Любовта няма граници.. дали?
Аз съм на 20, а тя на 13. Обичам я! Тя показва че ме харесва постоянно. Немога да направя нищо.. много е малка. Но в същото време ме е страх, защото не съм постоянно в града в който тя учи и след известно време, след като порасне още малко, може да си намери друг, докато мен ме няма. Кандидати ще има - много е красива, от сега има дори... А колко добър характер има само... и ако си намери друг, просто немога да си представя как ще се чувствам аз тогава. Аз самия пък също съм много по различен от другите на моята възраст. Имал съм десетки пъти възможност да правя секс, но не съм го правил заради секса , а чакам да открия момичето на живота ми. Много я обичам! Немога да спя от известно време мислейки за нея и в същото време се притеснявам точно за това, че ако сега не направя нещо после може да я загубя или най-малкото тя да го направи с някой за първи път, а тъй като аз не съм го правил досега, никога не бих пожелал да имам нещо общо с нея след това.. Сърцето ми иска да я прегърна и целуна, мозъка ми казва че все още тя е дете... В никакъв случай не бих поискал да правя секс с нея на тази възраст. А и не съм въобще такъв маняк като 99% от момчетата за секса.. Все пак 20 години съм се сдържал до сега. Такъв съм си много романтичен и искам да го направя за първи път с момичето на живота ми, което също да го прави с мен за първи път. Това е всичко и тази сложна за мен ситуация, която ме измъчва аз просто НЕЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ !!

Коментари

1.   Казваш, че не си маняк, но от писанието ти крещи едно: секс, секс и пак секс. Защо въобще го споменаваш като е ясно, че тя е дете и това няма да е общ интерес между вас поне засега. Какво си се замислил за неиния избор - дали няма да го направи преди теб и с кой. Това не ти влиза в работата, вие не сте си никакви.

Какво искаш всъщност: да правиш секс с девствено момиче или да бъдеш точно с нея, макар и като приятел на този етап. Нищо не ви пречи да си общувате, да излизате заедно като приятели, да ходите на кино, кафе или където решите. За другите неща е много рано да се тревожиш. Освен това дай възможност и на момичето да реши дали те харесва достатъчно, за да поиска въобще да се виждате редовно. Може да не те одобри. Тогава всичките ти притеснения ще са напразни.

Карай по-спокойно, всичко по реда си.

2.   Ти си един прекрасен човек!!
Аз съм на 14 и съм влюбена в момче на 19.
Обикнах го толкова бързо, че чак неразбрах кога..
Не би трябвало да има граници за любовта ти..
Някои ще кажат, че е грозно и педофилско!
Просто незнаят какво е да обичат ..
Дано всичко се нареди .. !

3.   Ох, мога да си представя какво ти е.Но погледни от друга страна.До 16-18 години това дете няма да знае какво е това нещо любов.В нейната възраст в момента всичко в главата ? се върти около това как да си гледа кефа.
Тя знае, че е модерно и "оборотно" (каква отвратителна дума) да си има гадже.Още по-добре ако е голям батко, но не знае какво е любов.На нейната възраст децата просто харесват някого и си мислят, че са влюбени.
Замисли се дали имаш време да я чакаш.И дали ще си струва.Защото сега тя навлиза в пубертета и е възможно характера да ? се измени коренно.

*Syndrome

4.   Не ми изглежда в ред тази връзка - за нея тепърва светът се отваря, кой знае, може и животът да ви разпилее на ралични места, а и тя сега е просто едно дете - днес харесва един, утре друг и все се мисли за влюбена, ще и харесва да кокетничи, да е център на внимание и тепърва пубертет - не си отваряй беля.
Мечо Пух

