отпуснеш хватката около врата на децата си. Оттогава-нататък или си оставате приятели и роднини, или всеки си хваща пътя.

18.   Ей 16тия явно си без деца. За каква любов ми говориш. Единственната свята и истинската любов е към децата. Всичко друго е въпрос на интереси и нагон. Разграничи малко думите влюбчивост, и любов. Ако не си запознат/а със значението на думите потърси малко инфо.

19.   И още нещо към 16 ят. Това че използваш англоезични думи, не те прави и специалист в генното инженерство. (говоря четири езика свободно, но никога не ги смесвам с родния)не съм и спец по генетика, но45 когато не знам нещо се информирам. Явно е че не си информиран за най-добрата детеродна възраст на жената. И за това ми се струва че ти пишеш глупости. Най-добрата възраст на една жена е в периода 28-38 години. След тази възраст има вероятност от проблеи с бременноста до генетични изменения в плода(като синдрома на Даун например)А колкото до инвитро е много по-трудно за една жена в напреднала възраст. Понамали малко любовните филми и романи и светските Холивудски хроники. Нито Деми Мур нито Шарън Стоун или Мадона са тръгнали да раждат деца на тази възраст, от младите си любовници. Така че всичко е интереси и жажда за секс. A и нямам нищо против такива връзки, но да са в един умерен диапазон от 5-6години, било то в полза на жената или мъжа. Но при разлики от 15 г. и по-вече... Всеки си знае.

21.   До всички, които критикуват този тип връзка:
Значи ние мъжете между 20-30 години си търсим временни връзки с по зрели жени, защото хем са по опитни, хем нямат никакви задръжки и хем когато искат нещо от теб са по директни.
Докато например момичетата от 18 до 26-27 години се държат като монахини, имат страшно задръжки и т. н. Разберете веднъж завинаги млади момичета, че ние младите момчета/мъже винаги ще търсим връзка с по зрели жени, защото вие си свивате краката и не ни пускате!

22.   До 21! Който търси само креватна гимнастика ще остане само на ниво физическо и напълно душевно импотентен и един ден и физическото ще му носи само празнота. За жалост слепците в този свят са множество!!!

23.   Аз съм на 42 и имам връзка с мъж на 25. Връзката ни не е еднодневка, от 4 години сме заедно, обичам го и той ме обича лудо, аз него също. Изобщо не ни интересува кой какво мисли по въпроса. Всеки да си гледа живота и своите неща и да спре да съди другите. Моят съвет е-обичайте се дори повече, любовта не се среща всеки ден, живота си е ваш, живейте го както го усещате. На псевдо загрижените, дето мрънкат, че си губиш врвмето, аз казвам те да бързат да живеят, ..

24.   Ако я обичаш истински Живей си с нея сериозно стига глупости нали сте пълнолетни проблем щеше да е како беше малък и увреден но ти не си така че живей си с нея.

25.   Авторе, след 8 години би трябвало да си на 36, а тя на 50 - как я карате, разбрахте ли се кой да е доминанта в къщата? Не е коректно към аудиторията да си мълчиш - сподели опит, че и ние дето вървим по твоя път да знаем какво следва!
И аз съм на твоите години по онова време, ама Х2 и не се чудя на теб, чудя се на каката, толкова ли много е изпаднала, че да се чука с някой неграмотник или вътъкът и не стига да задоволи един истински мъж?
То е ясно, че искаш да се изфукаш, ама обикновено мъжете се фукат, че чукат нещо младо, а не баба си - прави си изводите!

26.   До 23. Добре, но все пак има близки хора около вас (деца, съпрузи, родители), на всичкили казвате "майната ви". Как например неговите родители (на младежа) и твойте деца възприемат връзката ви? Или вие сте омъжена, а той просто е любовник - това е друго?
Пише ви майка на 22 г. момче, което живее с жена на 45 г., разведена с 15 годишна дъщеря и двамата били лудо влюбени. Аз съм на 47 г., а съпругът ми на 48 г. Ние не сме тръгнали да ги разделяме и да им се месим в нещата, приели сме ситуацията, но нали разбирате, че ние като родители си имаме и нашите притеснения и не можем да игнорираме синът си от нашия живот. Той е студент и макар и да работи, все още има нужда от нашата финансова помощ. Аз се опитах да се сприятеля с госпожата, от време на време да пием по кафе, но без успех. Цялата тази затвореност към нас ни притеснява, защото нищо лошо не сме сторили и на двамата. От друга страна нашият син почти прекъсна връзките си с връстниците си. Дори на студентския празник вече не ходи, заради госпожата и т. н.
Ако, не представлява за вас проблем, моля отговорете ми?

27.   Абе, какви са тези 1000 гласа за старата чанта? !? !? !

28.   Аз съм на 21 и съм с момиче на 38, точно казвам момиче, защото тя изглежда на такова много повече от други по-малки от нея! Мислим за брак и съм суперщастлив, не ми пречи миналото и с кой е била, сега е с мен и не ми пука кой какво ми казва, и родителите ми също, обичам я и не ми пука и дали ще имам деца с нея или не или изобщо какво ще стане, искам нея, тя е моя живот! Които мислите всичко в сметки и разни тъпизми не сте добре!

29.   Младежо под номер 21,
Аз не се чудя на теб, чудя се на твоето "момиче" - ясно е, че това, което казвам е сметка и тъпизам в твоите очи, но ти пожелавам да докараш поне до моята възраст, тогава няма да има нужда да те убеждавам, че си се хванал с шавлива кака.
Темата е вече на повече от 8 години, живот и здраве не забравяй след още 8 пак да пишеш, тогава твоето "момиче" ще е точно на толкова, колкото е моето в момента - ако си любопитен, можеш да прочетеш какво пише в нета за критическата или казано по друг начин менопаузата.
За брака адмирации, аз се бракувах на твоята възраст, по мое време всички се бракуваха - сега обаче не бих се бракувал за нищо на света, ама ти си знаеш!
Искам да използвам случая да се обърна и до номер 26. Госпожо, отрежете му финансовата помощ на вашия син - щом той не се съобразява с вас, вие също не сте длъжни да се съобразявате с него, той вече е намерил кой да го дундурка. Няма как да съм сигурен, но "каката" може моментално да се омете от живота му. Предлагам ви това решение като баща на 33 годишен син и 29 годишна дъщеря, които са излетели от гнездото на 19 годишна възраст. Не се притеснявайте със съпруга си, синът ви няма да ви намрази, най-многото да ви е благодарен един ден, което пък не е задължително - нали сте чували, че "децата са най-големите неблагодарници".