Какво да си мисля?
Здравейте! Тук видях много подобни истории, но искам да разкажа и моята. Имам връзка с приятеля на съпруга ми. Той сам ме потърси и пожела, а аз не му отказах, защото ми харесва и като мъж и като човек! С мъжа си също се разбирам, но тръпката е с другия. Но май се влюбих в този мъж и се улавям често да мисля за него и да искам да го чувам. Той за разлика от мен е по сдържан в чувствата си. Не обича да казва думите ,,обичам те,, често.. След работа първо с мен се вижда. Иска по често семействата ни да са заедно, а да ви кажа на всички ни е хубаво така. Последните дни, неяо взех да се замислям дали да остана с него и какво получавам от него. Искам да съм с него, а от него получавам не материално, а духовно! Казах му един път че май ще е по добре да не се виждаме. Попитах го искаш ли да спрем да се виждаме, а той отговори твърдо не. Гузно му е, че е с жената на приятеля си и въпреки всичко ме иска! А секс правим даже рядко. Ами това е хора! Обичам го и той твърди същото, но според вас дали е така? Искаме да си вземем стаичка, където да се виждаме. При първа възможност той идва при мен или е с мен, само дето се чуваме по рядко, защото работата му е такава. Знаете ли как го искам :( А и да знаете колко ме уважава...Но дали наистина има чувства към мен?

Коментари

1.   ВИЖДАИ СЕ С НЕГО НО ТАИНО. НЕ СИ РАЗВАЛЯИ СЕМЕИСТВОТО, ОСОБЕННО АКО ИМАШ СВЕСТЕН МЪЖ. КОЛКОТО ДО ТОВА ДЕЛИ ТЕ ОБИЧА КАКВО ТИ ПУКА НАЛИ СИ ПРЕКАРВАШ ДОБРЕ, ДА НЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА СЕ ЖЕНИТЕ?

2.   Аз също съм в подобна ситуация, само дето не съм омъжена, а живея с приятелят си! Виждам се с друг и ми е много хубаво с него, той казва че ме обича, а аз често се питам дали наистина е така или просто е заради секса, който е направо божествен!!! Аз не знам дали го обичам, но го искам и то много! затова наслаждавай се на миговете прекарани с "другия", но все пак не забравяй, че имаш мъж, с когото сама каза че се разбирате. Успех!

3.   Тъпи, курвенски номера. Как ли ще се почувстваш, ако мъжа ти се хване с твоя приятелка. Няма да ти е кеф нали? А що се отнася до това дали те обича...Едва ли..

4.   До номер 3 от автора: Първо, вече разбрах, че ме обича със сигурност и съм много щастлива, но не можем да бъдем заедно. И второ, защо курвенски номера? Ние с мъжа ми сами си решаваме с кого да бъдем, дали да правим двойка, тройка или четворка нали? А хора като теб мисля, че нямат място в този сайт! Ние тук си помагаме, а не се обиждаме или обвиняваме. Съветвам те и ти да споделиш проблема си, който явно съществува!

5.   Внимавай, защото това, което правиш може да те разбие. Аз бях в твоето положение, и с течение на времето решихме да заживеем заедно, сега всички се отдръпнаха от нас, постоянно се занимаваме с клюки и интриги, постоянно ме заплашват, да го оставя, да не го държа насила /все едно съм го вързала/, остана ни само нашата любов, и мечтите ни, понякога е трудно да издържиш на целия натиск, но ако си решила да минеш по този път ти стискам палци и ти пожелавам успех. ДА ЖИВЕЕ ЛЮБОВТА!!!!