Жена ми страни
Ако на някой му се е случвало нека да каже. От повече от месец с жена ми не сме правили секс и при опита ми да разговаряме тя казва да но накрая на вечерта ляга и заспива. Отношението и кам мен се промени не ми обръща внимание и непрекаснато се караме. Има някои неща които ме дразнят и съм и казал но тя пак ги прави след някой и друг ден. Съмнява ме нейното даржание и ме навежда на мисълта че има друг или е само на етап сваляне. Ако и направя забележка веднага ми си отяжда а след това казва че говоря само глупости. Казвам и че така не може да продължават нещата и че може да се стигне до развод . За ден два се оправят отношенията след това пак същото. На въпроса ми дали си има някой естествено казва че не. Не знам какво да правя ако някой се е сблъсквал с това нека ми даде савет

Коментари

1.   Ами незнам от колко време сте семейство, имате ли деца, защото и това оказва влияние. Може би сте в такъв преходен период, а възможно е и да си има някой/малко вероято/. Задължително е да седнете и да поговорите за всичко и бъдете честни един към друг. Обясни и че много я обичаш и че много държиш на нея. Желая ви успех!

2.   Абе ти да не си просяк, а жена ти министърка че да я
търпиш. Всъщност ако продължаваш да и се караш ще
се наложи да си намериш някоя циганка от улицата.

3.   Най вероятно няма друг. Успокой се и не и го натяквай да не стане истина. Всички хора са различни Някой не обичат да правят секс. И аз имам същия проблем с мъжът ми. Ама него просто го мързи не му се започва ама след това....

4.   Понякога живота с един и същ човек омръзва ако сте семейство отдавна значи е възможно и да има и друг моя съвет е да отпуснете нещата нека всеки да си има личния живот и свободата но при всички положения лиубовта я няма вече подготви се за живот по задължение

5.   От автора. Семейство сме от 3 години и имаме едно дете на 2 години. Опитвал сам се да говориме но без резултатно. Последният пат пътувахме с колата и и направих забележка за облеклото в смисал че циците и се виждат и че не може така. При което тя си затвори очите и аз и казах че е признак на пренебрежително отношение кам мен с тази нейна постапка. при което тя каза че за нея не е така. Но след 5 минути си ги отвори аз продължих да говоря за наште проблеми в семейството и начина и на поведение и това че се отяжда и че не правиме секс и че всяка сутрин преди работа се подмива а не вечер преди да си легне и че според мен си има някой при което тя започна да си се реши аз и казах че не е правилно да прави това докато разговаряме за такива сериозни нешта пак отговори че за нея е нормално. След като се прибрах ми каза че си няма никой друг и тези приказки в колата били пълни глупости и и било писнало да ги чува. По между другото преди ден не ми говори и за първи път остави детето без да го види за деня при моите родители да спи. Тази сутрин както други излезе весела за работа. Според мен си има някой или се е харесала с някой. Дайте мнения и съвет.

6.   Приятел има си друг просто и е писнало да е ограничаваш. Колкото повече я ограничаваш по ште и се ходи. Моя приятел се гордее с големите ми цици што да ги крия то само те са ми хубави в тялото

7.   Моя съвет е, или почни да я следиш, или си наеми дедективска агенция за този цел.

8.   Съжалявам ама май си има някой...Щом като говориш с нея тя прави нещо различно...Гузна е. Сигурно си има някой. Не се отчайвай... Разбери какво става...следи я ако можеш. Кажи и че излизаш някаде и че ще се прибереш след няколко дена и някой път се пребери неочаквано. През това време може да е следиш къде ходи.

9.   Не е хубаво чак толкова да и правиш забележки. Какво толкова като и се вижда малко бюста?! Ето че става ясно, че ти самия я потъпкваш и с теб тя не се чувства истинска жена. Не можеш да я оцениш достатъчно добре и разбира се си и опротивял. И аз не харесвам такива мъже като теб. Бъди малко по съвременен и разкрепостен. А човек е добре да си взима душ сутрин и вечер.

10.   Хванала ви е кризата на четвъртата година. Не и обръщай внимание едно известно време и ти, излизай с приятели, но без нея. Мисля, че мъничко сте си поомръзнали. Дай и повод да те поревнува малко и ще видиш как ще се оправят нещата. Не я ограничавай, точно обратното, прави и комплименти, но излизай, без нея. Сигурността и еднообразното ежедневие са и поомръзнали, затова, накарай я да поревнува малко. Жена съм

11.   Писнало и е вече от теб. Най-вероятно си няма никой, сигурно я дразнят забележките ти, сигурно стискаш пастата за заби по средата и т.н. Голяма работа, че и се виждали циците! Ако имах по-големи приятелят ми не би имал нищо напротив да се виждат! Определено и е писнало дотам, че не се подмива, защото не и пука, че ще ти смърди.
Ама това да не се КЪПЕШ, а не просто подмиваш вечер не го разбирам! Обичам да мириша на чисто и парфюм на приятеля си. А като съм сама-на себе си.

13.   Във всеки съвет има истина! Положението ми беше същото, а вече е нетарпимо. По-добре вземи мерки и се разберете. Аз сам жена,която не намери общ език с мъжа си 4 год и сега си патя от това! Писнало ми е от всичко, а изхода е .......неизбежна раздяла. До това ни докара неговата ревност и вечни забележки! А аз сам на път да откача

14.   Направо ми се гади като те слушам. Дори и да си има някой, това не е начина да си я върнеш. Какво значи "циците и се виждат" Ти в кой век живееш. Спри да и мрънкаш и опяваш. Може би ако започнеш да я ухажваш, да я караш да се чувства хубава жена с хубав бюст нещата ще са по-добре. Ако някой ми говори така както теб и да нямам, ще си намеря любовник.

15.   не мисля че има друг. аз лично също многократно съм имала проблеми със съпругами заради това че не желая интимности винаги. и със сигурност ако промениш отношението си спрямо нея нещата ще потръгнат, при нас се получи. скандалите утихнаха и сега усештам че ме желае истински а не само защото му се прави секс. дайте си малка почивка и след това може всичко да се подреди

16.   Това е криза - нещо напълно нормално! Знаеш ли какво да направиш - дай детето на баба и дядо, запали колата и я заведи някъде - САМО ДВАМАТА! Ако имаш пари, отидете на хотел, ако нямаш - заведи я на "зелено училище"... подари и нещо лигаво - плюшена играчка, бонбони във вид на сърце... нещо такова... Със забележки и мрънкане нищо не се постига! Можеш да и кажеш, че я обичаш и че държиш на нея, но не и го повтаряй - кажи и го така, че да те чуе и да ти повярва... И аз да съм и аз така ще реагирам - нито ще те чувам, нито ще те виждам. Дори да си е хванала гадже, след като направиш нещо такова, поне съвестта ще я загризе...

17.   Най-вероятно си има друг:)така ,че намери си друга и не се занимавай с ядове.