Нямам желание, но само с него
Здравейте!
Във връзка съм вече от над година и половина, и както всяко начало нещата бяха добре, въпреки (някой ще ме упрекнат, разбира се), че от моя страна чувства нямаше- просто ми беше хубаво да прекарвам време с този човек.
Дали бъркам не знам, но чувствам че и той не изпитва нищо- така ми казва сърцето...
Както винаги обаче става, розовите очила падат и първоначалното заблудено впечатление за човека се изпарява много бързо.
Приятелят ми беше ми направил впечатление, че е умно момче с моите разбирания, интереси, донякъде и възгледи, а секса беше супер!
В последствие обаче се оказа човек, без каквато и да е инициатива за развитие, инфантилен, по цял ден играещ компютърни игри, хората с който се събира са даже по-зле..
С времето спря да ме изслушва, а когато ме пита примерно как съм, или как е минал деня ми (което се случва адски рядко) или ме спира преди да отговоря, или ме прекъсва обяснявайки ми нещо, въпреки че отговора ми е не повече от изречение (половин изречение да бъда точна).
Най-лошото е, че не пропуска повод когато на него му се иска- дали ме боли корема, дали ми е лошо щом на него му се иска край- няма не... Когато не иска не можеш да го накараш и се примирявах, но дори да вижда че аз не искам (случва се- хора сме) ще ме моли ли, моли уж за малко и ще му пусна- нали е за малко само, стига да не ми надува главата.... И се почва двучасов секс, в който извинявам се за израза, но "Сахара е мокра в сравнение с мен", при положение че по принцип съм супер мокра....
Накратко- в тази връзка не получавам нищо от това, за което една жена копнее- няма топлина, сигурност и уважение...
В последствие изневерих, с човек който винаги съм имала за пример, идеала ми за мъж, и с който и до сега продължавам да сравнявам човека с който съм- а разликата е невъзможна за описване.
Не съжалявам. Не го направих заради чувства или защото съм имала очаквания, а заради тръпката, заради самият секс.
А какъв секс беше- сигурно няма да има по-добър...

Сега продължавам да поддържам безинтересна връзка, с човек с който нямаме дори една обща тема, еднакво мнение поне по един въпрос, а характерите ни да не ви обяснявам за какво става дума.... Пълен ужас.
Сега имам огромно желание, но не към човека с който съм. Защо поддържам тази връзка, която е в мой ощърб не знам- бих била по-щастлива ако съм сама, но дали ме е страх да се откъсна от навика? Или самотата плаши?
Какво да правя?

Габи 21г.

Коментари

1.   Просто си свикнала на сигурното. Доста жени познавам като теб и според мен не уважавате себе си. Просто скъсай с човека, изнеси се, ако живеете заедно и заживей друг живот. На 21 г. не си щастлива с него, как ще живееш и създаваш с този човек семейство един ден?

2.   Той, че не се държи добре е вярно, ама ти като си му изневерила по-добра ли мислиш, че си? Като не изпитваш нищо скъсай и си живейте живота.

3.   Човек който имаш за пример, и с който сравняваш настоящия си и с който си спала/иш? Нямаш чувства? Много интересно възприятие.
Зарежи го тоя(с който имаш "връзка"), и намери човек който понасяш и имаш чувства към него- за какво се мъчиш? !? Смелост ли нямаш?
Факта че не съжаляваш, показва само разочарование и неудовлетвореност от връзката ти!
Намери някой който да те вълнува и да кара "Сахара" да е мокра.
Успех и смело, доколкото е възможно.

29г. ж.