Сънувам постоянно бившата на приятеля ми, която все още го обича, каква да правя?
От заглавието се вижда какъв ми е проблема. Сънувам постоянно бившата на приятеля ми. Постоянно мисля за нея, постоянно я сънувам, дори сънят, който сънувах с нея преди 15-сетина минути заема среброто в класацията ми по страшни сънища, златото разбира се пак го държи тя. Постоянно, постоянно я сънувам, как го взима от мен и той не прави нищо, а аз не мога да и се опълча и да и хакна един в лицето, което не е присъщо за мен, да съм страхлива и в без изход. Защо в сънищата съм толкова слаба и беззащитна. Преди 6 месеца ни махна от приятели във фейсбук, но през цялото време писа статуси и сърцераздирателни песни с надеждата, че и номера този път ще мине и ще се върне при нея. Снощи вече не издържа и ни прати приятелство на мен и на него, побърках се цяла вечер съм ревала и не съм спала, сега пак. Заедно сме вече 9 месеца, но преди това тя 2 години само го е мотала, не е знаела какво иска, бил по-нисък от нея и не знам си какво още... дори не се е решила да спи с него и все още еизкуфяла девственица на 20 години, която няма личен живот и само се чуди как да ни раздели. С 2 негови приятелки го е разделяла и сега си мислеше, че ще е пак така, но не стана и сега вече разбра, че наистина го обича, но това не е мой проблем. Имала е 2 години на разположение да била мислила и действала не сега да се чуди как да ни раздели. Кажете ми какво да правя, някаква музика ли да слушам или успокоителни да пия, то аз пия вече де, валериан, седатиф, цигари пуша, помагат но за малко... Имали ли сте вие такъв проблем обръщам се към момичета и момчета и жени, мъже, просто кажете как да се успокоя, знам че приятеля ми ме обича, показал го е и го е доказал, и сме говорели и говорим много за нея и 100 пъти каза, че няма начин да се върне при нея. Вярвам му! Просто го обичам и много ме е страх, защото не искам да стане всичко както в сънищата ми, да бъда слаба и страхлива, а тя да го ми го отнеме.

Коментари

1.   Aко наистина вярваш на приятеля си и той те обича, никоя не може да ти го вземе. Такива мисли са от недоверие към половинката. Какво значение има, че тя се тръшка и кахъри, ако момчето има нулев интерес към нея?
Другият вариант той направо да си каже да престане да го занимава и да я блокира навсякъде. Не разбирам защо не го е направил още.

2.   Хаха тия бивши саа... на моя бившата го преследваше с месеци, а по-бившата му пък, с която е живял не знам си колко години си го иска само него, не излиза с други мъже, че да му е вярна и не знам на какво се надява. Една наша обща приятелка ме убеждаваше, че той още си живял с едната, виждал се с другата.. Явно си е до доверие. На теб до такава степен ти е повлияло, че чак да я сънуваш постоянно. Аз само веднъж сънувах нещо такова и после много се смяхме като му разказах. А ти няма какво да се притесняваш. Те хората са го казали- ако някоя ти открадне мъжа, остави й го, защото истинския мъж не може да бъде откраднат.

3.   Благодаря много за коментарите.. Днес съм по-добре от оня ден. :Д Ами не го е направил, защото аз съм казала да не я блокира.. знам я аз хитрушата, че гледа нашите неща от на майка си профила, но искам да гледа и от нейния си и ако се реши тия дни да му пише да си е от нейния профил, че набра смелост душата златна.. вчера се опитала да разпитва най-добрия приятел на гаджето ми за него, но той я отрязал, разбира се.. Да видим докъде ще стигне.

4.   Ммм тия бившии.. Ходя с приятеля ми от 4 месеца, но се познаваме от много повече време. Преди да се съберем обаче той живееше с едно момиче с което не се понасям ама грам. Та след известно време се разделиха защото тая се оказа страшен боклук, но както и да е. От както са се разделили тая не спира да пуска някакви слухове как щели да се женят и тем подобни. Приятеля ми е спрял всякакъв контакт с нея, но тя прави какво ли не само и само да се добере до нея, повярвай ми бих и разбила главата, но не си заслужава. Това, че тя е без мозък не значи, че и аз съм. Съвета ми към теб е да обясниш на приятеля ти, че това момиче те притеснява, нормално е да имаш страх да не загубиш любимия ти човек надявам се, че ще те разбере