5.   От автора:
Абсолютно съм съгланен с всичките ви съвети от рода на "карай по спокойно"р "тя е още дете.. "р "не си отваряй беля". По-принцип и аз така мисля. НО в този случай аз се влюбих в нея и това е главния проблем. Тя се държи като доста по зряла за възрастта си. Обичам я и немога да си я изкарам от главата.
До номер 1, както казах секса слабо ме интересува, като гледам не си разбрал/а, както и да е.. Просто ми е мечта да бъда само с една и съща жена до края на живота си и тя да бъде само с мен. Такъв съм си.. Просто за мен секса е нещо много специално и немога и да си помисля да бъда с момиче което вече го е правило с друг. Незнам дали ме разбирате, защото не познавам много хора като мен. Ако ме е интересувал толкова секса, постоянно мога да го правя по студенски партита и къде ли още не. Кандидатки не ми липсват също.
Това е - малка е знам, страх ме е да се опитам дори да направя нещо повече, но в същото време я обичам с цялата си душа. Никога досега не съм се влюбвал истински и просто незнам къде се намирам. Незнам и как да постъпя, какво да правя. Да изчакам, да но ако тя се влюби в друг промерно след една година, аз какво ще правя и кога отново ще срещна свясно момиче като нея.
Благодаря за подкрепата на номер 2! Радвам се за теб.

6.   Честно казано се чудя дали родителите на въпросното момиче знаят за педофилските ти намерения. А ти знаеш ли, че е подсъдно? Защо не си намериш някоя на твоята възраст, ПЕДОФИЛ долен!

7.   То ако става за въпрос и 18 годишен с 17 годишна е подсъдимо..

8.   Абе какво се правите на много морални. Значи може някоя на 20 да ходи с чичко на 40, а 20 годишен с 13 годишна не може.

9.   Ами защото момичетата на неговата възраст изглеждат като бабички и вече са скъсани от употреба примерно?

10.   Съмнява ме момиче на 13 години да се държи като много по-зряла...Такива деца почти няма.Зряла,зряла,но колко да е зряла?Какви общи теми намирате?Имате ли въобще някакви общи интереси?Съветът ми е да си намериш момиче долу-горе на твоята възраст.Все ще има някоя по-голяма,но и наистина зряла.Не е нормално едно момче на 20 години да хлътне толкова много по дете.Ти сам казваш,че я обичаш,но на мен по-скоро ми изглежда,че силно я желаеш.Може и да прозвуча грубо,но евентуалната ви връзка няма да има бъдеще.Съветвам те да опиташ да я забравиш.

11.   "Само с една до края на живота си"..да бе да...звучи като "И заживели щастливо до края на живота си..",но нали знаеш,че това е само в приказките..Не мисля,че е добре да разсъждаваш по този начин на твоята възраст,но всеки прави своя избор и всеки сам решава как да живее живота си..Просто сега ти е времето да се наслаждаваш на живота с пълни обороти,а ти си набил спирачки и чакаш...Да не стане само обратното,когато един ден се ожениш..

Амира

12.   Ето ме и мен,поредния моралист.Авторе - добре правиш,че чакаш.И нека те успокоя,че нито тя,нито пък ти на тази възраст сте изложени на риска да изпуснете "голямата любов".Ако тя си намери друг,ти пък ще я забравиш.Звучи невъзможно,но като човек,който е превъзмогвал невъзможна любов мога да заявя с ръка на сърцето,че е напълно постижимо.Така че продължавай в същия дух.

Свободен

13.   Здравей !!!
Повярвай ми знам как се чувстваш братле !!!
Знам защото аз съм в същото положение като теб - аз съм на 27 а тя е на 14 !!! От 6 месеца сме заедно !!!
Обичаме се много и постоянно си го казваме показваме и доказваме !!!
Вие поне не се криете когато излизате заедно !!!
Знам колко ти е трудно и колко си объркан
но един съвет от мен - ОБИЧАЙ ТЕ СЕ И НЕ СЛУШАЙТЕ КАКВО ГОВОРЯТ ХОРАТА !!! Те никога няма да те разберат или подкрепят но важното е вие да се обичате и да сте щастливи заедно !!!
Нормално е да се страхуваш че ще я загубиш но не бързай със секса !!! Изчакай защото един ден тя ще оцени че ти си я пазил мислил си за нея и ще оцени че ти си различен от другите момчета !!!
Пази я подкреляй я - всеки един жест на внимание нежност и закрила е високо ценен от нея и е в твой плюс !!!
ОБИЧАЙ ТЕ СЕ !!!

