Как да си го избия от главата?
Пиша тук поради странното си настроение. Просто ми се иска да си излея душата и може би да дам съвет или да получа такъв. Няма да разказвам много, просто стигам до извода, че каквото и да правиш, ако някой не те обича просто няма как да стане. Дори и да даваш всичко от себе си, да бъдеш неотлъчно до него в нужда, просто не става. Може би се надявах, че ще оцени постоянното ми приятелство и ще осъзнае колко важен човек е за мен, но някой хора са с теб само поради интереси. И е така, но когато обичаш някого толкова много, не се интересуваш защо е с теб (имам в предвид като приятел), просто се радваш, че е до теб.. Кофти частта идва, когато вече не се нуждае и колкото и да се опитваш да го върнеш не желае отново теб ако си няма изгода. Пробвах да се оттърся от него за постоянно, но някакси винаги избива в главата ми и се чудя как свързвам, дори най- малкото с него... Мисля, че няма нужда да продължавам да си тровя нервите с някого, когото се държи като с кралица с теб, когато си му нужен, а след това те забравя напълно.. Въпроса ми е как да си избия този човек от главата? С хобита или някакви спортни тренировки, не става... пробвах цял ден да си го избия от главата като писах на хартия името му и всички неприятни неща с които го свързвам и изгорих листчето, отделям много време на размишления и ако някой има най-малката идея как да го разкарам от главата си, с удоволствие ще я прочета.

Коментари

1.   Самата мисъл, че искаш да го забравиш те кара да си мислиш за него. Не мисля, че те използва и се държи ''като с принцеса'' с теб. Просто иска да сте приятели, дай му шанс!

2.   Като не те ценят си отиди.

Странно мислиш, ти на колко години си. Да не си на 15?

3.   М - 21.. Хей момиче в това няма нищо лошо, защото просто си се раздала изцяло( предполагам) била си искрена и си обикнала този човек.. Тъй като нищо не знам за историята ти мога да ти кажа само, че и възрастта ти е важна, а аз не я знам.... Е мога да ти предложа просто да си намираш работа.. Каквото и да е... Повече излизания с приятели.. Без значение просто да не ти остава време да мислиш за него... Просто ако си честно и добро момиче щеше да е много странно ако не мислиш за този човек нали.. Замисли се малко това е нормално, щом си го обичала и явно още го обичаш... Просто няма лекарство, ако имаше щях да излекувам себе си... И все пак няма за какво да съжаляваш ;)

4.   Нови хора, нова места. Това е най-ефективната рецепта. Намери някой достатъчно интересен и щур, за да те разсее. Отиди с приятели на екскурзия или просто някъде, където никой от вас не е бил. Помага, но само ако изключиш съзнанието си от всичко останало. Живей за мига.

5.   Да поговориш с него...?

6.   Ще ти кажа само, че като пишеш името му на едно листче и да пишеш всичко гадно което той прави все пак и да го изгориш няма голяма полза според мен. Така ли е? И се опитвай да се разсейваш няма значение с какво нещо което да те радва.