Получих подкрепа тук и бях силна!
Ходех с него доста време. Много го обичах, но той взе любовта ми за даденост. Много обиди, срещу мен, срещу семейството ми... Имаше моменти, в които ме гледа как плача пред очите му и ме нагрубява още повече. Зарязва ме по спирките самичка, пише ми заплашителни смс-и от рода на това: " ако не ми звъннеш до 10 минути с нас е свършено, всичко зависи сега само от теб... имаш 10 минути да решиш, чакам... "... и то в моменти, в които той е трябвало да се осъзнае, и да направи нещо... Естествено никаква реакция от моя страна и после всичко отново си беше наред, само поредното сплашване.

Имаше моменти, в които се съдирах от рев у дома, а на него не му пукаше, и докато му плачех по телефона той си гледаше филмите и казваше, че не му пука, тогава си посегнах на живота, но навреме осъзнах че е глупаво и спрях. Тогава дори не се притесни за мен, не съм и очаквала, просто беше поредния път, в който каза " ТИ СИ ВИНОВНА "...

Беше ми трудно да сложа края... Защото си бях избрала него, исках с него да прекарам живота си... Но всичко стана от само себе си, без да си давам зор, просто се отдадох на нещата така както се случват.

Той сам си избра работа заради която ще го виждам веднъж на седмица - две, след дълго лежане цяла зима и мрънкане, че не би работил всичко, въпреки че аз доста усилено търсех работа за него...

Никога не забеляза и едно хубаво качество в мен, само виждаше дупето ми и тена и тези неща, които са до време... Но никога, никога не видя какъв човек съм.... !!!!!!!!!!!

Нещото, което ме вкарваше в депресии постоянно.
Постоянно четях тук и пишех своите истории. Получавах много полезни съвети, но въпреки че осъзнавах, че хората са прави, аз все още стоях при него. Не искам да го изкарвам чак толкова лош, не беше чак толкова лош, имахме много хубави моменти заедно, наистина. Само че, липсваше всичко останало за да бъде връзката пълноценна. Не се интересуваше грам от моите неща. Имаше много филми, които харесвам и му препоръчвах, а той с насмешка игнорираше, песните които слушам... А веднага след като ме загуби започна да ги слуша и гледа и да ми казва колко са хубави....

Сега си живее живота, ходи си по моренца, а когато аз исках да отидем на море каза че няма пари.. и за ей такива малки неща се правеше.. изобщо не му пукаше за потребностите ми...

та.. искам да споделя че направих една стъпка, за която получих много важни съвети тук, точно в този сайт...

и благодаря на всички които някога са ми се отзовавали накога тук

Коментари

1.   Ами ...нека да продължава да си ходи по моретата ,
САМО НЕ НИ ГУБИ ВРЕМЕТО......
ТО Е ПАРИ...
хората са ти давали ценни съвети,не си възприела...
КАКВО ИСКАШ ТОГАВА ???? Все още ???
Пак няма да ти дойде акъла ...
Тогава ...какво искаш ....МАЙ И ТИ САМАТА НЕ ЗНАЕШ !!!

2.   От авторката: Не виждаш ли, че съм писала, че съм послушала тези ценни съвети и вече не съм с него. Чети малко, няма да се измориш, номер 1...

3.   Поздрав за смелостта ти. И си отваряй очите др. път. И не се обръщай назад. Успех!

4.   Една голяма прегръдка за теб от мен!Радвам се,че си намерила сили да се пребориш със себе си и да чуеш вътрешния си глас!Вярвам,че ще ти се случват само хубави неща от сега нататък!