Той изведнъж се промени..
мм .. всичко започна Октомвро месец 2009 година .. някакъв небрежен ден .. губене на време в чата .. наистина не вярвах, че така може да ми заърти главата ! .. той ми писа в сайт за запознанства .. знаех, че е от моя град и поисках да се видим .. но се оказа, че в момента той не е в България :( .. казах си - няма смисъл, кой знае кога ще се прибере .. ноо.., продължих .. не издържах .. оказа се, че ще се прибира края на Януари месец .. виртуалната ни връзка продължи почти 3 месеца .. отдавна не бях вярвала така на някого .. не бях изпитвала такова нещо ( колкото и странно да звучи ) .. пишехме си постоянно .. чувахме се .. той попринчип е типичното " лошо момче " и не влага чувства в това, което прави .. но с мен беше различно .. той се промени за тези 3 месеца .. стана най-милото момче на света хихи :)) нямах търпение да се прибере и да го прегърна .. дори и да не беше до мен той ми показваше по много начини колко много държи на мен и ми казваше как съм го променила .. как съм го накарала да се чувства друг, щастлив .. влюбен :) е дойде и денят .. наистина беше голям ден .. майка ми имаше рожден ден а и той се прибираше тогава .. сутринта ме събуди с мил смс ииии .. аз развълнувана станах да се оправям за нашата дълго чакана среща след 3 месеца .. всичко беше иделано .. видяхме се .. отидохме в близкото кафе до нас .. и след час аз чух " нещата няма да се получат " .. погледнах го безмълвна .. наистина не знаех какво става .. той просто се отрече от мен и от всичко .. е , вече минаха 7 месеца .. аз продължавам да бъда емоционално обвързана с този човек .. и не ми излиза от главата .. по дяволте .. просто исках да съм с него .. просто исках да му дам всичко .. да му дам цялата любов, която имам ! .. и от тогава не потдържаме връзка .. наистина не знам какво да правя ! искам да се отърва от мисълта за него и да започна на чисто ! :( .. моляя Ви .. кажете ми .. не знам .. как да го забравя .. как да го оставя ? как да продължа ? ..

Коментари

1.   Не познавам момчето, но явно е голям боклук, за да те остави по този начин... без никакво обяснение и прочие.Определено не си струва загубените 3 месеца с него, камоли останалите 7, които сиг са се превърнали в ад за теб. Ще ти е трудно, но трябва да положиш усилия и да го забравиш, защото това е единствения начин и никой освен теб не може да ти помогне. Успех : ]]

3.   Не те е харесал на живо. Обичаен проблем при виртуалните връзки. Преорентирай се и знай, че Тайнатаа живота е никога да не се поддаваш на неподходящи емоции.

4.   Е това не мога да го разбера..как е възможно да си толкова обсебена от някой,който дори не познаваш истински.То това какво да му коментираш не знам...как да ти помогнем не знам..Казваш,че искаш да се оттървеш от него и да продължиш напред,ами дай му игнор и се ориентирай към действителността...

5.   Ще се откъснеш от него, когато седнеш насаме със себе си и пренебрегвайки за малко чувствата, осъзнаеш какво е станало. Той се е разочаровал от теб, вероятно си те е представял друга, а и той не е бил този същия, страхотния, в когото си се влюбила в чата, щом е постъпил толкова безсърдечно с теб. Приказките, че си го променила, са се оказали или заблуда, или лъжа.
Винаги имай едно на ум, когато става дума за виртуални отношения. Това, което имаме при реален контакт, но във виртуала нямаме (поведение, жестове, реакции), обикновено запълваме със свои представи, каквито ни харесват, а често те нямат покритие с действителността. И хлътваме в идеализирания образ, който сами сме си създали. Приземяването после е много болезнено.

6.   Тези виртуални връзки са нож с две остриета. Не се доверявай, дори и да се запознаеш с някого направи нещата още в началото реални иначе.....ето резултата. Възможно е той да си е просто такъв, да е правел всичко ей така за забавление. Възможно е и да не те е харесал. Ма каквато и да е причината - боли те теб сега. Съжалявам за което. Но не се отчайвай, просто това не е твоя човек, и не всички са като него. Продължи живота си напред, всяко зло за добро. Успех!

7.   Проблемат не е в нехаресването .. гледали сме се на камери по скайп .. всичко точно .. просто се промени .. а и 1вия един час всичко беше окей .. не показа с нищо, че има проблем нз .. ;x

8.   Виртуалната бира не е като истинската.
Мечо Пух

9.   Може докато сте си говорили,да си казала нещо ,което не му е харесало''е това е доста малко нещо''но моеже да е един минус.Много подло е постъпил.Но ако сега не го забравиш и ако неуспееш ще видиш че много скоро ще шрестанеш да го хареваш,може би даже ще го намразиш.Преди едно момче ме харесваше аз не му обурнах кои знае какво внимание неможех да му кажа нито да нито не.И така минаваха дните и след време тои се промени по някъв начин и аз вече неискам и да го виждам по едно време почнах и да го мразя но сега изобщо и неискам да го виждам.
Както казват хората времето ще ти помогне.Пожелавам ти успех.Дано по скоро го забравиш.УСПЕХ!!

10.   Според мен си много наранена,, И колкото и да се опитваш да го забравиш, няма да можеш,, ! Той винаги ще остане в сърцето ти. Но въпреки всичко това, ти трябва да продължиш напред и да се опиташ да го забравиш СКЪПА ПРИЯТЕЛКО {} Щом е направил всичко това, значи е още едно доказателство на това, че момчетата нямат сърца ( не всички, но повечето ). Да не ти пука – той е ГОЛЯМ простак. Скоро ще намериш някой, който ще накара сърцето ти да тупти, но по друг начин - от любов, а не от любовна мъка,, Така че търси този човек и опитай да забравиш ПРОСТАКА ! Късмет приятелко ! {}