Как да спечеля сърцето му отново?
Здравейте искам да помоля за съвет просто незнам как да постъпя, а моята история е следната: Запознах се с един приятел на гаджето ми, но в последствия се влюбих много в него.Ходихме няколко пъти и той се държеше просто прекрасно.През лятото той ходеше с едно момиче с което не се виждаха почти, а през това време беше само при мен обръщаше ми внимание чувствах се специялна, но изведнъж изгуби интерес и незнам какво стана след което около 1 година се мъчех пак да спечеля сърцето му и тъкмо се бях отказала от него докато той не реши да прояви интерес към мен.На рожденния ден на сестра му ми предложи пак даходим и аз бях на 7то небе все пак толкова време се опитвах да направя всичко за да ме забележи след катотръгнахме последния път и скъсахме защото ми каза че съм му обещала де се променя- да не се сърдя и да ревнувам толкова много.След това пишех му смс след смс обаждах му се какво ли не направих за да го върна пак но той беше сигурен в решението си след 1 ден някаде той и бившия ми с който са приятели решиха да се съберат на селото му да се напият извикаха мен и една мояприятелка но тя не дойде отидох там с тях. Всичко беше странно. Човека който обичам реши да си легне да спи но през 30 мин идваше при нас да ни проверява какво правим след което меубеди и легнах при него всичко беше прекрасно, но след като се върнахме в града и държанието му се промени отново му званях и му пишех смс но той твърдо беше решил че предпочита да е сам защото така бил по спокоен.Пък докато ходехме не му званях постоянно да го проверявам, като беше на работа ходех да го видя за по час се пак не исках да се натрапвам. И така де в няки моменти показва че му пука за мен и меобича а в някои моменти се държи супер студено с мен.Моля ви дайте ми съвет какво да правя че да го спечеля пак? Обичам го прекалено много и просто искам един шанс с него но незнам как да му покажа че съм се променила и че ще направя всичко за него?

Коментари

1.   Хубава сапунка, макар че много не схванах за какво е цялото напъване. 190 прочита и нито един коментар?
Мечо Пух

2.   За съжаление не е сапунка а живота ми. Моля ви помогнете ми искам пак да го спечеля но въпреки че той казва че иска да сме само приятели но понякога показва че изпитва нещо към мен. Благодаря предварително

3.   Наистина много объркана история..но щом той казва,че иска да сте само приятели..няма чувства към теб.Понякога колкото и силно да искаме нещо,то не се получава..просто трябва да продължим напред,колкото и да е трудно.Ще мине..но когато срещнеш друг,поне при мен е така..

4.   Проблема е следния иска да сме само приятели но пък и показва че има някакви чувства които не са само приятелски...

5.   Определено историята ти е мн объркана.....но както казва номер 3....в живота не винаги получаваме това което искаме. но според мен трябва да го оставиш момчетете не обичат да има се досажда постоянно.Просто всеки да си върви по своя си път пък и не се знае може някои ден отново да поиска да е с теб но до този ден живота е пред теб !!!
УСПЕХ !!!

6.   Стига с тези чувства. Може да е въпрос на моментно настроение, може да ти се струва само така. Може да се е държал мило, само за да те из@ука. Ако наистина имаше чувства, различни от приятелски, щеше да е с теб.

7.   Просто неиска да излзезе толкова слаб пред теб и се прави на недостъпен и се държи студено но вътрешно в себе си се разтапя, поговори с него

8.   кофти случка, но момчетата са такива. наистина може да има някви чувства , но не му се натрапвай и не му позволявай да си играе с теб! успех

9.   Мъжете са такива - докато ги гониш, бягат. Обичат те да са ловците. Отдръпни се, отговаряй му, само когато те търси и се дръж на ниво. За отрицателно време ще се върне при теб. Ти просто си много настоятелна и го плашиш, а мъжете не обичат да се чувстват притиснати до стената. Действай по-премислено и разумно, и всичко ще е наред, ако не с тази връзка, то със следващата. Късмет.