Той ме замени с кифла, а аз него с мъж-мечта
Пиша и съм толкова щатлива, че не мога да си намеря място. Не знам как да опиша чувството, което човек изпитва, когато разбере, че бившият му отново е във връзка, но с човек на светлинни години по-назад. Вчера научих за новата изгора на бившия ми и като разбрах коя е се изстрелях в небесата. Една нагримирана, изкуствена, със силикон, едвам завършила средно образование- работи като диспечерка на трамваите, жалка, грозновата- отвякъде провал и карикатура. А аз, аз ли. Върнах му го по-най болезнения начин. Мъжът до мен е блян за всяка достойна жена. Неземно красив ( съмнявам се, че в България и дори в Европа има по-хубав), безбожно начетен- умее да говори на всякакви теми, НЕинфантилен, страшно заможен- не се шегувам- май е от тези масоните, така им казваха, поправете ме ако бъркам. Върл противник на чалгата. Последното място, което би посетил е чалга-бардак. Сега малко и за мен, за да разбере все пак с какво заслужих подобен идол за всяка една жена. Красива, умна, добра, тиха, преуспяваща, искрена, почтена, мъдра, жалостива, от страхотно и стабилно смейство с традиции- с ВИСШЕ образование. Нямаше как да остана при стария си. Той си заслужи уличницата, която му влезна в гащите. А сегашният ми е толкова красив, че даже на три пъти са го канили да дублира Лео ди Каприо. Страх ме е да го пускам сам, като излиза, защото е толкова привлекателен и чаровен, че веднага някоя ще ми го открадне. Пожелавам ви и на вас, ако един ден се разделите с гаджето си, да имате моя късмет. И аз и той отлично осъзнаваме кой каква стока е взел и кой е в по-изгодна позиция също струва ми се е ясно. Аз отивам да се приготвям, защото довечера сме на Руския бал. Лека вечер и помнете, че това е наи-гадното отмъщение към бившия- да ви види с по-висока класа човек до вас.

Коментари

2.   И сега какво се оказва, че ти си по-долу от новият си мъж, така ли да го разбираме. А ти как ще догониш статуса му-със злоба, с изкуствено поведение, с преструвки. Нали това няма да си ти. И така ли ще бъдеш щастлива и защо си убедена, че бившият ти не е по-добре с новата. Новата не ти харесва на тебе, ама кой те пита, на него може да му е много добре. Ако искаш да си до мъж, както твърдиш, с изискан вкус и красота, поработи върху благородството в характера си, че инъче той бързо ще прозре с каква се е захванал. А няма по-грозна и отблъскваща гледка от несигурна и злобна жена.

3.   Суета, нещо което унищожава и разкъсва модерното ни общество. Ти за мен си точно суетна, надменна и злобна. Не се изкарвай добра, защото един добър човек никога не разделя хората на образовани, необразовани, бедни, богати и. т. н.

4.   Каква ирония само ...

5.   Много си комплексирана, че и ВИСШЕ с главни букви написала. И с какво си преуспяваща? Толкова те е яд на бившия, че тук се превъзнасяш. Направо не е за вярване на какво са способни хората от злоба.... Леонардо Ди Каприо ходи се лекувай.. За твое добро и доброто на обществото..

8.   Тикви колкото изкaш...

9.   Добър опит, но не ставаш за провокатор. Прекалено много си личи си, че е измислено.

10.   За беда искам да ти кажа нещо. Ти си също толкова кифла, колкото новата на бившия и на всичко отгоре злобееш. Скромна си.... Абе жена - мечта.
Единия е е отървал, а другия скоро ще осъзнае какво парче си. Но ти си знаеш. Една "Красива, умна, добра, тиха, преуспяваща, искрена, почтена, мъдра, жалостива, от страхотно и стабилно смейство с традиции- с ВИСШЕ образование" не дрънка такива неща. Това е предимството на злобните, прости женици.

11.   Въобще не гледай бившият ти остави го да си живее своя живот, както той намери за добре. Ако си толкова начетена и умна, колкото твърдиш, въобще не трябва да се сравняваш със старата си половинка и да го следиш, особено пък да се държиш надменно и да таиш злоба. Отмащението е за хора със слаби характери.