14.   до 7. на 13 е малолетна, на 17 непълнолетна, на 13 това е подсъдимо за педофилия, на 17 е подсъдимо само ако момичето не е желало да участва в акта...
до 8. на 20 се очаква, че би трябвало да има мозък в главата си и да разбира света около себе си до голяма степен... за това хората на 20 имат право да гласуват,а на 13 не... защото на 13 едно дете тепърва започва да се оформя като личност и да научава нещата, т.е. бива пускано от розовата стайчка,която мама и татко са създали, за да го предпазят от всички коварни и лоши хора... нямащи нищо общо с вещицата,която бива утрепана от добрия рицар да речем...

до автора: колкото и да е зряла за възраста си,тя си остава дете и не завсисмо дали искаш да правиш секс с нея или не,ти ? влияеш по някакъв начин. Ако наистина я обичаш както казваш, помисли дали това твое влияние ще и се отрази добре или евентуално може да ? навреди... и не бъди егоист в размишленията си...

15.   От автора:
Вече сме заедно и тя ми разкри че ме обича много. Направо съм на седмото небе. За първи път изживявам такова нещо. Пожелавам го на всички. Благодаря на всички които ме подкрепиха!

16.   Супер, Авторе!!! Бъдете щастливи и НЕ ПРАВИ СЕКС С НЕЯ ЗА БОГА! Дано хормоните не ти обезвредят съзнанието и не изгубиш чувството за това кое е редно и кое не...

17.   До автора: Пиле, не знам да плача ли, да се смея ли на историята ти...
Едно дете на 13 твърди, че те "обича много". Не е ли малко извратено? Не мислиш ли, че тя дори няма оформено в съзнанието си това понятие?
НО, да речем, че съществува някакво...хм, привличане, ти замисляш ли се какъв купон ще е, когато родителите ? разберат за тази....велика любов?? Само проблеми ще си създадете. А колкото до секса, направо ми се повдига като си представя как някой си си задоволява нагона над едно все още недоразвито, детско тяло. Съжалявам, че съм така директна, но всичко това е направо гнусно! Дано родителите ? се усетят и направят всичко възможно да опазят малката си дъщеричка от подобни любови.
Теб ще посъветвам, да не се занимаваш с малки момиченца, а ако наистина толова много държиш да си цял живот с една жена (абсурдно и това!) - ок, НО не и с едно детенце. Има много и много свестни момичета между 17 и 20 годишна възраст. Преориентирай се, ако наистина ? мислиш доброто!

18.   Авторе,повръща ми се от теб.

Свободен

19.   Честно казано и една дума е достатъчна-ПЕДОФИЛ. То за това е подсъдимо, защото не е редно. Ти въобще осмисляш ли какви неща говориш? Просто ме отвръщаваш, наистина, повдига ми се. Както каза номер 17-дано родителите й разберат! Намери си момиче на твоята възраст. Какви са тези извратени истории. Били заедно вече-това момиче на 13 дори не знае какво е това любов! Може би има симпатии към теб. Не знам. Наистина няма думи, с които да изразя колко отвратена и ужасена се чувствам. Дано момичето осмисли с кого е тръгнало! А до номер 13: Същия педофил! Това са 13 години разлика. Дори да бяхте със по 10 години отгоре и двамата, когато разликата нямаше да е толкова фрапираща, пак щеше да е много. Ужас..

20.   Не си губи времето с нея, та тя е на 13 години, все още е дете, 20 години си тя на 13. Това не е нормално, замисли се, тя сега навлиза в пубертета, не знае какво е любов, вие може само да сте приятели, нищо повече. Откажи се докато е време. :)