Нужно ми е вашето мнение и съвет!
От 2 месеца ходя с едно момче.. тръгнахме на шега.. там е работата, че бях много отчаяна от 2 иили 3 години нямах гадже и си мислих, че ако си намеря всичко ще се промени и аз ще съм по щастлива и няма да се депресирам.. работата е там, че аз не го обичам.. мислих си, че с времето ще започна да го обичам и всичко ще е ок. да, но не става не мога.. задушавам се.. не е мой тип.. знам, че и той не е много по връзките и тръгна с мен на шега и ако имаше избор едва ли щеше да е с мен така си мисля..
От няколко дни си мисля дали ще ми е по-добре ако съм си пак сама.. и мисля, че в началото ще ми е странно, защото малко или много свикнах с него.. работата е там, че всичко върви много добре и нямам повод да скъсам с него.. знам че ако го направя той няма да ме остави на мира постоянно ще ми звъни.. ще ме търси.. и той ще се депресира, ще му е гадно.. искам да скъсам с него, но незнам как да скъсам с него искам да направя така, че той да го приеме нормално да каже добре и да ме остави да не ме търси.. така ще е по лесно и за двама ни..
както казах не съм много по връзките.. въобще не ме бива затова ви моля да ми дадете съвет.. какво да му кажа..какво да направя, за да стане по лесни начин.. благодаря ви хора!

Коментари

1.   Ами, просто му кажи. Няма лесен начин за това. Ако си решила да го оставиш, кажи му това, което пишеш тук. Казваш, че той ще настоява, ще те търси... това значи, че се е вкопчил за тебе, това не е хубаво.Събери смелост и му го кажи, няма как да стане по-внимателно.567

2.   На колко години сте?

3.   Леле леле, какво те е грижа за някои си каквото ще да става като не го искаш значи е така и трябва да го направиш какво ти пука? Мен една кучка ме заряза с която живеехме заедно без да и мигне окото, сега съм си сам и се чувствам добре!

4.   Коментар №3 не е точно така... да го зарязва без да и пука!?Това не е решение...Имам впредвид щом не и допада да го остави,но не ей така... да му обясни внимателно...момчето не е виновно за нищо,че да го зареже така безчувствено...

5.   Еми кажи му, че си объркана и, че ти трябва време, че неискаш да се виждате известно време много ти е дошло0 и насъбрало и имаш нужда от почивка.. През тфа време неискаш да ти звни, искаш просто време за да видиш как е без нег0.. кажи му , че след 2-3 дена ше му кажеш кво си решила и за пръф път в жив0та си ще решиш и неискаш никой да се опитва да те разобеждава! След 2-3 дена му пиши.. Виж съжелявам, просто наистина искам да съм сама.. означаваш много за мен, но не по начина по който си мислех, моляте прости ми.. стжелявам надявам се да ми пр0стиш и да си останем фр :) мПри мен тфа абсолютнно винаги минава само, че ми се е налагало да го говоря на жив0 и да играя, което е мн ужастн0 тряше се расплача :Д ф крайна сметка успях ; )) Късмет!

6.   Ама вие от много отдавна ходите-цели 2 месеца!!!Моят съвет е деликатно да му предложиш да се разделите за известно време,без да му обясняваш това, което си написала,измисли нещо безболезнено.Времето ще помогне на проблема ти,може и да си оправите отношенията,поне ще си наясно със себе си,когато останеш сама.

7.   При мен беше почти същото със бившето ми гадже.Запознахме се в сайт за запознанства, видяхме се и веднага тръгнахме. Ходихме 1 месец и той започна да ме дразни адски много, търсех си причина да го скъсам и го направих... но след това чесно казано съжалявах, но станалото станало. Така че помисли си добре дали наистина искаш да се разделите... Ако си сигурна в решението си просто излезнете и говори с него очи в очи, кажи му всичко, което мислиш. Това е най-добрия вариант.

8.   Насила хубост не става, все има начин да го обсъдите и да се разберете.
Мечо Пух

9.   Ами...сетила си се, защо си го заблуждавала толкова време!? Не наранявай за да не те нараняват. Кажи истината на момчето, но цялата, не го оставяй да гадае. И без това ще му е достатъчно гадно сигурно. А ти разбери първо какво искаш и после се обвързвай! Ж.

10.   N 7 В Кой сайт си стигнала до това велико нещо? Щото до колкото знам всички сайтове за запознанства са фалшиви! Знам го от личен опит там нищо и никога не се получава!