Не знам как да постъпя..
Здравейте,моля някои да ми помогне..досега не съм писала във форуми но се надявам да има някои който да може да ми помогне..

И така към проблема: от известно време приятелят ми се държи много странно..винаги си намира причини за да не остане с мен или когато сме само двамата ме отблъсква..нз какво да си мисля вече..помъчих се да го попитам защо се е променил но тои така и не ми отговори..мислех си че вече не изпитва нищо към мен но тои се опита да ме увери че не е така..прекарахме един цял ден заедно и тои беше същият както преди но на следващият ден отново се държеше студено и отблъскващо..

моля ви даите ми савет какво мога да направя за да променя това..или поне да разбера дали все още има чувства към мен..

Благодаря ви предварително..и съжелявам за правописните грешки ако има такива..

Коментари

1.   Той сам трябва да ти каже, никои не е ясновидец и не може да чете мисли.Може вече да няма чувства към теб, но да не знае как да ти го каже.Затова трябва да говориш сериозно с него, не просто да го питаш "кво става"....

2.   Мерси много..Но и сериозния разговор не помага..тои или сменя темата или започва да ми обяснява как за 8 месеца заедно това било нормално и някакви такива..

3.   Ами 1-2 дена не го търси да видиш дали ще те потърси той.Ако да значи все още те обича (но има опастност да си помисли,че ти го одбягваш) Аз също съм със моя приятел от 8 месеца и понякога когато на мене ми е нещо нервно се държа малко по-грубо.Ако и при него има нещо такова няма нужда от притеснения.Но както каза №1 поговори с него. Успех!

4.   Кажи му как се чувстваш..каквото и да ти говори,да ти казва че няма нищо,поне ще чуе твоята гледна точка.Не знам може да греша,но когато мъжете се държат така..в много от случаите или има друга,или им е все тая за жената до тях.На мен ми се е случвало нещо подобно,даже малко по-брутално в една връзка,гадничко е знам..При мен беше моментно и имаше друга,но на теб не ти остава нищо друго освен да говориш с него.Ако пак променя темата и казва,че не е така просто му кажи,че ти липсва вниманието му и това да те кара да се чувстваш желана и обичана..Все пак всяка жена иска това,но за съжаление малко го получават..Късмет :)))

5.   Благодаря на номер 4 за савета днес направих точно това и се получи тои ми обеще отново да ми обръща това внимание което ми обръщаше и преди и се разбрахме да отделя повече време за мен и да не се държи така..надявам се това да помогне..а и все пак имам малко натрупан опит с това държание защото бившият ми приятел също беше започнал да се държи отвратително но с него неможахме да се разберем и затова всичко приключи..и за това вече съм по доволна че се разбрахме защото те бяха приятели почти най-добри но бившият ми избра друг живот и заряза всички.. може би това също му е повлияло мислите ли???
Е МЕРСИ все пак за коментарите пишете и още може да ми
потрябват отново.. :)