Открих топлата вода
Знаете ли стигнах до извода, че човек трябва да си има любовница (любовник) да си има жена (мъж) и никой да не се сърди или пък да не знаят.

Винаги съм си мислил, че не трябва да е така, винаги съм бил против това и никога не съм имал такъв пример от родители. Винаги съм държал на приятелките си и на жена си, но... винаги накрая, когато толкова много влагаш и държиш на някого те излъгват или пък ти чувстваш някакво отегчение, стига се до скандали и всичко отива по дяволите. И така се замислих, че май е по-разумно хем да си имаш стабилна връзка, хем да си имаш и нещо настрани. По този начин със сигурност ще намалеят скандалите, със сигурност ще бъдеш по-спокоен, но само и единствено ако не изпитваш угризение от това.
Как стигнах до това заключение ли?

Ами имал съм само дълги връзки и в почти всички връзки съм си мислил, че това е човека за мен. В началото бях много ревнив, което се оказа, че ми пречи за връзката, после реших да се държа по-добре - т.е. да имам повече доверие в човека и не непрекъснато да го подозирам, но за съжаление, тази свобода на връзките ми доведе до изневери от страна на жените. От друга страна бях и женен. Оказа се, че жена ми ми е изневерявала не веднъж и два пъти, при положение, че си бяхме обещали да си кажем, ако на някого се случи. И така хванах си любовница... Всъщност даже леко се получи като че да имах официална жена и официална любовница, но непрекъснато изпитвах угризения и съответно не се получи. Ако нямах тези угризения, колко по-лесно щеше да ми бъде, а се оказа, че въобще не е трябвало да имам угризения още от самото начало ми е изневерявала.

В крайна сметка, осъзнах, че ако си имаш любовница, се връщаш вкъщи спокоен, съответно скандалите намаляват. Разбира се семейството ти трябва да е преди всичко и любовницата трябва да го знае това.

Просто излизате когато можете с любовницата, правите секс и разбира се тя също може да си има някого.
Така имаш наблюдение върху различни хора, които все ще те обогатят с нещо. Толкова било просто.

Коментари

1.   Абсолютно малоумна теория. Жена ти да е нещастна и любовницата да е нещастна ,а ти да имаш наблюдения върху широк кръг хора. Никоя нормална жена няма да ти се навие на простотиите

2.   :) Най-глупавото нещо е това! и ако имам мъж като теб , ще те направя на нищо и ще те зарежа... :) значи на теб не ти пука за жените ,ти не уважаваш дадена жена,щом би позволил тя да се чука с друг или обратното :) УЖАС!!!!!!

Ангелчето--

3.   Има нещо вярно в това,но не си го изразил много точно.Любовниците свалят напрежението,но когато съпругата разбере става един ад години наред.

4.   И СЛЕД като разбра,че от самото начало ...ТИ Е ИЗНЕВЕРЯВАЛА ?
ТИ продължи да живееш с нея ???Какви взаимотношения сте имали,след като от самото начало си ...ИЗНЕВЕРЯВАТЕ ?
РОСИРОС