Неориентирана
Преди малко повече от година прекратих 13 годишен брак. За бившия ми съпруг се омъжих когато бях на 18 и общо взето в целия си живот не съм била свободна. Сега съм абсолютен новак в това отношение :)
Наскоро спах с мъж, който познавам от много време и не сме имали интимни отношения преди това. И двамата се харесваме много като приятели и често излизаме в обща компания. Той има жена до себе си. И не знам как се случиха нещата, че го направихме. Сексът ни не се получи. Общо взето и двамата не останахме доволни. Но той продължава да ме търси. Това което не мога да си обясня е защо той иска да бъде отново с мен, при положение, че очевидно не си пасваме с леглото ?

Коментари

1.   Мислиш си, че от един път можеш да разбереш дали си пасвате или не? То от веднъж дори притеснението си не може да пребори човек, камо ли да се синхронизира с другия, дори и да иска. Или трябва да има едно 20-годишен опит зад гърба си, за да посъкрати периода.
Но и при най-благоприятни обстоятелства - поне 3-4 опита са необходими, а в общия случай - десетина, за да се каже нещо конкретно.

2.   Аз с моята 3 месеца не си пасвах, а сега сме побъркани сексуално един по друг и правим какви ли не щуротии.. За година и шест месеца ме привлича адски много и я искам да я гушкам, целувам и т н

3.   А ти какво правиш с мъж, който има жена до себе си??? Това, че той търси нещо чуждо извън връзката си не говори нищо хубаво за него, ами твоя акъл къде е? Намери си накой свободен момък, пък тогава говори за напасване в леглото!

4.   Номер 1 е прав, а освен това бих добавил, че след като е обвързан си му някакво сексуално разнообразие, от което очевидно е имал нужда, затова и дори да се докаже, че не си пасвате в леглото ще продължи да те търси. Ако си окей с тази ситуация, значи няма проблеми, ако ли не - разкарай го докато е време, и докато не е станало по-сложно. ;)

6.   Може да иска да си докаже нещо човекът, това си е голям шамар за мъжкото его.

7.   от Авторката
Номер 3 - и аз си задавам този въпрос честно казано, някак си по- безопасно ми се струва. След като е обвързан няма интерес да се задълбочават отношенията ни което до момента ме устройва идеално защото съм леко уморена от връзки. А това че изневерява по никакъв начин не мога да го съдя. В крайна сметка всеки си знае какво му е вкъщи...:)
4 - какво може да стане сложно, т.е. какво според теб мога да очаквам?

8.   Мен не ме впечатли толкова сексуалната засечка и въобще този епизод от живота ти. Мисля, че главното в поста ти е това - "...общо взето в целия си живот не съм била свободна. Сега съм абсолютен новак в това отношение :)" Може би трябва да обърнеш малко внимание на себе си и новия си живот. Струва ми се, че ти е рано за връзка. Ти още не си съвсем наясно със собствените си нужди и възможности. Подреди си първо личния свят и чак когато се почувстваш напълно уютно в него, отвори вратите му и за някой друг.

9.   н3 жената до него може да не става, та иска да я смени, нищо лошо не говори това за него, даже напротив..

10.   Защо си мислиш, че секса е най-важен в отношенията на 2ма души? Може в леглото да не си пасвате много, но като характери да си. И мъжа си, ако си преценяла по това как е в леглото разбирам защо бракът Ви не е потръгнал. Извинявам се, ако съм те обидила с нещо просто се опитвам да ти дам съвет по моя си начин.

11.   Авторке, аз съм номер 4 и ще ти кажа какво по-сложно може да стане - той да хлътне по теб, да го надуши жена му и да си развали семейството. Ще попиташ това защо трябва да те вълнува теб, и то реално наистина не трябва да е твой проблем, но ако жена му започне да ти прави циркове и на теб, защото не знаеш какви ревнивки има...
Може мъжът да хлътне по теб, ти да не го искаш, но той да не спира да те тормози, дори съзнателно да ти пречи да имаш други връзки.
Историята може да се разчуе и да ти тръгне кофти слава, това също не е за подценяване.
Та идеята ми е, че определено има накъде да се усложнят нещата, така че добре си прави сметката кое и как правиш. ;)