12.   Сигурна ли си, че нямаш биполярно разстройство? Звучиш като човек във фаза мания. Ако не си диагностицирана, то значи си доста дребна душа.

13.   Не си казваш годините. Щом те е заменил с кифла сигурно е имало защо. Има обаче всякакви хора, дано щастието ти с новия продължи.

14.   Тя онази кифла може да е проста, но запомни че висшето образование, кеото толкова изтъкваш, не прави един човек умен и интелигентен.

15.   Забравила си да добавиш към качествата си, че си без всякакъв морал, горделива и супер високомерна.
Не си ли чувала поговорката - скромността краси човека...
Но явно, за теб е по-важно в момента, да отмъстиш на бившия си, за когото уж въобще не ти пука. Явно обаче ти е било болна тема, щом веднага побърза да ни се похвалиш....

16.   Имаш много комплекси, момиче. Дано не си на повече от 18г.

17.   " Лека вечер и помнете, че това е наи-гадното отмъщение към бившия- да ви види с по-висока класа човек до вас. " -и като се събуди след съня, какво установи, че си пак същата кифла, която си била. Щом толкова те е развълнувала новата му приятелка, значи я виждаш за нещо над това което си ти. Едва ли на този, който те е зарязал му пука за тебе. Едва ли злобата която изливаш, ще ти помогне с нещо, но дано поуспокои страстите ти. Злобата по скоро вреди на тебе, т. е., сама си създаваш проблеми, а другият си е намерил нещо по качествено. Когато човек сам си поставя оценките, винаги се надценява. По добре приеми оценките на околните и тогава си прави изводи от тях.

18.   Първо някак си не ми се връзва кифла да работи като диспечерка в трамвай, второ мисля, че имаш твърде високо мнение за себе си и трето - темата за да се похвалиш ли я написа?
Жюли

19.   Я спри с измишльотините, нямаш ли си по добра работа??

20.   И написа цяла тема, за да оплюеш бившия си и новата му и да издигнеш на пиедестал себе си и твоя възлюбен? Бившите нали затова са такива - защото остават в миналото. Мен например изобщо не ме интересува бившият ми приятел с какви ходи след мен, защото всеки е поел по пътя си. Подозирам, че ти още имаш чувства към него и затова се успокояваш, че той е зле след раздялата ви, а ти се чувстваш перфектно. Ако ти беше безразличен, нямаше да подчиняваш емоциите си на това той какво прави.

24.   Мисля, че си забравила да кажеш, че си скромна...

25.   Много е лесно да изброяваш хубави качесва за себе си, нали? !

26.   Девойче, хората, които четат в този сайт, не са чак толкова за подценяване! Имаш си някакви свои проблеми, дай Боже всъщност нещата да се получата така, както си мечтаеш на глас. Но... в тези фантазии по-горе няма и грам истина. Трамвайните диспечерки не могат да си позволят силикон за няколко хиляди. Руският бал, на който си "довечера", е на 25 април... Познавам масони и те не са задължително богати, а за дубльора на Леонардо ди Каприо - бе ние тук действително ли изглеждаме паднали от Марс?

27.   Така като гледам как се сравняваш с неговата. Не си по-напред от нея.

28.   Отговори си какво стои зад потребността ти да се сравняваш с околните. Изобщо не звучи като щастлив човек, толкова злоба, суета и ненавист струи от теб. Явно още го желаеш бившия ти, щом въпреки присъствието на онзи красив, начетен, заможен и т. н. пич в живота ти, още се интересуваш от интимния живот на ексгаджето.

29.   Имам само един коментар - lol

31.   Съгласен с предните коментари. И какво като злобееш? На бившият ти едва ли му пука с кого си се хванала.

35.   Успях да прочета дотук " Неземно красив ( съмнявам се, че в България и дори в Европа има по-хубав)" и спрях....

36.   Толкова си щастлива, че пишеш в сайт за хора с проблеми. Няма да си представям като си тъжна какво е положението.

