Как да я накарам да разбере, че я обичам истински?
Здравейте мацки и пичове! Може да се каже, че съм много щастлив в живота - тренирам, имам много приятели и познати, които ме харесват. Завърших, намерих си хубава и добре платена работа. С жените също може да се каже, че започна ми върви. Преди не беше така - в университета бях сам, нямах нито един приятел и бях девствен до 23 годишна възраст. Но превъзмогнах и загърбих миналото. Започнах да тренирам и да се обличам с по-хубави дрехи и да общувам повече с хората. Въпросът ми е как да накарам приятелката ми да осъзнае, че това, че ходя на фитнес го правя заради себе си? Тя е много ревнива и мисли, че го правя защото искам всички жени да ме харесват. Тя е най-важната за мен и съм влюбен само в нея. Как да я накарам да разбере това? Приятелката ми много ме ревнува, а не съм давал поводи за това. До сега не съм й изневерявал, обаче тя смята, че като тренирам от време на време и се храня и обличам добре й кръшкам. Тя какво иска, да стана същия смотаняк и сдуханяк, който не се интересува от външния си вид и има бирено шкембе, какъвто бях докато бях студент ли? Ами ако стана пак такъв няма да ме хареса изобщо. Какво да правя с нея? Как да я накарам да разбере, че я обичам истински?

М 25

Коментари

1.   Щом те ревнува толкова много, може би нейното самочувствие е понижено. Ако наистина я обичаш и те е грижа за нея, направи нещо в тази посока. Защо не и предложиш да тренирате заедно? Щом ти си станал по-уверен заради спорта, може и на нея да се отрази по същия начин. Това е един много забавно-еротичен повод да прекарате време заедно докато вършите и нещо полезно. Ще се въртиш около нея да и показваш как да прави упражненията правилно: хем тя ще се почувства обгрижена, хем ти ще се наслаждаваш на формите и в действие ;)

Просто се опитай да и покажеш, че спорта не е занимание табу за нея, и че ще ти е много приятно да го практикувате заедно. Тя веднъж зариби ли се, много скоро ще ти симпатизира за здравословната храна, а като стегне формите си, сама ще иска да ги подчертава с подходящи дрехи.

2.   И какво лошо има в това да те харесват жените не мога да разбера..Това са малко брутални изблици на ревност за мен.Вместо да се радва,че си поддържаш тялото.А с това постоянно натякване и съмнения за изневяра,нищо чудно накрая тя да те подтикне да го направиш..

Амира

3.   ТИ КОТО СТУДЕНТ СИ ИМАЛ БИРЕНО КОРЕМЧЕ,ТЯ ТЕ Е ХАРЕСАЛА ТАКЪВ ,СЕГА ТВОИТЕ АМБИЦИИ Я ПРИТЕСНЯВАТ ???
А, ТЯ КАК ИЗГЛЕЖДА ???
ЩОМ СЕ ПРИТЕСНЯВА ,ЧЕ ХОДИШ НА ФИТНЕС ???

4.   Подкрепям напълно номер 1. Тренирайте заедно. Това е чудесно. Всяка минута и показвай любовта си. Така ще се чувства обичана и уверена и няма да те ревнува.
Не се дръж надуто, не и се карай, че те ревнува, а я успокоявай.

5.   Пак № 3,
Сигурна съм,че дори и да си с нея на фитнес,тя,все ще те ревнува !
Такава и е породата !
Приготви се !!! ,за съжаление ще бъде така цял живот .

6.   Съгласна съм с номер 5..Но мисля,че има оправия...Като загубиш любим човек именно поради тази причина-ревността...в следващата си връзка си по-сдържан,някакси те е страх да не прогониш и следващия..

Амира

7.   № 5,
БЛАГОДАРЯ АМИРА, НО ,такива хора с болезнена ревност, трябва да се "лекуват" от тази БОЛЕСТ.
Сиреч, предадеш ли се ? Значи си виновен !

8.   Здравей пич,малко е странно но горе долу и при мен се случиха нещата така.Също завърших университета,също си тренирам отдавна,също си намерих добра работа и много готина приятелка.Също тя за мен беше единствената която обичам никога не съм и изневерявал и мисля,че не съм и давал поводи да ме ревнува обаче тя беше също така толкова ревнива както в твоя случай и винаги се карахме за такива глупости.Опитах се да и покажа че е всичко за мен но тука идва интересното-ТЯ СКЪСА С МЕН!Мисля,че това беше причината.Два месеца не бяхме се чували даже по телофона но отскоро пак излизаме(уж като приятели)Така че,не изпускай момента да и докажеш,че я обичаш да не те последва моята съдба!
Д-24г