12.   8 абсолютно съм съгласна с теб. Не знам какво искам още от живота как точно да си подредя моя свят .... затова и се впуснах в "неангажираща" връзка.
10 - не си ме обидила, оценявам съвета ти;)) на мен секса не ми е най- важен, но отношенията ми с въпросния човек са такива, нищо повече - само секс . Уж така се разбрахме, и двамата сме наясно, че той няма да зареже жена си, преди когато бяхме само познати сме си общували повече, сега основно говорим за това дали и кога евентуално ще се видим за секс. Но ме обърква с поведението си понякога

13.   Ами с мен ще си паснеш..... 20 см така ще ти ги напасна, че дълго след това няма да можеш да се напаснеш.

14.   Мисля, че ще си хвърля думите на вятъра, но все още вярвам, че си заслужава усилието да помогнеш на един човек да се осъзнае - дори и само на един! Ще се опитам да направя малка дисекция на изповедта ти - Преди малко повече от година прекратих 13 годишен брак - ТИ ЛИ ПРИКЛЮЧИ ИЛИ ПРИКЛЮЧИХА С ТЕБ? За бившия ми съпруг се омъжих когато бях на 18 и общо взето в целия си живот не съм била свободна - ЗАМИСЛИ СЕ ОТ КАКВА СВОБОДА СЕ НУЖДАЕШ! Сега съм абсолютен новак в това отношение :) - СЪЩО КАТО НА 18 - ХЕМ СЪРБИ, ХЕМ БОЛИ!
Наскоро спах с мъж, който познавам от много време и не сме имали интимни отношения преди това -СПАХ ЗВУЧИ МНОГО ПО-ТАКА ОТ ЧУКАХ, АМА НЕ ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО! И двамата се харесваме много като приятели и често излизаме в обща компания. Той има жена до себе си - ЕТО ТАЯ ЖЕНСКА ГЛУПОСТ НЕ Я РАЗБИРАМ, А ИНАЧЕ МНОГО ПРИКАЗКИ СЪМ ЧУВАЛ ЗА ЖЕНСКАТА СОЛИДАРНОСТ - АЗ НЕ БИХ СПАЛ С ЖЕНАТА НА ПРИЯТЕЛ, ДОРИ НЕ СЪМ НАБОЖЕН, НО ЩЕ ПОПИТАМ ДАЛИ ТИ СИ ЧУВАЛА ЗА ДЕСЕТТЕ БОЖИ ЗАПОВЕДИ? И не знам как се случиха нещата, че го направихме - ТАЗИ ПРИКАЗКА С "НЕ ЗНАМ" СЪМ Я ЧУВАЛ ТОЛКОВА МНОГО ПЪТИ, ЧЕ МИ Е ВТРЪСНАЛО - АЗ ЗНАМ КОГА, ЗАЩО И С КОЯ СЪМ СПАЛ, ПРОСТО НЕ ЛЯГАМ С ВСЕКИ СРЕЩНАТ ПАРЦАЛ, НЕ ЧЕ НЕ СА МЕ ЛЪГАЛИ, НЕ ЧЕ НЕ СЪМ ДОПУСКАЛ ГРЕШКИ, АМА ЗА СПОРТА??? Сексът ни не се получи. Общо взето и двамата не останахме доволни - ТОЙ МОЖЕ ДА Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН - ГОВОРИ ЗА СЕБЕ СИ! Но той продължава да ме търси. Това което не мога да си обясня е защо той иска да бъде отново с мен, при положение, че очевидно не си пасваме с леглото - ПРОСТО НЕ ЗНАЕ КОЯ СИ, ДАЙ МУ ВРЕМЕ И САМ ЩЕ СЕ ОТКАЖЕ - АЗ НЕ БИХ СЕ ХАБИЛ ЗА ТАКАВА КАТО ТЕБ, РАЗКАЖИ МУ КОЯ СИ И БЪРЗО ЩЕ СИ "ОБЯСНИШ" ПОВЕДЕНИЕТО МУ СЛЕД ТОВА!