Странна дилема
Здравейте, преди време бях писала тук, но не става въпрос за това сега. Просто имам една голяма дилема пред себе си значи тя е следната, момчето, което харесвам е от друг град - той не иска да дойде да се видим, но ако аз ида ще се съгласи. Обаче съм доста контролирана от семейството ми винаги научават къде ходя и какво правя и някак си ще ме е срам после от тях. Пък и аз съм доста затворена и срамежлива и не знам как да се държа с него и се чудя какво да направя, а свободния ми ден наближава. Моля помогнете с каквото може и не ми се подигравайте!
ППС - аз съм на 19, а той на 21

Коментари

1.   А той защо не иска да идва?!
Не искам да те разстройвам, но щом отказва да дойде, не мисля, че има смисъл ти да ходиш :)

Мег*

2.   ЗНАЧИ ТОЙ НЯМА ЧУВСТВА И НЕ ТЕ ХАРЕСВА КАКТО ТИ НЕГО.НЕ СИ СТРУВА.НАСОЧИ ВНИМАНИЕТО И ЧУВСТВАТА СИ ДРУГАДЕ АКО ИСКЕШ ДА СИ ЩАСТЛИВА И ДА НЯМА ПОСЛЕ СЪС СИГУРНОСТ РАЗОЧАРОВАНИЯ.И ПОСЛЕ-ТИ СИ ДАМАТА НЕ МУ СЕ НАТИСКАЙ ТОЛКОВА-ТОВА Е ОТБЛЪСКВАЩО ЗА НЕГО-САМА ВИЖДАШ. С.

3.   Защо пък да ти се подиграваме?
Съветвам те да отидеш. Само така ще знаеш как стоят нещата. Вече си голямо момиче и не е нужно да слушаш вашите за всичко. Колкото до въпросния момък - той е по-големия в случая и се очаква той да знае как да се държи с теб, а не обратното. Пожелавам ти нещата да се получат и внимавай да не направите някой гаф.

4.   Най-малкото няма нищо кавалерско в нежеланието му да не идва, а има нещо подозрително - защо не иска? Това да не е поредното виртуално запознанство?
Мечо Пух

5.   И аз мисля,че има нещо гнило,но ако бях на твое място бих отишла. Така със сигурност ще разбереш какъв е проблема и дали изобщо си заслужава.
Ева

6.   Хич не ти трябва да ходиш да си разваляш отношенията с вашите, заради човек който не го е грижа. Който наистина иска, намира начин!

7.   Ако мислиш, че ще развалиш отношенията с родителите си, не го прави, а му обясни как стоят нещата ...

8.   Миличко не му се давай, откъсни се от него. Не идва защото знае, че ти ще идеш, и той не си дава зор. не ти трябва такъв. мога да съм ти майка , нищо че си нямам мое детенце, а толкова искам. не си струва, аз така пропилях живота си заради един, дето 5 пари не е давал за мен