В Елмаз срещнах любовта
Запознах се с него в чата,аз започнах първа.Добре стана,че се срещнахме още в началото,иначе можеше да се разминем в представите ни един за друг.Оказа се човекът,който винаги съм търсила.Мисля,че връзката ни ще продължи дълго,не сме на по 20 години,след 40-е сме.Влюбена съм,разумно влюбена,пожелавам ви го и на вас!

Коментари

1.   Поздравления! Аз нямах късмет в елмаз, видях че съм несериозен и не ставам за запознанства. :)

jocose

2.   Поздравления и от мен. Вива Елмаз!

3.   Сигурна ли си, че на срещата е дошъл, този, с когото си чатиш в Елмаза? Лично аз не вярвам на такава любов, макар, че съм над двадесет, а не над четиридесет, като теб.
Май наистина си си загубила ума и навярно се чувстваш като тийнеджърка.
А може би там срещу теб седи във виртуалното пространство съвсем друг човек, та дори и жена. Чувала съм за такива неща, пък дано да се лъжа...

4.   Общо взето не вярвам във виртуалните запознанства, но явно ти си късметлийка.
Мечо Пух

5.   Радвам се за теб. Аз също имам щастлива връзка от Елмаз, вече почти три години:)

6.   Радвам се, че сте на нерили човека за вас! Аз се опитах,но не се получава, вече 5 години сме заедно, но изневерите са много,а за лъжите да не говорим :-(

7.   "Влюбена съм, разумно влюбена, "... ееее, пестейки любов, разпиляваме добрина! ... Иначе казано.... гледаш си интереса! / моля да ме извиниш ако греша! /

8.   Поздравления! :) Аз също намерих любовта на живота си в елмаз! Заедно сме вече от 9 месеца и сме много щастливи че сме заедно! Пожелавам го на всеки, който иска да срещне човека за него. :)))

9.   Не търси човекът, който ще реши всичките ти проблеми - няма да го направи! Търси човекът, който няма да позволи да се изправяш срещу проблемите сам!

11.   Възможно е някой да е срещнал любовта ДОРИ в такъв сайт като Елмаз, където общуването на празни обороти протича с години. Подобни сайтове трябва да въведат такса за регистрация и ползване.

12.   Това е глупаво. Да търсиш спътник в живота в този поронографски сайт. Там е пълно с психари и комплексари.

14.   номер 12, донякъде е така, но всъщност и аз имам познати жени от сайта. Сайтът изобщо не е порнографски и се срещат качествени хора. Никога не публикувам моя снимка, нито избирам с кога да си пиша по това как изглежда. Мога да кажа единствено, че посетителите на сайта са хора с проблеми. Да, страдащи души, поне тези които познавам лично. Но какво е животът - не е ли едно страдание. Не мога да си представя, че някой ще си хване гадже оттам, въпреки че има красиви българки - моите познати например, няма как да ви ги покажа, тъй като и те не си публикуват снимки. Снимки си публикуват разни пачи и кухи лейки, които просто изглеждат добре на снимки. Има и всякаква паплач разбира се не отричам, но тя не ме интересува.