Как да открия сериозен мъж, който не желае да се обвързва и да може да сподели чувства - само за извънбрачен контакт?
Здравейте, искам да споделя и моята болка. На 50г. съм, семейна с две големи вече деца - задомени. Погледнато от страни изглеждаме идеално семейство. Добър мъж, апартамент, кола...но. С мъжа ми не се караме, ходиме навсякъде заедно...но вече нямаме допирни точки. Аз ли не съм в ред - имам желание за интимни контакти, чувствам се здрава и силна, за възрастта си изглеждам добре - просто имам нужда от мъж. Той е на друго мнение - че вече сме стари за тия неща и на 4-5месеца се случва веднъж да правим секс и то ...отбиване на номера. Мислила съм да си намеря приятел, но всеки път нещо ме спира - чувствам се като предателка спряма семейството си. А вече съм и баба /имаме внуче на 1год./ - какво ще кажат хората!!! В момента водя борба със себе си - природата иска едно, морала - друго. А и как да открия сериозен мъж, който не желае да се обвързва и да може да сподели чувства - само за извънбрачен контакт.

Коментари

1.   От кой град си?

3.   НАПЪЛНО СПОДЕЛЯМ ТОВА КОЕТО ПИШЕТЕ. И АЗ БИХ ИСКАЛ ТОВА!

4.   Жалко че сте толкова далече от Созопол.

5.   Привет. Какво значи "какво ще кажат хората"? те ли живеят твоя живот?. Не бива да се съобразяваш с това. А и хората не е нужно да разбират нали?:) Моят съвет е намери си приятел. има много мъже и в сайтовете за запознанства. И повярвай ми, има много свестни мъже сред тях. Успех и много здраве и любов ти пожелавам.

6.   Аз бих ви влезнал в положение, но сме на далече

7.   Здравеите! Току що влизам в тази страница и неслучаино ви пи6а. Аз съм 53 и от 4 години съм сама- почина сапруга ми. Мислех че сама ще се справям със всичко, но с природата не. А пак и сам не се живее. Мисля че вашето положение е същото както при мене- само че вие имате съпруг- но....може би трябва да поговорите с него и да му кажете за проблема. И така нещата ще се решат.

8.   Благодаря за времето, което отделихте за мен. Опитвала съм не веднъж, а много пъти да проведа разговор по този въпрос, но няма резултат. Той казва, цитирам: "не ме занимавай с глупости..." Това е - иначе не е лош...имам свободата, но нямам мъжа до себе си.

9.   Мисля, че сте напълно права госпожо, не е достатъчно да е само мил със вас. Какво ще рече не е лош човек?!

Например, моят съпруг си живее за себе си, т.е. Свършва си мъжките задължения в дома и се изтяга на дивана, няма го разговора помежду ни, разговора с децата и т.н. Ние сме тихо и кротко семейство, но ей там са нещата, няма го секса, а като го има то е само за негово удоволствие, не се съобразява с мен, както и за всичко друго.

Аз намерих решението за себе си. От 2003 си имам любовник, който е внимателен с мен, интересува се от мен, какво искам, как се чувствам, разговаряме, той ми е приятел, а това го нямам у дома. Има само мълчание и гледане на спорт и новини.

Много пъти съм си мислела за това, че му изневерявам, от началото ме грезеше съвеста и аз съм се опитвала да говоря, да обясня, но не се получава и в крайна сметка се стигна до извода, че "пчелата от меда не бяга", т.е, ако имах вниманието, което искам щях да съм само с него, обичам го, но не съм дооценена. Да ви кажа само накрая, че съм на 32 год., а докато стигна вашите в какво ще се превърна без внимание.

10.   Намерете си любовник, не живеете за хората, а за себе си, това дали имате деца, внуци и т.н. няма значение - Вие сте човек и имате нужда от внимание, секс, ласки, като не го получавате търсите другаде - това е животът. Да не мислите, че другите хора не живеят така, че са много примерни, морални... 21 век е все пак. А животът си тече след 2-3-5 год няма да ви се иска и това, така че... потърсете това е моят съвет.