37.   Ами съгласна съм с хората които се изкажаха по-горе. Не те познавам но по това което си напишила въобще не ми приличаш на смирена и скромна личност. Един подобен тип човек не би се изказвал по този начин и не би се изтъквал и парадирал с това което има. Виждам че също така си натътриа на някой неща като например оброзованието си и правиш сравнения с бившия ти и пирятелката където не се изразяваш много ласкаво наиситна не искам да те обидя но ми прозвуца доста злостно сякаш някоя змия плъска отровата си навскъде доста злочно и злобно и омраза ми лъхаше. Желая ти щастие човека до теб но ако мислиш че си безгершна ми не си и надявам се сама да го осъзнаеж това и ако искаш да почнеш да гладиш това което на ти харесва. Само да мвметна важно е въжността на човека и също интелекта но за жалост има красиви хора умни хора или хора които съчеват и двете но като хора са кръгла нула бездушни държащи се отратителни с всички и гледат отвсисоко другите и надявам се да не се обидиш от това което ще кажа пак повтарям не те познавам за да съм сигурна но от цялостното ти изказване ми приличаш точно на този тип хора които съчеват въжност и интелект но човещинката им липсва. Струва ми се обаче че това може да е бъзик да се види каква ще е съответната риакция но не бих се изненадала да си е истинска история. Найдоброто отмъщение е човека да те види с какъв богаташ си как си наконтина и в какъв лукс живееж е да си истински щастлива и да си безразлична към въпросния човек бившия си или бившата да не го мразиш като го видиш нищо да не изпитваш и да си щастлива с наистина здрава и пълноценна връзка али ме разбираш. Съгласна съм с човека която казва че суетата разваля обществото и то не само нашето но също така бих добавила и гордостта и надмеността акто и завистта. Сега не се сърди авторке постави си в положението на четящите ти какво би си помислилал ако прочетеш нещо подобно навярно би стигнала до някакви изводи.

39.   Изчетох те само и само, за да видя дали ще кажеш и една добра дума, освен за новата си любов, от която очевидно си заслепена, но уви. Не ти отива на красотата и висшето образование да говориш по този начин за хората. Ако беше човек, лишен от комплекси, нямаше да сипеш толкова злоба, а щеше да игнорираш станалото и да си продължиш перфектния живот.

40.   "А сегашният ми е толкова красив, че даже на три пъти са го канили да дублира Лео ди Каприо. "

Благодаря за това изречение! Сигурно се смях няколко минути. Ама де да знам ли и аз - сигурно съм обладан от мъжка завист. Все пак де, смехът лекува!

41.   Образованието ВИСШЕ, а страстите НИЗШИ

42.   Ха-ха, освен че си доста куха си и голяма комплексарка.
А в духовно отношение, какво да ти кажа - човек, който се радва на провалите на другите, а себе си описва по подобен начин... жалка картинка...

43.   Абе тая история май е измислена? Не си представям реално да съществува човек, като авторката, честно! Че то е като карикатура! Иначе, за да имаш нужда да пишеш нещо подобно, трябва още доста да си падаш по-бившия...

45.   Номер 9, ИРОНИЯ се нарича това. А пък броят на коментарите показва дали авторът става за провокатор или не. Който е трябвало, е схванал намека.

47.   Без да обръщам внимание на ТОЗИ виц тук.. поне ни позабавлява някой с тези измишльотини... темата е интересна.

Много жени започват да преследват новите половинки на бившия и да изтъкват някакви НЕкачества. Тя е грозна, дебела, има мустак, работи като баничарка и т. н.

Другият пример също е доста разпространен. Ще си хвана по-заможно момче, ще ходя по клубчета в студентски град и ще си качвам снимки, за да докажа на онзи бившия, че сега съм с човек, който ме заслужава.

И въобще ето такива "чалгарски" пози и истории.

Много е тъжно, че младите момичета днес израстват и се възпитават в тази среда, да бъдат, говорят и се държат като героинята от вица по-горе.

Аз пък бившия ми беше банкер, а сегашния ми е строителен работник... тц тц тц ПРОВАЛ! Не съм могла да му отмъстя, край - разби ми се и сън и всичко.

48.   Ако нивото ти е таова, каквото го описваш, не би написала тази история!

52.   Заглавието трябва да е: "ТОЙ СЕ ОТЪРВА, А АЗ СЕ НАТРЕСОХ НА ДРУГ НЕЩАСТНИК".