Объркана съм и моля за съвет ;(
С приятеля ми ходехме 1 година и 3 месеца. Преди 2 месеца е направил нещо , за което разбрах преди седмица. Той има сестра и нейна приятелка спала в тях. След което се целувал с тази, прегръщал я е и я е опипвал. След всичко, което той си призна аз все още искам да съм с него и незнам какво да правя. Знам, че ако му простя повече няма да мога да му вярвам напълно. ИСкам, УЖАСНО много искам да съм пак с него. Мисля да му дам шанс, но незнам дали има смисъл. Казах му да ми докаже любовта си и да ми докаже, че мога да му имам доверие и т0гава може би бих му простила. Моля ви дайте ми съвет, правилно ли съм п0стъпила или кажете как да п0стъпя ;( БЛАГОДАРЯ на всички, които отделят време да прочетат историята ми и на тези, които ми дадът съвет ;(

Коментари

1.   Счупеното си е счупено, колкото и да го лепиш!

2.   Поне не е педал, кво недоволстваш, майна

3.   Дай шанс и наблюдавай внимателно. Ако си е курварин по природа, много скоро пак ще се издъни. Тогава му бий шута с чиста съвест и без угризения. Иначе все ще се питаш, дали пък е нямало да се получи втория път. От опит мога да кажа, че човек или е склонен да изневерява или не е (с малки изключения). Тези, които обичат да кривват, не издържат дълго време в правия път и системно си правят отбивки. Все пак всеки заслужава втори шанс. Ако го пропилее, ти самата ще мечтаеш да се отървеш от него колкото се може по-скоро.

4.   Правилно си постъпила пък вече времето ще покаже.
Ева

5.   Дай му втори / и последен / шанс, макар че съмнението вече се е заселило в душата ти и много често ще напомня за себе си.
Мечо Пух

6.   Естественно му прости, няма честни мъже, има такива които ги хващаш и такива които не ги хващаш и си мислиш че са ти вярни, може да не ти кръшне веднага, може да е след 1,2,3,4 или повече години, това че си на диета незначи че неможеш да разгледаш менюто :) важното е да си те обича и т.н.

7.   Трябва да добавя обаче, че т0й не е спал с нея,, просто я е целунал, опипвал, прегръщал и спал в едно легло аз съм сигурна, че са нямали нищо друго,, но все пак и това не е малко,, незнам дали постъпвам правилно,, ;(

8.   Дай му шанс , но нека той да е последен :) И да много правилно си постъпила, почакай малко за да видиш как ш'ти д0каже люб0вта си, все пак и ти тря г0 измъчиш малко, но определено му дай шанс, всеки заслужава вт0ри шанс в жив0та си, н0 кривне ли пак няя смисъл..

Яг0дка :)

9.   Благоря на всички ! {} Много ми помогнахтее :)))

10.   Щом веднъж е постапил така значи колкото и да се старае няма да престане един мъж посегне ли към изневяра край няма вращане назад винаги ще иска да има повече от една жена

11.   Кой не изневерява?Не слагам всички под общ знаменател,но аз поне не познавам хора,които не са изневерявали поне веднъж.Въпросът е как го правиш..Винаги съм казвала,ако ще правиш нещо,прави го като хората и си мълчи..Така или иначе си се осрал,поне човека до теб да не го боли..

Амира