Не мога да я забравя
С риск да стана смешен в очите ви искам да споделя каква е и моята мъка. Тя носи женско име и вече съм убеден, че ми е направила магия. Нито съм я виждал нито съм я чувал от месеци наред, но няма денн в който да не мисля за нея. Лицето, очите, усмивката, гласа, тялото, гъстата и дълга коса… всичко –всичко- всичко. Опитвах какво ли не, излизане с други, флиртове, хобита ала бала, но не и не. Направо съм луднал по тази жена, как така един човек успява да ни „завладее“ до такава степен че губим себе си. Макар че мина толкова време много ми липсва. Искам я безумно много, сънувам я често, другите ги възприемам само като зарибявка. Посъветвайте ме моля какво да правя че не се издържа повече така.

Коментари

1.   Обади й се! Кви магии кви 5 лв? Просто си хлътнал здраво-това е. Не даваш повече инфо за теб:на колко си години, семейно положение, къде се запознахте, имали ли сте връзка... Как очакваш хората да ти дадат адекватен съвет, след като инфото ти е малко?

2.   Тия натрапчиви мисли не са на добре...

Аннабел

3.   Не си смешен защото си представям ако загубя моето момиче колко гадно би ми било. А иначе просто и го кажи. Света би бил много по хубав ако сме честни със себе си и хората около нас.

4.   да ти направи магия ,значи цели да мислиш за нея? Какво сте имали с това момиче и защо сте го прекратили?

5.   И аз го сънувам. Не ми излиза от главата. Непрекъснато мисля за него. Не смея да му кажа, ще ме помисли че ми хлопа дъската.

6.   Здравей, авторе! Аз също съм в твоето положение вече втори месец ( на 19. 03. 2015 ще станат два месеца ). И аз опитвах какво ли не излизане, забавление, приятели само с други жени не. Не мога да я преживя все още, а какво остава да харесам и да се влюбя в някоя.... И аз като теб я сънувам. Будя се нощем и няма заспиване направо не се издържа...
Мисля за нея ежедневни и ежесекундно!
Тя ме заряза след като две години сме били заедно. Каза ми не била готова за такава сериозна връзка и разни други куп глупости. И това всичкото след като си правил всичко за нея и си давал мило и драг само и само тя да е щастлива и да видиш усмивката. Това за мен бе най-важното нещо! Обикнах я повече от семейството си и продължавам да го правя!
Станах супер асоциален и депресиран. Нищо не ми се прави. Само излизам от време на време да се напивам и това е. За празници и разни други забави и дума не може да става... Нищо не ми се прави: на робота не ми се ходи, не ми се яде, спи, забавлява, готви и всички други неща които преди ми бяха любими...
Съкрушен съм!!! А тя сигурно вече ме е забравила. Не сме се чували. Не знам как ще реагира ако и звънна? ...
Липсваш ми ужасно МноооооГооооо, СЪКРОВИЩЕ! ОБИЧАМ ТЕ!!! :*
Няма да обикна никой друга така и по този начин. Няма пак да се отвори сърцето ми... няма никога да е същото... :(

7.   Автора: Всичко друго си имам в този скапан живот но без нея то губи смисъл. Като още имахме някавв контакт на два пъти ми е казвала в очите, че колкото и да се крия и да бягам във всяка ще виждам нея и така става. Тогава не я възприемах насериозно и бях сигурен че като спра да я виждам ше я забрава, а тя каква стана... Дали като ме зарече така не ме прокле. Наистина вече имам халюцинации. Иначе връзка сме нямали, а толкова силно го искам. Защо ме застигна тая злочеста съдба ?? Грехота е щото нещата за които повечето хора се борят и влагат времето да по0стигнат аз ги имам и пилея времето си в вайкане за една жена. Пазете се мъже защото красивите жени понякога може да са истински дяволи. Не е търса щото ме е страх как ще реагира. Направо яко съм се оплел.

8.   Не мога да разбера как може да мислиш постоянно за някой и да не го потърсиш.

9.   Авторе, ако си от тия дето си измислят оправдания и бягат, жалко за теб. Няма нищо по - хубаво от това двама души да се харесат взаимно, но заради мъже като теб, които бягат от жените си разваляте късмета и разваляте и щастието на отсрещната страна.
Ще разкажеш ли още за този случай, както и горе долу на каква възраст сте за да си направя някои изводи :)

10.   "как така един човек успява да ни „завладее“ до такава степен че губим себе си" - ми ето открил си проблема, остава да го решиш

11.   С любовта не трябва ли да откриеш себе си?

12.   Бягай при нея човек. Не се наказвай повече. Кажи и всичко което написа тук в темата на нас и го кажи на нея. Направи една жена щастлива. По-този начин се измъчваш само. Успех.. Забрави тея глупости като магиии и тем подобни.. Просто си един хлътнал лудо влюбен.

13.   Авторе, ти си луд. Опитай да я спечелиш. Нормално ли е да не спираш и за минута да мислиш за някого и да не го потърсиш??
Това си е живо мъчение... Аз самата съм в това положение, но поне опитах. Паднах толкова ниско, че му писах многократно и му се обяснявах, че постоянно мисля за него и го искам, но се оказа, че просто не сме на една вълна. Почувствах се по- спокойна, защото все пак съм направила, каквото е зависело от мен. Направи го и ти, за да не съжаляваш, че не си опитал. Успех!

14.   Когато искаш нещо се бориш за него .Всичко останало са оправдания.Бъди смел.

15.   Няма и да я забравиш. Ако се мислиш за много силен като нея търсиш, грешиш. Ако си силен ще се бориш за нея, иначе със сигурност я губиш. Няма по - хубаво нещо от това да намериш някой за който да си струва да се бориш и дано на време го разбереш, че късно стане ли, връщане няма.

16.   Авторе има ли развитие? Потърси ли я?

17.   Не. Не я потърсих, защото разбрах, че си е намерила друг и това ме съкруши. Дано поне е разбрала и усетила истината- че я обичах много силно. То заради това сигурно и толкова болка имаше. Нали знаете- колкото по-силна е една любов, толкова повече боли. Вярвам, че никой не заслужава да бъде отблъснат от жената, която обича, но за съжаление има и каръци като мен. Ако не друго- поне никога няма да я забравя.

20.   Ами и аз не спирам да мисля за нея, но никога няма да я потърся пак аз, отново аз, ако ще й да полудея от болка - не! Обичах я повече от себе си и за това ми се качиха и на главата... може да загубих любовта си, но самоуважението още не съм!

21.   Отново съм автора. Този път няма и грам ирония в предишния микоментар. Наистина я обичах много и като разбрах, че вече е с друг се озлобох страхотно, защото много ме заболя. Болката вече не е толкова силна като преди, но все още се сещам за това момиче и то всеки ден.

23.   Към автора Натали ли ав казва това момиче?
Аз например срешнах господин А. това момче ми се заби в сърцето чудя се как да му звънна по-същия начин.