13.   И моят така казваше, че сме стари вече, все изморен от работа, не можел вече и т. н, но случайно му се отвори пощата и вътре какво прочетох - думи нямам - сладурчето плащало пари на млади жени, а пред мен беше толкова уважителен, любящ съпруг

14.   Интересна тема! Бих искала да се включат повече хора, но не както беше темата - Само за участници в извънбрачни връзки.
Там се развихриха едни хвалби, едни обиди. Въпроса наистина е Как да открия?
Аз съм също от този отбор, имала съм до сега някакви две подобни връзки, но и единия и другия въртяха по няколко любовници и ми беше обидно, въпреки на чужд мъж нямаме право да държим сметка. Та по въпроса - Вие сте?

15.   Това е като търсенето на дървено желязо. Хем да е сериозен, хем да се хваща с изневери. По-добре е човек да се концентрира върху честното живеене. Въпреки, че кквото и да правим - сме хора, имаме си трески за дяане, такива и ще останем. Не е добре да се мисли прекалено много по този въпрос.

16.   Здравейте и аз съм на възрастта на авторката и имам същия проблем-никакво внимание,а се нуждая от секс.Не се караме,но телевизора и компютъра го ангажират изцяло и не се сеща за мен.Опитвала съм какво ли не,но няма ефект,а съм сигурна,че няма любовница,постарах се да проуча.Затова сега и аз започнах да се оглеждам за дискретна връзка,защото положението ме изнервя и имам нужда от ласки и секс.Не се чувствам виновна,всеки има своите нужди,ако той се чувства стар за любов,аз не се чувствам така.Търся си по възможност женен със същия проблем,не искам да се развеждам,защото друго всичко е наред.Децата ми са големи и не живеят с нас,така,че и там проблеми няма.На авторката пожелавам да открие подходящия човек,защото и тя като мен се чувства здрава,искаща и можеща.Има време да сме стари,сега искаме да чувстваме и щом не може със мъжете ни,тогава ще е без тях.

18.   Ние мъжете просто не сме такива! За щастие!

20.   Авторке, разсъждавате доста повърхностно за жена на тази възраст. Как очакваш сериозен мъж да има интерес към извънбрачни афери? Вместо да се чудиш къде да намериш такъв "сериозен" мъж, се опитай да оправиш отношенията със съпругът ти. Опитай се да разбереш какво точно го е накарало да се отчужди толкова от теб. Ако наистина правите секс толкова рядко колкото описваш има някаква сериозна причина. Това, че вече сте стари е просто оправдание. А всъщност това от колко време е? Ако си сигурна, че няма любовница, може би пък има някакъв проблем. А също така той на колко е години? Ако разликата във възрастта ви е голяма-тогава не се чуди защо се получава така. Трябва да имаш подход, когато водиш разговори с него, за да може да се разберете.

21.   Ами разделете се... за какво да стоиш. Децата ти са задомени. Защо стоиш в кухия си брак. Какъв е смисъла да се измъчваш така.
Като си свободна по-имаш шанс да си намериш мъж, който да ти обръща внимание.
Пиша за раздяла/развод защото не понасям изневери ако си в брак. Така ми се струва най-честно спрямо двамата и няма да е предателство. Това да седиш с него, да се криеш, излизаш тайно и да срещаш с друг и т. н. ми се струва нелоялно, някак недостойно, лъжливо. За това ти казвам, ако наистина нещата не вървят не се измъчвайте, ами се разделете и после си намери мъж, който да ти отговаря на изискванията. Аз така бих направила.

ж47

22.   Здравейте! Аз на тези " примерни" мъже изобщо не вярвам! Някои мъже си мислят, че когато жената навлезе в климактериума, за нищо не става, не й се прави секс и накрая е настъпил часа на семейната рутина! Да ама не! За нас да, но те продължавад да се оглеждат по улиците, записват се в сайтовете за запознанства, правят си тайни срещи, Кафета и ако жената е умна т, е любовницата няма и да разберете! Но ако не е иго съсипва от телефони и SMSи, мъжът Ви трябва да се справи някака! И как да бъде това? Ами ще започва да си изключва GSMа! Какво остава, да му проверите телефона! Но внимавайте стреса е ужасен!!! Сега ще викнат всички срещу мен за личното пространство! Извинете, но ще ви оборя! Вие имате ли договор със вашата половинка за съвместен живот, достоен и без лъжи? Имате! Значи за да уважим личното пространство първо си направете един предхождащ разговор, той наверно ще отрече, на мен ми казаха, че откачам и така се стигна до необходимостта да докажа на себе си, че не съм луда! Така, че успех!

24.   Аз мога да ти помогна пиши ми

25.   Изневерява с млади, защото е комплексар или оглупял старец, а теб товари с чувство за вина