Загубих я завинаги
Добър вечер на четящата аудитория. Аз съм мъж на 28 години в разцвета на силите си, но светът ми се преобърна наопаки само за няколко дена. Завинаги от живота ми си отиде жената, която обичах до болка, която за мене беше целия свят и смисъла ми да работя и да се боря. Преди се смеех на хората като ми казваха, че може жена да те промени а сега направо съм попаднал в бездната от мъка и празнота. Дори не ме засяга дали е с друг. Важното е че не е с мен вече а и няма да бъде. Обичам я ужасно много и дори и да се върне не бих й позволил повече да си причинява този тормоз Прости ми, че се държах тъпо и грубо, прости ми че чаках положението ми да го оправи чудо, прости ми че те наранявах толкова много пъти, прости ми че не вярвах, че се съмнявах, прости ми че само за мене те исках, прости ми че с глупостите си те задушавах, прости ми че доста неща пренебрегнах, прости ми че на моменти падах, прости ми че късно се изправях, прости ми че надеждата ти към мен изстина, но докогато и сърцето ми да бие място за теб в него винаги ще има. Нека всички мъже които четат това и са щастливо влюбени в своите момичета да се стреснат от състоянието до което може да се стигне когато загубиш своя спътник в живота. Знаеш, че другата седмица е рождения ми ден и за първи път ще го празнувам сам. Ще сложа възглавницата на нашето диванче и ще си мечтая че си отново в прегръдките ми. Обожавам те. Много ви моля особено жените дайте ми малко "опора‘‘ как да продължа оттук нататък, искам да има и за мен светлина.

Коментари

1.   Пич, филмирал си се жестоко! А невероятна абстиненция си, което те кара да изживяваш нещата толкова болезнено... Бъди абсолютно убеден, че бившата ти приятелка не е нищо свръх-естествено и не е нещо много по-различно от жените, с които се разминаваш всеки ден по улицата... Просто си я допуснал до себе си, до сърцето си и затова сега имаш чувството, все едно са откъснали жива плът от тебе...
Всяка физическа и психическа рана оздравява, времето лекува всичко. То всъщност като не си добре имаш само две възможности - или да се оправиш, или да загинеш. Надявам се да не избереш втората.

Смело напред и вярвай, че всяко зло е за добро! Очакват те още много жени през този живот. Интересни запознанства, много любов, развитие духовно, психическо, професионално и всякакво.
Какво си се сгъбясал такъв?!

2.   И аз имах тежка раздяла преди време :) Наистина ме трогна това, което си написал, виж не е важно, че си я загубил - това вече се е случило. Важно е, че осъзнаваш грешките си, какво си и причинил, както и последиците от действията ти. Казвам ти евала за това, спокойно - светлина ще има. Гарантирам ти това, аз мислех по същият начин, малко бавно преживях всичко, около 5-6 месеца мъки, но след това срещнах друг човек, после съзрях, осъзнах много неща, разделихме се и с следващият, но този път не се чувствах така и сега мога да се похваля, че съм с мъжът за мен :) Така че вярвам, че и при теб краят на цялата тази история ще е щастлив, имай кураж и надежда и продължавай все напред!
Феникс

3.   Говори с нея, помоли я за прошка. Кажи и всичко това което си написал тук, кажи и че ако тя беше на твое място ти щеше да и простиш и обичаш вечно

4.   Няма да те лъжа, никак няма да ти е лесно. Съчувствам ти истински и се чудя как да те укоража понеже знам колко боли когато трябва да свикнеш да живееш и да научиш да се смееш без любимия човек. Човечеството сами си усложнявяме всичко, лъжем се за нищо а може да е толкова по просто но уви. Габриела 24 год.

5.   Виж сега, първо жените не обичаме хленчещи мъже, особено такива които първо се държат тъпо, след това реват за изгубеното. Ще си помниш уроците и няма да повтаряш грешките си за в бъдеще. Ако имаш късмет, жената ще ти прости, но има вероятност и да й е писнало.