Искам мнения
Той на 37 аз на 32 неангажирани.Желая го страшно много,искам го за мене,но той мене явно не.Свалям го,търся близост с него ,преследвам го,показвам му чувствата си,а той като лед.Гледаме едно такова влюбено,усещам го че ме желае,но ...незнам.Обаждаше ми се по телефона,на ден поне по 3 пъти,но щом му кажа хайде да се видим ,неиска,намира си оправдания,че е изморен,че има много работа ,че неможе сега и т.н.Не ми се е обаждал вече трети ден.Незнам какво става.Вие как мислите?Ще ни бъде ли?Срам ли го е?Или си има друга и крие от мен?

Коментари

1.   Според мен и срамжелив, и защо не направиш опит ти да му се обадиш.. уж небрежно като например ''Хей къде се загуби, бях свикнала да бъбря по телеф0на, какво ще кажеш да се видим или отнов0 си изм0рен, не мислиш ли, че в крайна сметка трябва да си изясним нещата, мисля, че вече сме достатъчно зрели и пораснали за да се избягваме''

2.   ОХХХХХХХХХХХХ МИЛА,
МНОГО МЪЖЕ НЕ ОБИЧАТ НАХАЛНИТЕ ЖЕНИ !!!
ААА СКРОМНИТЕ ,
НЕ СИ ЖЕНАТА ЗА НЕГО ВСЕ ОЩЕ ,СЛЕД ,КАТО НЕ ПРАВИ НИЩО С ТЕБ.
ПРЕПАТИЛ Е , ВНИМАВА С ЖЕНИТЕ ,ТИ СИ ПОРЕДНАТА ,КОЯТО ГО ПЛАШИ ???
НЕ СЕ ЧУДИ ???
МЪЖЕТЕ ПО "ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ СВАЛКИ ", ???????????
СЪДЯТ ЗА ЖЕНИТЕ !!!
Я В Н О С И П Р Е К А ЛИ Л А !!!
МЪЖЕТЕ ХАРЕСВАТ СВАЛКИ И ОТКЛИКВАТ НА ТАКИВА ,КОГАТО НЕ СА ТОЛКОВА ЯВНИ ,А , "" Н Е З А Б Е Л Е Ж И М И " ??? И П Л А Х И ???
ИИИ ТЕ САМИТЕ ДА СЕ ПИТАТ аз ДАЛИ НЕ СИ ВЪОБРЪЗЯВАМ ???

3.   Ами не сте малки и двамата, намерете начин да се видите и да изясните отношенията си, причините могат да бъдат много и най-различни.
Мечо Пух

4.   Мъжте се плашат от връзките.Дай му малко време да размисли и той сам ще се обади.

5.   Нищо няма да се получи.

6.   Според мен и той незнае какво иска не е сигурен дали има чувства към теб или не

7.   ПАК СЪМ № 2
Според мен не те харесва визуално.
А и си много напориста.
Попита ли го за всичките тези неща ?