Наистина постъпих много глупаво,но искам да си го върна
Здравейте на всички! Имам нужда от помощ и съвет,ако някой би могъл да ми помогне ще му бъда много благодарна! Eто и историйката ми накратко! С вече бившия ми прятел,бяхме заедно 2 год и половина,а от 2 години живеехме заедно! Преди известно време се бяхме скарали и се разделихме за период от 3 мес. и пак се събрахме,но през това време се случи нещо. Въпреки,че бяхме разделени,не съм спирала да го търся! Когато си намерих нова работа и се запознах с един колега,който не е от моя град, и само когато пътува насам се виждаме,най-много 1 път на седмицата! Нищо не съм очаквала от него,защото преминавах през много тежък период за мен! Да,обаче с него станаха едни зарибявки със смс-и и обаждания и това продължи горе-долу месец,може и малко повече,през това време момчето започва с всеки изминал ден да ми повтаря,че е влюбен и ме обича,и дори ми предложи да се преместя да живея при него,на което аз му отказах,защото му обясних,че ако не е наясно,все още държа на бившия ми и го обичам,след което просто се отдръпнах от него! Tой звънеше,пишеше смс-и,не му отговарях,защото точно през това време за моя радост,стана така,че се събрахме пак с бившия ми приятел (съответно не му казах,за това момче),но на колегата ми му казах,че пак сме заедно с приятеля ми и той ми каза,че това нещо не го интересува и ще направи всичко,за да е с мен! Чувахме се от време на време,но никакви отношения не е имало,освен приятелски,поне от моя страна! В продължение на 2 седмици близо,от както се събрахме с приятеля ми,продължиха обажданията и смс-ите,докато не започнах да се чувствам гузно,че се отнасям така,с човека,който обичам и реших,че това нещо трябва да приключи,само че незнаех как?! Щеше да се получи много тъпо,ако директно бях му казала,че не искам да ме търси,защото все пак работим заедно и се получава много кофти! Спрях да поръчвам стока от тяхната фирма,за не го виждам,въпреки това,той пак се отбиваше през града и идваше да ме види,спрях да му отговарям на обажданията и си мислех,че ще се усети,че не искам да ми звъни,но той си продължи! Един ден,пак получавам смс: "Какво правиш любов моя? Работиш ли?" Не му отговорих,но забравих да изтрия смс-а,както предишните му и приятеля ми го видя и ме попита какво е това? Кой е този? Защо ми говори така? Спестих му доста информация и му казах само,че този ми е колега и,че съм нямала нищо общо с него,той не ми повярва особенно и реши да му се обади и да му търси обяснение защо ми звъни,какво иска от мене? На което онзи му отговаря,че съм му казала,че си нямам приятел и ако е знаел е нямал да ме притеснява с обажданията си и това го казва на високоговорителя по телефона и знае,че аз съм там! Останах като ударена от небето! Загубих и ума и дума! Незнаех какво да направя,как да реагирам... Ядосах се много,че онази мишка така каза,при положение,че не беше така и той много добре го знаеше това, и същевременно от вината която изпитах,когато видях,какво беше изражението на приятеля ми,имах чувстото,че ми потече кръвчица от сърцето! Последва един голям скандал,казахме си много лоши думи,след което приятеля ми каза,че не иска да ме вижда и излезна! На мен единствено ми остана да си събера багажа и да си тръгна! Нямах възможност да му обясня каквото и да е! Но може би така беше по-добре от една страна,защото как ли щеше да се почувства,ако знаеше всичко и може би,затова не му казах нищо,защото не исках да го лъжа повече! Съзнавам грешката си,но вината която изпитвам не ми дава смелост да му се обадя и да му кажа,че съжалявам! Наистина постъпих много глупаво,но искам да си го върна и моля,ако някой може да ми помогне,нека го направи! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Беше ми малко трудно да го прочета, заради странния ти словоред. Според мен си оставила нещата да стигнат твърде далеч. Сама си се прецакала. Пробвай да го върнеш, но ако не стане не се мъчи.. с тия прекъсвания звучи все едно измъчвате връзката си

2.   Ами напиши всичко което изпитваш към него на едно писмо, обясни му че си сбъркала и наистина много съжаляваш, дай го на някои ваш общ приятел с молбата да му го предаде и да го накара да го прочете и ако той не иска да го върже и да му го прочете. Мисля, че ще подейства. Поне при мен би подействало. Надявам се да съм бил полезен. :)

3.   Събери сили, отиди при него и му кажи всичко в очите. Ако те обича наистина, дори и след всичко това ще се върне при теб, ако пък ли не, не се тормози.