Обичам я, какво повече иска тя от мен?
Здравейте мацки и пичове! Може да се каже, че съм много щастлив в живота - тренирам, имам много приятели и познати, които ме харесват. Завърших, намерих си хубава и добре платена работа. С жените също може да се каже, че започна ми върви. Преди не беше така - в университета бях сам, нямах нито един приятел и бях девствен до 23 годишна възраст. Но превъзмогнах и загърбих миналото. Започнах да тренирам и да се обличам с по-хубави дрехи и да общувам повече с хората. Въпросът ми е как да накарам приятелката ми да осъзнае, че това, че ходя на фитнес го правя заради себе си? Тя е много ревнива и мисли, че го правя защото искам всички жени да ме харесват. Тя е най-важната за мен и съм влюбен само в нея. Как да я накарам да разбере това? Приятелката ми много ме ревнува, а не съм давал поводи за това. До сега не съм й изневерявал, обаче тя смята, че като тренирам от време на време и се храня и обличам добре й кръшкам. Тя какво иска, да стана същия смотаняк и сдуханяк, който не се интересува от външния си вид и има бирено шкембе, какъвто бях докато бях студент ли? Ами ако стана пак такъв няма да ме хареса изобщо. Какво да правя с нея? Как да я накарам да разбере, че я обичам истински?

М 25

Коментари

1.   Тази история и преди е пускана тук. Абсолютно същатата.

2.   Ти български разбираш ли? Колко неща се изписаха...поне да ги беше прочел! Това е неуважение към времето на хората, които са ти обърнали внимание.

3.   Ако те обича, трябва да ти вярва повече. Ревността е най-големият враг на една връэка, трябва да я превъэмогнете. Все пак, ако те обича истински ще иска да си щастлив и ще те остави. А и все пак можеш да и изневериш и без да тренираш, всичко зависи от това колко държиш на нея и колко я обичаш. Поговори с нея и й кажи как се чувстваш и че не искаш да бъдеш като преди. А и поздравявам те, че въпреки всичко си осъэнал, че само ти можеш да си помогнеш и си се променил и сега си щастлив. Бъди щастлив само за това и наистина много други трябва да взимат пример от теб.

4.   Сигурно и автора е абсолютно същия.Надява се,че сегашните мнения на хората ще му харесат повече от предишните.

5.   хахаха..няма проблем,момчето иска още коментари,явно онези не са му достатъчни...

Амира

6.   Явно не му стигат коментарите и съветите на човека, за това я пуска по 100 пъти.

7.   Да, май №6 е прав:)